Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więcej szczęścia niż rozumu!

BTW Kto dziś będzie? :guma:

Ja...

Nie :(

W robo do 22...

Wysłane z taboreta G3

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czesc, jestem nowy na forum i też od niedawna jestem posiadaczem Audi A4. Do tej pory bylem pare razy na czwartkowych cwiartkach ale widze ze spotykacie sie w gronie Audi dzisiaj. Parking zielony jest aktualny, duzo ludzi uczeszcza i czy zamkniete grono? bo bym wpadł zobaczyc. pozdro. :hi:

Opublikowano

Czesc, jestem nowy na forum i też od niedawna jestem posiadaczem Audi A4. Do tej pory bylem pare razy na czwartkowych cwiartkach ale widze ze spotykacie sie w gronie Audi dzisiaj. Parking zielony jest aktualny, duzo ludzi uczeszcza i czy zamkniete grono? bo bym wpadł zobaczyc. pozdro. :hi:

Ostatnio freq była spora... Parking zielony. Wbijaj, zobaczysz....

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Więcej szczęścia niż rozumu!

BTW Kto dziś będzie? :guma:

De :facepalm::grin:

Opublikowano

czyli frekwencja poniżej 3 osób :facepalm:

Opublikowano

Ja powinienem być ale po 19ej. :wink4: I z tego co wiem to jeszcze dwóch osobników będzie. :whistling:

Opublikowano

To i ja zawitam

Weźmie ktoś wyjmaki do rns-a?

Opublikowano

:yes2:

Opublikowano

Ja dzisiaj nie dam rady :facepalm::facepalm:

Opublikowano

powinienem dojechać

Opublikowano

Ja do 22 w pracy ...

wysłane z lte

Opublikowano

Jestem i czekam

Opublikowano

dzięki za zlota Pany,

Tolek - graty fury, wygląda całkiem ok

Seves - fajny ten RS, co podupisz panien na wiosce to twoje :kox::decayed:


dzięki za zlota Pany,

Tolek - graty fury, wygląda całkiem ok

Seves - fajny ten RS, co podupisz panien na wiosce to twoje :kox::decayed:

Opublikowano

:hi:

dzięki pany za spota

Tolek - fura Ok tylko ten kolor jakoś do mnie nie przemawia :decayed:

dzięki za rezankoo

Seves - cóż powiedzieć - zatkało mnie

Furmanka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dzięki za zlota Pany,

Tolek - graty fury, wygląda całkiem ok

Seves - fajny ten RS, co podupisz panien na wiosce to twoje :kox::decayed:

jednorazowy żeś jak zawsze :decayed:

Opublikowano

Dzięki za miłe spotkanko :wink4:

Seves RSa juz widziałem i macałem ale zawsze to będzie robić wrażenie!

Opublikowano

thx pany

spot bardzo udany :D

RS - :kox:

stanley chyba trzeba zacząć szukać nowszego wozu bo nasze dziadki to już tam nie pasują :kwasny:

Opublikowano

thx pany

spot bardzo udany :D

RS - :kox:

stanley chyba trzeba zacząć szukać nowszego wozu bo nasze dziadki to już tam nie pasują :kwasny:

mój to już pradziadek, na szczęście najwolniejszy chyba nie będę :naughty:

pikna :kox:

http://allegro.pl/audi-rs6-c5-2003-r-polski-salon-450-km-i4998466523.html

Opublikowano

thx pany

spot bardzo udany :D

RS - :kox:

stanley chyba trzeba zacząć szukać nowszego wozu bo nasze dziadki to już tam nie pasują :kwasny:

mój to już pradziadek, na szczęście najwolniejszy chyba nie będę :naughty:

pikna :kox:

http://allegro.pl/audi-rs6-c5-2003-r-polski-salon-450-km-i4998466523.html

fajna felga :D

Opublikowano

true :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.