Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ten zlot tam na dole? przy parkingu tak?

U góry masz wszystko opisane co i jak są zdjęcia, trudno nie trafić

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od Reala/3Stawy jedziesz na lotnisko i tam zawsze stoimy po lewej stronie. :wink4: Jak będziesz zjeżdzał z górki to nie wjeżdżaj na parking w lewo tylko jedź 100 metrów dalej i na pewno kogoś znajdziesz. :good:

Opublikowano

Jest juz ktoś ? Ino jedno auto a właściciel kaj

Opublikowano

Ja bym wpadł, ale dalej bez auta :thumbdown: czekam i czekam.. mam nadzieje że za tydzień już nim przyjadę :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota

pierwszekm na rowerku zaliczone, doopa już boli :decayed:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Jest juz ktoś ? Ino jedno auto a właściciel kaj

stało B6 od Pajdy, trzeba było na chwilę stanąć przy nim :whistling:

My siedzieliśmy na ławeczce :wink:

Opublikowano
Jest juz ktoś ? Ino jedno auto a właściciel kaj

chyba sie wstydził :grin:

dzieki za mega szybkiego spociszona:hi:

Opublikowano

Ja już w drodze byłem ale niestety do robo musiałem jechać na czas... :kwasny::grin:

Opublikowano
Jest juz ktoś ? Ino jedno auto a właściciel kaj

żłopał piwko na ławce jak menel :grin:

thx za mini spocika

i miło było poznać 4rings :wink:

Opublikowano

Pajda podaj tego linka

Opublikowano
dzięki za spota

pierwszekm na rowerku zaliczone, doopa już boli :decayed:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Jest juz ktoś ? Ino jedno auto a właściciel kaj

stało B6 od Pajdy, trzeba było na chwilę stanąć przy nim :whistling:

My siedzieliśmy na ławeczce :wink:

Stałem z 30min na ławce był ino koles z laska.... Byłem busem czarnym ....

Opublikowano
Pajda podaj tego linka

PW

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

dzięki za spota

pierwszekm na rowerku zaliczone, doopa już boli :decayed:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Jest juz ktoś ? Ino jedno auto a właściciel kaj

stało B6 od Pajdy, trzeba było na chwilę stanąć przy nim :whistling:

My siedzieliśmy na ławeczce :wink:

Stałem z 30min na ławce był ino koles z laska.... Byłem busem czarnym ....

nie ta ławka , następna

a to widziałem jakiegoś busa brązowy na alusach transporter??o tego chodziło

Opublikowano

Pany muszę odświeżyć moje zaciski i zastanawiam się na jaki kolor je malnąć? Tak jak było srebro czy jakieś pomysły? :wink4:

Opublikowano
Pajda podaj tego linka

PW

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

dzięki za spota

pierwszekm na rowerku zaliczone, doopa już boli :decayed:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Jest juz ktoś ? Ino jedno auto a właściciel kaj

stało B6 od Pajdy, trzeba było na chwilę stanąć przy nim :whistling:

My siedzieliśmy na ławeczce :wink:

Stałem z 30min na ławce był ino koles z laska.... Byłem busem czarnym ....

nie ta ławka , następna

a to widziałem jakiegoś busa brązowy na alusach transporter??o tego chodziło

Czarny bus czarna fela :) cały czarny naprzeciw b6 avant na tab Rej SM jak sie nie mylę s-line

Opublikowano

Jak widziałeś audi A4 z ramkami klubowymi to trzeba było podejść i po temacie. :cool: Ciężko w drugą stronę, pytać wszystkich którzy stoją innymi autkami czy przyjechali na spota A4. :wink4:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Jednak się wstydził. :decayed:

Opublikowano

wal na różowo będzie:kox:

human - następnym razem będziesz wiedział ze musisz się spiąć i podbić do gości

Opublikowano
:facepalm: Spodziewałem się takiej odpowiedzi!
Opublikowano

Widziałem Was, trzeba było pisać, że będziesz czymś innym niż Audi

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Nic straconego, następnym razem już się znajdziemy :wink:

Opublikowano
Pajda podaj tego linka

PW

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

dzięki za spota

pierwszekm na rowerku zaliczone, doopa już boli :decayed:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Jest juz ktoś ? Ino jedno auto a właściciel kaj

stało B6 od Pajdy, trzeba było na chwilę stanąć przy nim :whistling:

My siedzieliśmy na ławeczce :wink:

Stałem z 30min na ławce był ino koles z laska.... Byłem busem czarnym ....

nie ta ławka , następna

a to widziałem jakiegoś busa brązowy na alusach transporter??o tego chodziło

Czarny bus czarna fela :) cały czarny naprzeciw b6 avant na tab Rej SM jak sie nie mylę s-line

no moje b6 , widziałem tego busa ale nie skojarzyłem z A4 klub , jak byś podjechał A6 to bym podszedł bo widziałem twój wątek a tak to wybacz

Opublikowano

C7 w garażu chowa a na spota transorterem :facepalm:

matko co się dzieje z tymi ludźmi jak ja bym był to i tak poupalał bym tego T, nie odpuścił bym Ci - własnie z kuli tego ze nie przyjechałeś C7

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.