Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pajda cycu..wzór jak miałeś te siwe....tyle ,że w 19 albo w 20 :kox:...pier**l inne wynalazki :decayed::wink:

*PIĘKNE FELGI AUDI RS4 S-LINE 19cali 5x112 OKAZJA* (4351973015) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty::whistling:

bierr......................

bo sprzedam nerkę i ja je wezmę :grin:

:grin:

w tym sezonie raczej zmiany kołą nie będzie :kwasny:

dwumas mi siada :facepalm: chyba sam jeszcze nie wiem ale objawy na 90% na to wskazują

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Felgi S-line 20" 5x112 opony 225/30R20 AUDI ! (4350432073) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :shock3::naughty:

kto che zdrową nerę ....grupa 0 Rh- :grin::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::decayed:

ORYG. AUDI 20 S8 S-LINE A4 A6 A8 S4 S6 4E0 RS6 (4370393493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. moj faworyt , czarny środek :slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty bierz te 20 z drugiego linku...,a ja 19......Ty se zmienisz dwumas ,a ja konwerter i będziemy śmigać na nowych alu szczęśliwi :grin:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

zawijam na chatę.....wpadnę później tu :wink: ...............:hi:

Opublikowano

psyt :wink:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

na TVP Historia leci :

Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

KO wczoraj :whistling:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam

Opublikowano

:hi:

wysłane z one v

Opublikowano

co tam rezacze? dzieje się coś

dziś wkońcu udało się u kolegi doktorek83 opanować temat kiery

4144565659_6

i powiem mam że łopatki bajer jak chu.... zajebiaszcza frajda przy jeździe :banan:

miszka rezaj u siebie :decayed:

Opublikowano

To tylko niepotrzebny bajer:decayed:

Opublikowano
co tam rezacze? dzieje się coś

dziś wkońcu udało się u kolegi doktorek83 opanować temat kiery

http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/41/44/56/56/4144565659_6

i powiem mam że łopatki bajer jak chu.... zajebiaszcza frajda przy jeździe :banan:

miszka rezaj u siebie :decayed:

jak z poziomu kierownicy można zmieniać to jest fajne ....a tak lecisz w łuku to już tak łatwo nie odrywając rąk od kierownicy biegu nie zmienisz :wink::whistling::decayed:

Opublikowano
co tam rezacze? dzieje się coś

dziś wkońcu udało się u kolegi doktorek83 opanować temat kiery

http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/41/44/56/56/4144565659_6

i powiem mam że łopatki bajer jak chu.... zajebiaszcza frajda przy jeździe :banan:

miszka rezaj u siebie :decayed:

jak z poziomu kierownicy można zmieniać to jest fajne ....a tak lecisz w łuku to już tak łatwo nie odrywając rąk od kierownicy biegu nie zmienisz :wink::whistling::decayed:

no a jak myślałeś że się zmienia?

no przy kierze :naughty: dwa niżej i ogień

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

To tylko niepotrzebny bajer:decayed:

starzejesz się :polew:

Opublikowano

łopatki kręcą się z kierą ??

Opublikowano

ile to kosztuje ? :decayed:

ja czasem se wciepuje na "manuala" po mieście :kox:

jakbym zamontował takie łopaki to bym nakuriwał w nie co sekunde :polew:

Opublikowano

Psyyyt po grilowanku...

Opublikowano

no sezon grillowy jest, ja jutro atakuje pstrąga z grilla...i pół litry :grin:

---------- Post dopisany 29-06-2014 at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2014 at 22:56 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.