Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wal na różowo będzie:kox:

human - następnym razem będziesz wiedział ze musisz się spiąć i podbić do gości

czerwień meksykańska :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
malowanie-zaciskow-i-bebnow_739.jpg
Opublikowano
Pany muszę odświeżyć moje zaciski i zastanawiam się na jaki kolor je malnąć? Tak jak było srebro czy jakieś pomysły? :wink4:

ja mam srebne i szału nie robi , chyba że kiepski miałem ten srebny :kwasny:

Opublikowano

U mnie też srebro i się juz nudziło! Soprano te niebieskie co wrzuciłeś są ok! I chyba by pasiło do mnie czy jak? CO to za platea kolorów? :mysli:

Opublikowano

Nie wiem wpisz w Google " jaki kolor zacisków do niebieskiego auta" i zmień zakładkę na grafika

Tak do ciebie niebieski jak najbardziej

Opublikowano
U mnie też srebro i się juz nudziło! Soprano te niebieskie co wrzuciłeś są ok! I chyba by pasiło do mnie czy jak? CO to za platea kolorów? :mysli:

no niebieski byłby ok

ewentualnie czarny

Opublikowano

Czarny nie kolor powinien być delikatny a szczególnie przy jego kolorze nadwozia

Opublikowano

No ten niebieski podoba mnie się :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No chyba, że czerwony?

THUMB_WIDE_audi_rs4_avant_nogaro_selection_01.jpg

THUMB_WIDE_audi_rs4_avant_nogaro_selection_03.jpg

Opublikowano

Z braku laku i ten czerwony jest ok

Opublikowano

zrób sobie VT ze złotym kolorem :wink:

Opublikowano
C7 w garażu chowa a na spota transorterem :facepalm:

matko co się dzieje z tymi ludźmi jak ja bym był to i tak poupalał bym tego T, nie odpuścił bym Ci - własnie z kuli tego ze nie przyjechałeś C7

Busik świetne autko nie gadaj :) muszę czasami go przepalic ...

Opublikowano
Jak widziałeś audi A4 z ramkami klubowymi to trzeba było podejść i po temacie. :cool: Ciężko w drugą stronę, pytać wszystkich którzy stoją innymi autkami czy przyjechali na spota A4. :wink4:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Jednak się wstydził. :decayed:

Na zdjęciu w czerwonym kółeczku jest te miejsce co pytałem ale to nie byla para se spota weź teraz podejdz do każdej ławki i pytaj czy wpadli na spota :) nic No następnym razem moze sie uda ;)

Opublikowano
zrób sobie VT ze złotym kolorem :wink:

No nad złotym tez myślałem... Muszę wybrać coś między czerwonym,niebieskim, złotym. :mysli:

Kto ogarnia VT? Stasiu Tobie nie będę zawracał głowy. :decayed:

Opublikowano
Widziałem Was, trzeba było pisać, że będziesz czymś innym niż Audi

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Nic straconego, następnym razem już się znajdziemy :wink:

Spoko No problemo ;)

Opublikowano
C7 w garażu chowa a na spota transorterem :facepalm:

matko co się dzieje z tymi ludźmi jak ja bym był to i tak poupalał bym tego T, nie odpuścił bym Ci - własnie z kuli tego ze nie przyjechałeś C7

Busik świetne autko nie gadaj :) muszę czasami go przepalic ...

wstydź się

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

w przyszły wtorek to i ja będę więc miej to na uwadze i wyciągnij kombiaka z garażu:naughty: myć nie musisz mi to w jeździe nie przeszkadza :decayed:

Opublikowano
C7 w garażu chowa a na spota transorterem :facepalm:

matko co się dzieje z tymi ludźmi jak ja bym był to i tak poupalał bym tego T, nie odpuścił bym Ci - własnie z kuli tego ze nie przyjechałeś C7

Busik świetne autko nie gadaj :) muszę czasami go przepalic ...

wstydź się

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

w przyszły wtorek to i ja będę więc miej to na uwadze i wyciągnij kombiaka z garażu:naughty: myć nie musisz mi to w jeździe nie przeszkadza :decayed:

Ok to postaram sie wpaść tamtym . Busem zaś następnym razem wpadne ocenisz czy jest sie czego wstydzić ;p

Opublikowano

Zaczynasz mi się podobać

Opublikowano

Bry :-) kierunek mikolajki mistrzostwa swiata bedzie sie dzialo WRC

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.