Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja w piątek przy składaniu szafek u kumpla. :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to psyt :wink:

Ale walicie te bronxy codziennie na chacie!:decayed:

żule hehe

postaram sie jutro zawitac:wink: mam do konca tyg urlop wiec moze sie uda hehe

już wolne ? :decayed:

Opublikowano
Ja tam wolę czystej się napić.:naughty::whistling: A piffka w domu to już nie pamiętam kiedy piłem.

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

to psyt :wink:

Ale walicie te bronxy codziennie na chacie!:decayed:

a co, mam sie szlajać codziennie po knajpach ? :grin:

:decayed:

ja też, ale codziennie walić wódę to nie wypada.... jestem statecznym ojcem i mężem :decayed:

Ja też stateczny ojciec i mąż.:decayed: Ale wódeczki raz na tydzień można chlapnąć. :naughty:
Opublikowano
to psyt :wink:

Ale walicie te bronxy codziennie na chacie!:decayed:

żule hehe

postaram sie jutro zawitac:wink: mam do konca tyg urlop wiec moze sie uda hehe

już wolne ? :decayed:

chyba dopiero hehehe mam jeszcze sporo urlopu hehehe :polew:

Opublikowano

Teraz L4?:naughty::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Teraz L4?:naughty::decayed:

niema takiej opcji hehe chyba ze bedzie jakas nagla potrzeba :decayed:

Opublikowano

No jakby cie Kto nie znał no chyba że masz postanowienia noworoczne. :grin:

Opublikowano
No jakby cie Kto nie znał no chyba że masz postanowienia noworoczne. :grin:

dokladnie tak, w zeszlym roku plan udalo sie zrealizowac i niewykorzystalem calego urlopu hehe :decayed: zostal mi stary urlop hehehe pierwszy raz w karierze :grin:

Opublikowano
Ja tam wolę czystej się napić.:naughty::whistling: A piffka w domu to już nie pamiętam kiedy piłem.

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

to psyt :wink:

Ale walicie te bronxy codziennie na chacie!:decayed:

a co, mam sie szlajać codziennie po knajpach ? :grin:

:decayed:

ja też, ale codziennie walić wódę to nie wypada.... jestem statecznym ojcem i mężem :decayed:

Ja też stateczny ojciec i mąż.:decayed: Ale wódeczki raz na tydzień można chlapnąć. :naughty:

niestety nastały takie czasy, że wódę to piję teraz raz na kwartał :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

No jakby cie Kto nie znał no chyba że masz postanowienia noworoczne. :grin:

dokladnie tak, w zeszlym roku plan udalo sie zrealizowac i niewykorzystalem calego urlopu hehe :decayed: zostal mi stary urlop hehehe pierwszy raz w karierze :grin:

pewnie jeden dzień, ale zawsze to coś..... a poza tym to: respect :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

pewnie jeden dzień, ale zawsze to coś..... a poza tym to: respect :decayed:

a wlasnie ze nie bo 2 dni mi zostaly hehhe :grin: zostaly to dobre slowo w sumie bo jzu ich niema :kwasny::decayed:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

niestety nastały takie czasy, że wódę to piję teraz raz na kwartał :kwasny:

mam ten sam problem, mozemy sobie pomoc :grin:

Opublikowano

w sobotę wpadnij to pomożemy sobie wszyscy :decayed:

Opublikowano
w sobotę wpadnij to pomożemy sobie wszyscy :decayed:

musze sprawdzic w terminarzu czy mam wolne :grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

w sobotę wpadnij to pomożemy sobie wszyscy :decayed:

PS. wiesz ze do alkoholu preferuje piatek hehe :wink::decayed:

Opublikowano

możemy zacząć w pt :facepalm:

Opublikowano
możemy zacząć w pt :facepalm:

ok przekonales mnie :polew:

Opublikowano
możemy zacząć w pt :facepalm:

ok przekonales mnie :polew:

Ty momożesz mi, ja pomogę Tobie :grin:

Opublikowano
możemy zacząć w pt :facepalm:

ok przekonales mnie :polew:

Ty momożesz mi, ja pomogę Tobie :grin:

i dlatego cie szanuje hehe

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

czas sie zbierac do wyrka bajo ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.