Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Narka panowie ja startuje:facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Narka panowie ja startuje:facepalm:

jeszcze masz 10 minut :decayed:

PS. Wypiję za CIebie :wink:

Opublikowano
:hi:

Miszka kiedy masz urodziny? Bo mamy dla Ciebie prezent :decayed:

Mała książka o kupie - Sadistic.pl

:hi:

Hamer, ależ Miszce znalazł temat :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
No stronę to ich widziałem ale chciałem opinii kogoś kto tam był i już wiem, że lansik będzie jak nowe koszule, bluzy na stanie. :decayed::grin:

daleko nie ma, dobry dojazd i jest gdzie chodzic , my byli 3 godz i tak całego nie obeszliśmy i wydałem 420 zyli :facepalm: już by było za to jedno lusterko z S4 :grin:

no ale lansik bedzie :naughty: w unikatowej B6 z czujnikiem deszczu , chyba pierwsza taka na śląsku :whistling:

Opublikowano
Narka panowie ja startuje:facepalm:

Szerokiej drogi :wink:

Opublikowano
No stronę to ich widziałem ale chciałem opinii kogoś kto tam był i już wiem, że lansik będzie jak nowe koszule, bluzy na stanie. :decayed::grin:

daleko nie ma, dobry dojazd i jest gdzie chodzic , my byli 3 godz i tak całego nie obeszliśmy i wydałem 420 zyli :facepalm: już by było za to jedno lusterko z S4 :grin:

no ale lansik bedzie :naughty: w unikatowej B6 z czujnikiem deszczu , chyba pierwsza taka na śląsku :whistling:

:naughty:

Opublikowano

no to psyt :drinks: pod te zakupy

Opublikowano
Pierwszy dzień w pracy:facepalm:po lenistwie swiatecznym

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Stoje nq granicy, zakaz do 22giej na nimcach:wink:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Pajdq zorganizuj to z pv reszta idzie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Byłeś w golebiu:naughty:

nie byłem , jutro może się wybiore :decayed:

byłem popołudniu w factory w krakowie przed chwilką wróciłem :naughty:

a ja Cię chciałem atakować abyś mi ogarnął MK i lampiony wszystkie i przekładka lusterek no ale może innym razem:kwasny:

Opublikowano
Pierwszy dzień w pracy:facepalm:po lenistwie swiatecznym

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Stoje nq granicy, zakaz do 22giej na nimcach:wink:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Pajdq zorganizuj to z pv reszta idzie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Byłeś w golebiu:naughty:

nie byłem , jutro może się wybiore :decayed:

byłem popołudniu w factory w krakowie przed chwilką wróciłem :naughty:

a ja Cię chciałem atakować abyś mi ogarnął MK i lampiony wszystkie i przekładka lusterek no ale może innym razem:kwasny:

:polew:

ale ja sie na tym nie znam

Opublikowano

ostatnio tez tak gadaleś a zobacz jak zajebi.... wyszło

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

no ale nic jak nie masz czasu to innym razem

Opublikowano
ostatnio tez tak gadaleś a zobacz jak zajebi.... wyszło

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

no ale nic jak nie masz czasu to innym razem

:decayed:

no tylko teraz jest mały problem, bo na melinie nie ma wolego garażu :facepalm: nie da sie wjechać autem

akjam ty masz to w rejestracji:

Oryg Audi Lampki do rejestracji LED A3 A4 A6 Q7 (3832888182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

beda błędy w B7 ?

Opublikowano
ostatnio tez tak gadaleś a zobacz jak zajebi.... wyszło

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

no ale nic jak nie masz czasu to innym razem

:decayed:

no tylko teraz jest mały problem, bo na melinie nie ma wolego garażu :facepalm: nie da sie wjechać autem

akjam ty masz to w rejestracji:

Oryg Audi Lampki do rejestracji LED A3 A4 A6 Q7 (3832888182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

beda błędy w B7 ?

Ja mam te lampki i mam błąd, włożyłem emulator i wyświetla się tylko po przekręceniu kluczyka :whistling:

Opublikowano
ostatnio tez tak gadaleś a zobacz jak zajebi.... wyszło

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

no ale nic jak nie masz czasu to innym razem

:decayed:

no tylko teraz jest mały problem, bo na melinie nie ma wolego garażu :facepalm: nie da sie wjechać autem

akjam ty masz to w rejestracji:

Oryg Audi Lampki do rejestracji LED A3 A4 A6 Q7 (3832888182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

beda błędy w B7 ?

Po pierwsze te lampki w ASO są tańsze a po drugie będzie błąd... :wink4:

Opublikowano

A ja zamówiłem u Tomnika i zero błędów

Opublikowano
A ja zamówiłem u Tomnika i zero błędów

Rozważałem tę opcję po spocie w Żorach i ostatecznie kupiłem ledy w ASO, cóż, jest błąd :grin:

Opublikowano

Asowe i błąd ciekawe ile $

Opublikowano
Asowe i błąd ciekawe ile $

100 z groszem, po prostu chciałem coś co się nie przepali za miesiąc :wink:

Opublikowano
A ja zamówiłem u Tomnika i zero błędów

jakie koszta? też właśnie się nad tym zastanawiam bo mam środek od niego i jest rewelacja :decayed:

a on daje sam moduł bez obudowy:

chodzi mi o te szkiełko Oryg Lampka tablicy rej. AUDI A3 8P A4 B6 B7 A6 A8 (3844876580) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Pewnie ze się nie przepali za ta kasę

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Kto bogatemu zabroni

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Samą żarówkę

Opublikowano
Pewnie ze się nie przepali za ta kasę

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Kto bogatemu zabroni

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Samą żarówkę

Wyluzuj

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.