Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro bo fura na bazie stoi :wink:

gdzie dokładnie i o której ?

Edytowane przez Miszka82

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley wyśij mi numer do naszego mechanika z aso :wink:

Do Krzyśka? Niestety nie mam

Opublikowano

No to zdrówko pany!

Opublikowano

No to zdrówko pany!

W domu ?

To psyt :wink:

Pomyśl nad trasą na weekend, tak z 40 km żeby było :wink:

Opublikowano

No to zdrówko pany!

W domu ?

To psyt :wink:

Pomyśl nad trasą na weekend, tak z 40 km żeby było :wink:

Nie

U jacy

Man fajna trasę, pojedziemy na golonko na bojszowy [emoji6]

Opublikowano

No to zdrówko pany!

W domu ?

To psyt :wink:

Pomyśl nad trasą na weekend, tak z 40 km żeby było :wink:

Nie

U jacy

Man fajna trasę, pojedziemy na golonko na bojszowy [emoji6]

no to zdrówko

PS. Rower i golonko :grin: karnąć się możemy, ale ja poproszę tylko wodę :decayed:

Opublikowano

Stanley wyśij mi numer do naszego mechanika z aso :wink:

Do Krzyśka? Niestety nie mam

Tak

Turzol a ty moze masz?

Opublikowano

zdrówko i dobranoc :hi:

Ucho jak co dzwoń - po litrze wsiadam za kółko po godzinie :wink:

Opublikowano

Stanley wyśij mi numer do naszego mechanika z aso :wink:

Do Krzyśka? Niestety nie mam

Tak

Turzol a ty moze masz?

zawsze jest uchwytny pod mailem, śmiało pisz do niego:

[email protected] :decayed:

zdrówko i dobranoc :hi:

Ucho jak co dzwoń - po litrze wsiadam za kółko po godzinie :wink:

Ty, a Wy sobie z Kędziorem zarezerwujcie osobny stolik w Zatorze : taki dla nowicjuszy :naughty:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

Stanley wyśij mi numer do naszego mechanika z aso :wink:

Do Krzyśka? Niestety nie mam

Tak

Turzol a ty moze masz?

zawsze jest uchwytny pod mailem, śmiało pisz do niego:

[email protected] :decayed:

zdrówko i dobranoc :hi:

Ucho jak co dzwoń - po litrze wsiadam za kółko po godzinie :wink:

Ty, a Wy sobie z Kędziorem zarezerwujcie osobny stolik w Zatorze : taki dla nowicjuszy :naughty:
Najlepiej taki z trzema krzesłami :naughty::dziura::grin:
Opublikowano

:polew:

z czego rżysz ?

c**ja nie dzwoń do mnie jutro :decayed:

Opublikowano

:polew:

z czego rżysz ?

c**ja nie dzwoń do mnie jutro :decayed:

ten ma słabą psyche :grin:

Opublikowano

psycha klękła - zdupiam nara !

Opublikowano

Miszka kaj masz ten Garage?

Wpadna zobaczyć co tam dłubiecie... :wink:

Grzesiek PW :wink:

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

Miszka kaj masz ten Garage?

podziemia :naughty:

Opublikowano

Miszka kaj masz ten Garage?

podziemia :naughty:

:eusathink::D:decayed:

Opublikowano

Stanley wyśij mi numer do naszego mechanika z aso :wink:

Do Krzyśka? Niestety nie mam

Tak

Turzol a ty moze masz?

zawsze jest uchwytny pod mailem, śmiało pisz do niego:

[email protected] :decayed:

zdrówko i dobranoc :hi:

Ucho jak co dzwoń - po litrze wsiadam za kółko po godzinie :wink:

Ty, a Wy sobie z Kędziorem zarezerwujcie osobny stolik w Zatorze : taki dla nowicjuszy :naughty:
[emoji106] [emoji12] [emoji6] [emoji41]
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Franiszek to jest chyba ul. Ucznowska - wbijaj

tak jak pisałem około 10 już będę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.