Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:.....

Widzę ,że tu ciągle takie życiowe tematy idą ...:grin:

wysłane z one v

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

21sza a tu same kapelusze:facepalm:

Wszyscy walą:grin:

Opublikowano

Wypraszam sobie... :naughty: Jestem w pracy. :guma::cool:

Opublikowano

Psyt mineral woda:wink:

Opublikowano

Ja też mineralka. :decayed:

Opublikowano

i ja mineralka :hi:

Nowy Rok...zmiany...zmiany...zmiany :sarcastic:

Opublikowano

Ja też w pracy jeszcze chwila i trza w niemcy wyjeżdżać:facepalm:

Opublikowano
Ja też w pracy jeszcze chwila i trza w niemcy wyjeżdżać:facepalm:

miałeś rano jechać ?

Opublikowano

Pierwszy dzień w pracy:facepalm:po lenistwie swiatecznym

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Stoje nq granicy, zakaz do 22giej na nimcach:wink:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Pajdq zorganizuj to z pv reszta idzie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Byłeś w golebiu:naughty:

Opublikowano
Pierwszy dzień w pracy:facepalm:po lenistwie swiatecznym

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Stoje nq granicy, zakaz do 22giej na nimcach:wink:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Pajdq zorganizuj to z pv reszta idzie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Byłeś w golebiu:naughty:

nie byłem , jutro może się wybiore :decayed:

byłem popołudniu w factory w krakowie przed chwilką wróciłem :naughty:

Opublikowano

Jak szoping sie udał

Opublikowano
i ja mineralka :hi:

Nowy Rok...zmiany...zmiany...zmiany :sarcastic:

:grin:

Pierwszy dzień w pracy:facepalm:po lenistwie swiatecznym

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Stoje nq granicy, zakaz do 22giej na nimcach:wink:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Pajdq zorganizuj to z pv reszta idzie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Byłeś w golebiu:naughty:

nie byłem , jutro może się wybiore :decayed:

byłem popołudniu w factory w krakowie przed chwilką wróciłem :naughty:

I co tam w tym Factory? Warto jechać?
Opublikowano
i ja mineralka :hi:

Nowy Rok...zmiany...zmiany...zmiany :sarcastic:

:grin:

Pierwszy dzień w pracy:facepalm:po lenistwie swiatecznym

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Stoje nq granicy, zakaz do 22giej na nimcach:wink:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Pajdq zorganizuj to z pv reszta idzie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Byłeś w golebiu:naughty:

nie byłem , jutro może się wybiore :decayed:

byłem popołudniu w factory w krakowie przed chwilką wróciłem :naughty:

I co tam w tym Factory? Warto jechać?

według mnie lepiej niż w fashion house , troche się obkupiłem bluzy,koszule :decayed: , wydaje mi sie że męskich rzeczy więcej niż damskich

Factory Outlet

Opublikowano

No stronę to ich widziałem ale chciałem opinii kogoś kto tam był i już wiem, że lansik będzie jak nowe koszule, bluzy na stanie. :decayed::grin:

Opublikowano

:hi: wieczora

psyt- tradycyjnie :beer:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.