Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:hello

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

herbatka miętowa :decayed:

Opublikowano

Ja przezdwa dni piłem herbatę zamiast, dzisiaj już mam piwko :wink:

Opublikowano

pajda - jak diagnoza furaka

Opublikowano
pajda - jak diagnoza furaka

że 2 pompowtryski są do wymiany :kwasny:

Opublikowano

pewne ?

a jak ten dwumas

Opublikowano
Ja przezdwa dni piłem herbatę zamiast, dzisiaj już mam piwko :wink:

byłeś wkońcu u juga na tego grilla?

dziś 2-ga trasa na kole? ile km zrobionych ?

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

pewne ?

a jak ten dwumas

no pewne

a co do dmumasa to go powoli też bierze ale jeszcze na sezon , dwa starczy zależy jak kto jeździ :grin:

Opublikowano

to pojeździsz jeszcze 3

Opublikowano

Siema!

Opublikowano
Ja przezdwa dni piłem herbatę zamiast, dzisiaj już mam piwko :wink:

byłeś wkońcu u juga na tego grilla?

dziś 2-ga trasa na kole? ile km zrobionych ?

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

pewne ?

a jak ten dwumas

no pewne

a co do dmumasa to go powoli też bierze ale jeszcze na sezon , dwa starczy zależy jak kto jeździ :grin:

możesz podejrzeć wszystko na endomondo :wink:

lajtowo 16 km w 45min po parku :wink:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

byłem wczoraj w yugo, za pierwszym razem mi lepiej smakowało, ale i tak dobre :whistling:

sosiki pierwsza klasa :naughty:

Opublikowano
Ja przezdwa dni piłem herbatę zamiast, dzisiaj już mam piwko :wink:

byłeś wkońcu u juga na tego grilla?

dziś 2-ga trasa na kole? ile km zrobionych ?

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

pewne ?

a jak ten dwumas

no pewne

a co do dmumasa to go powoli też bierze ale jeszcze na sezon , dwa starczy zależy jak kto jeździ :grin:

możesz podejrzeć wszystko na endomondo :wink:

lajtowo 16 km w 45min po parku :wink:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

byłem wczoraj w yugo, za pierwszym razem mi lepiej smakowało, ale i tak dobre :whistling:

sosiki pierwsza klasa :naughty:

a podejrze sobie endomondo

no no proszę proszę dobra średnia prędkosć :thumbup1: i max też wysoki :brawo:

Opublikowano
Ja przezdwa dni piłem herbatę zamiast, dzisiaj już mam piwko :wink:

byłeś wkońcu u juga na tego grilla?

dziś 2-ga trasa na kole? ile km zrobionych ?

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

pewne ?

a jak ten dwumas

no pewne

a co do dmumasa to go powoli też bierze ale jeszcze na sezon , dwa starczy zależy jak kto jeździ :grin:

możesz podejrzeć wszystko na endomondo :wink:

lajtowo 16 km w 45min po parku :wink:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

byłem wczoraj w yugo, za pierwszym razem mi lepiej smakowało, ale i tak dobre :whistling:

sosiki pierwsza klasa :naughty:

a podejrze sobie endomondo

no no proszę proszę dobra średnia prędkosć :thumbup1: i max też wysoki :brawo:

potraktowałem to dzisiaj jako mały rozruch :wink:

PS. ale te spodenki zdały egzamin :decayed:

Opublikowano

Co tam słychować u Was? :decayed:

Opublikowano
Co tam słychować u Was? :decayed:

nie nadrabiasz spamu ??

wszytko pisze :whistling:

Opublikowano

Nie miałem czasu bo od piątku byłem na rajdzie w Mikołajkach a później pojechałem do stolicy i wieczorem dziś powrót. Widzę, że stawiacie na Sport:naughty:

Opublikowano
Nie miałem czasu bo od piątku byłem na rajdzie w Mikołajkach a później pojechałem do stolicy i wieczorem dziś powrót. Widzę, że stawiacie na Sport:naughty:

cały czas :drinks:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.