Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybieram Się...... :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W pracym jest :/

Opublikowano

Ja tez w pracy ale mam nadzieję, że wyjdę wcześniej. P.S. Pajda felga w bagaju! :wink4:

Opublikowano

Co sądzicie o takiej feldze?

a6a36c9c5b7f10e3d05ec78222c08656.jpg

Średnica 17" i opony na nich 235/45/17 dwie tylne nowe,a przednie po jednym sezonie. Kolor grafit. Cena jaką chce kolega za nie to 1500zł

Wojtaśny

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Wziąłby ktoś kompa. Potrzebuję zakodować apple w schowku.

A potrzeba, tu cytat mądrej osoby:

"scan z auta potzrebny a zwlaszcza NAVI 37 lub RADIO 56"

hmm

Podziękował.

Opublikowano

Co sądzicie o takiej feldze?

a6a36c9c5b7f10e3d05ec78222c08656.jpg

Średnica 17" i opony na nich 235/45/17 dwie tylne nowe,a przednie po jednym sezonie. Kolor grafit. Cena jaką chce kolega za nie to 1500zł

Wojtaśny

Ja jestem przeciwnikiem ciemnych felg do ciemnego auta!
Opublikowano

Wziąłby ktoś kompa. Potrzebuję zakodować apple w schowku.

A potrzeba, tu cytat mądrej osoby:

"scan z auta potzrebny a zwlaszcza NAVI 37 lub RADIO 56"

hmm

Podziękował.

Mogę zabrać kompa ale nie wiem na 100% czy mój kabel da radę do b7.

Opublikowano

Co sądzicie o takiej feldze?

a6a36c9c5b7f10e3d05ec78222c08656.jpg

Średnica 17" i opony na nich 235/45/17 dwie tylne nowe,a przednie po jednym sezonie. Kolor grafit. Cena jaką chce kolega za nie to 1500zł

Wojtaśny

szału nie ma :wink:

Opublikowano

Wziąłby ktoś kompa. Potrzebuję zakodować apple w schowku.

A potrzeba, tu cytat mądrej osoby:

"scan z auta potzrebny a zwlaszcza NAVI 37 lub RADIO 56"

hmm

Podziękował.

Mogę zabrać kompa ale nie wiem na 100% czy mój kabel da radę do b7.

Można spróbować :wink:

Opublikowano

Co sądzicie o takiej feldze?

a6a36c9c5b7f10e3d05ec78222c08656.jpg

Średnica 17" i opony na nich 235/45/17 dwie tylne nowe,a przednie po jednym sezonie. Kolor grafit. Cena jaką chce kolega za nie to 1500zł

Wojtaśny

szału nie ma :wink:

Też bym tak powiedział... :whistling:

Opublikowano

Spoko wezmę

Opublikowano

Co sądzicie o takiej feldze?

a6a36c9c5b7f10e3d05ec78222c08656.jpg

Średnica 17" i opony na nich 235/45/17 dwie tylne nowe,a przednie po jednym sezonie. Kolor grafit. Cena jaką chce kolega za nie to 1500zł

Wojtaśny

szału nie ma :wink:

Też bym tak powiedział... :whistling:
Chciałem poprostu poznać Wasze zdanie. Co do tych moich poduszek silnika to wyglądają na dobre. Nigdzie z nich nie cieknie i nie wyglądają na zerwane. No to teraz już nie wiem czemu mi tak szarpie od czasu do czasu autem jak trochę agresywniej pojeżdżę. Boję się to jednak będzie ten dwumas. Miłego spota ja niestety nie dam rady przyjechać.

Wojtaśny

Opublikowano

Co sądzicie o takiej feldze?

a6a36c9c5b7f10e3d05ec78222c08656.jpg

Średnica 17" i opony na nich 235/45/17 dwie tylne nowe,a przednie po jednym sezonie. Kolor grafit. Cena jaką chce kolega za nie to 1500zł

Wojtaśny

szału nie ma :wink:

Też bym tak powiedział... :whistling:
Chciałem poprostu poznać Wasze zdanie. Co do tych moich poduszek silnika to wyglądają na dobre. Nigdzie z nich nie cieknie i nie wyglądają na zerwane. No to teraz już nie wiem czemu mi tak szarpie od czasu do czasu autem jak trochę agresywniej pojeżdżę. Boję się to jednak będzie ten dwumas. Miłego spota ja niestety nie dam rady przyjechać.

Wojtaśny

Na zimowki oki

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Dopiero teraz po robo! Myślałem, że wyjdę wcześniej :angry:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ja już w domu. Chłopaki pojechali na kebaba :)

Daszek pod silesia był :)

post-124686-1429038049,2301_thumb.jpg

Opublikowano

amatorka :D

Opublikowano

Getz'em strzelić dach to trzeba umieć. :D

Opublikowano

:hi: dzięki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.