Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi hi hi

A mówiłem Ci

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hi hi hi

A mówiłem Ci

Wiem, ale miałem już zwykłe żarówki z roczną gwarancją i padły po miesiącu :wink:

Opublikowano

Ja mam ORI i bez błędu. :cool:

Opublikowano

ja chyba zamówie u tomnika gość robi dobrą robę + 2 lata gwarancji do tego same szkiełka w aso i bedzie malina :decayed:

soprano może masz ochote jechać do gołebia na basen , zamiast rezania -> relaks :wink:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Ja mam ORI i bez błędu. :cool:

ale co ori ? ile $

Opublikowano

Właśnie. Nigdy nie wiadomo co się kupi niby ma być zajebi a potem Lipton i to ujowe rozczarowanie

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

No to teraz zamawiaj u Tomnika i będzie git bez błędu

Opublikowano
ja chyba zamówie u tomnika gość robi dobrą robę + 2 lata gwarancji do tego same szkiełka w aso i bedzie malina :decayed:

soprano może masz ochote jechać do gołebia na basen , zamiast rezania -> relaks :wink:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Ja mam ORI i bez błędu. :cool:

ale co ori ? ile $

ORI oświetlenie, to co wrzuciłeś parę postów wyżej i to co mówiłem, że są tańsza w ASO. :naughty: I do tego mam adapter z kufateca. :wink4:
Opublikowano

Ja jeszcze musze dowiedzieć się jak Akjam ogarnął temat białych DRL ów co tam zastosował i to będzie koniec z oświetleniem

Opublikowano
ja chyba zamówie u tomnika gość robi dobrą robę + 2 lata gwarancji do tego same szkiełka w aso i bedzie malina :decayed:

soprano może masz ochote jechać do gołebia na basen , zamiast rezania -> relaks :wink:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Ja mam ORI i bez błędu. :cool:

ale co ori ? ile $

ORI oświetlenie, to co wrzuciłeś parę postów wyżej i to co mówiłem, że są tańsza w ASO. :naughty: I do tego mam adapter z kufateca. :wink4:

ale sam adapter był droższy niz te lampki w aso ?

Opublikowano

Basen yyy raczej nie

Opublikowano

Tylko słyszałem, że w B7 lubi wywalić błąd w B6 nie będzie chyba tego problemu z tymi ledami z ASO :wink:

Opublikowano

Taki magiczny urok B7

Opublikowano
ja chyba zamówie u tomnika gość robi dobrą robę + 2 lata gwarancji do tego same szkiełka w aso i bedzie malina :decayed:

soprano może masz ochote jechać do gołebia na basen , zamiast rezania -> relaks :wink:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Ja mam ORI i bez błędu. :cool:

ale co ori ? ile $

ORI oświetlenie, to co wrzuciłeś parę postów wyżej i to co mówiłem, że są tańsza w ASO. :naughty: I do tego mam adapter z kufateca. :wink4:

ale sam adapter był droższy niz te lampki w aso ?

:whistling:

Tylko słyszałem, że w B7 lubi wywalić błąd w B6 nie będzie chyba tego problemu z tymi ledami z ASO :wink:
Pytanie jaki ktoś ma MCE? Jeśli HIGH to będzie błąd. :cool:
Opublikowano

Siema Ogry :decayed:

Stan looknąłeś mi ten numer ?

Opublikowano

Siema! :wink:

Opublikowano
Siema Ogry :decayed:

Stan looknąłeś mi ten numer ?

:embarrassed:

Opublikowano

Co Akjam nie wypowiesz się to postu powyżej

Opublikowano
Siema Ogry :decayed:

Stan looknąłeś mi ten numer ?

:embarrassed:

i wszystko w temacie :thumbdown:

Opublikowano

Przecież wypowiedziałem. :cool::decayed: P.S. Tańszy. P.S2. Robiłem zamówienie grupowe jakiś czas temu z DE. :whistling:

Opublikowano

Na temat mojego posta

Co zastosowales do DRL ze takie białe jaka żarówka i reszta

Opublikowano
Siema Ogry :decayed:

Stan looknąłeś mi ten numer ?

:embarrassed:

i wszystko w temacie :thumbdown:

miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.