Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przechoooj niech stanie ze mną do gorzały to się okaże kto jest przechooj

zapraszam do sjz...mam wolne dziś :naughty: ...tylko żeby nie było płakania i szlochania...i gadka typu ...stary odpuść mam na 16 we wtorek być w pracy ... ..

:grin:

wysłane z htc

również zapraszam albo lepiej nie bo pewnie po 5 kielonku patrząc na Twoje błędne spojrzenie zamiast powiedzieć: to co ? zdrowie ? musiałbym powiedzieć - do jutra :grin:

Opublikowano

przechoooj niech stanie ze mną do gorzały to się okaże kto jest przechooj

zapraszam do sjz...mam wolne dziś :naughty: ...tylko żeby nie było płakania i szlochania...i gadka typu ...stary odpuść mam na 16 we wtorek być w pracy ... ..

:grin:

wysłane z htc

również zapraszam albo lepiej nie bo pewnie po 5 kielonku patrząc na Twoje błędne spojrzenie zamiast powiedzieć: to co ? zdrowie ? musiałbym powiedzieć - do jutra :grin:

Ja już mam cosik we krwi :kox: ....yyyyy.....i nie weszło przez nos :grin: ...także Ty sie przemieszczasz...nocleg jest :wink: .....na balkonie jest zayebiście o tej porze roku.....także Kasia się wyspi jak nigdy :polew:

Szkoda czasu ...dajesz ..

Litości nie uświadczysz....także luźno :naughty:

Opublikowano

Już chleją. Ja sie tu zepsuje...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Już chleją. Ja sie tu zepsuje...

Wysłane z taboreta...

Jak chcesz by Cię zgarnął po drodze to do niego pisz na koma ,a nie tu :polew:

Opublikowano

Jestem w robo do 22 a jutro na 6 . Potem rezanie z flaszka. Wiec zbieram sily. Dzis tylko 4pack

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Jestem w robo do 22 a jutro na 6 . Potem rezanie z flaszka. Wiec zbieram sily. Dzis tylko 4pack

Wysłane z taboreta...

aha .....siebie ...,czy mnie chcesz przekonać ? :)

Opublikowano

Jak sie budzisz u miszki w poniedzialek rano bez kaca. To znaczy ze jest środa wieczór :grin:

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Jak sie budzisz u miszki w poniedzialek rano bez kaca. To znaczy ze jest środa wieczór :grin:

Wysłane z taboreta...

:polew:

Człowiecze....jak ja piłem pierwszą wódkę w życiu ...to Miszka poznawał tajniki smaku gumy Turbo :polew:

Opublikowano

Jak sie budzisz u miszki w poniedzialek rano bez kaca. To znaczy ze jest środa wieczór :grin:

Wysłane z taboreta...

:polew:

Człowiecze....jak ja piłem pierwszą wódkę w życiu ...to Miszka poznawał tajniki smaku gumy Turbo :polew:

Może jeszcze siedział na kraweżniku uebany jagodami. I kogut za narząda tarzał.

Sami weterani :polew:

Wysłane z taboreta...

Wszyscy sie ugadają a pić nie ma komu....

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Jak sie budzisz u miszki w poniedzialek rano bez kaca. To znaczy ze jest środa wieczór :grin:

Wysłane z taboreta...

:polew:

Człowiecze....jak ja piłem pierwszą wódkę w życiu ...to Miszka poznawał tajniki smaku gumy Turbo :polew:

Może jeszcze siedział na kraweżniku uebany jagodami. I kogut za narząda tarzał.

Sami weterani :polew:

Wysłane z taboreta...

Wszyscy sie ugadają a pić nie ma komu....

Wysłane z taboreta...

Widzę ,że znasz go lepiej ...:grin:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Psssytttt...

Opublikowano

akjam jak sie nazywał ten gosc z będzina który był na spocie jak bylismy w Yougo ???

bo chyba go dziś widziałem na Pogorii

Opublikowano

psyt po raz kolejny :wink:

Opublikowano

akjam jak sie nazywał ten gosc z będzina który był na spocie jak bylismy w Yougo ???

bo chyba go dziś widziałem na Pogorii

Ten co ze mną przyjechał?
Opublikowano

No to psyyt po robocie...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

chyba tak, nie patrzyłem w lusterko

Opublikowano

Ostatni w dniu dzisiejszym :kwasny: ...biedny Miszka ...jeszcze nie dojechał...jęzior będzie miał jak cholera :decayed:

:hi:

wysłane z htc

Opublikowano

:hi:

Wysłane z taboreta...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.