Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:


Wiem,że może wcześnie ale chciałbym się dowiedzieć czy ktoś się pisze na jutrzejszą wycieczkę do zoo? No chyba że macie inne propozycje?

my odpadamy, Ala z dziadkami na Słowacji

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:


Tak jak mówiłem we wtorek na spocie, w środę wybraliśmy się do zoo do Wrocławia. Polecam bo Afrykarium świetne!

Jest tam jakiś parking strzeżony? Bo jumają na wrocławiu, że aż głowa boli :facepalm:

przyklej 2,5 i możesz otwartego zostawić :buahaha:

:thumbup1: też polecam Wrocek

Opublikowano

przyklej 2,5 i możesz otwartego zostawić :buahaha:

:grin:

Stanley dzięki za urodzinowy prezent [emoji6] [emoji106]

Się tak nie ciesz :decayed:

Z uwagi na twoje urodziny, wczoraj nie fakturowałem, zrobię to dzisiaj :sarcastic:

Opublikowano

chcę usunąć wycieraczkę z tyłu i zaślepić ją, czy taka zaślepka jest ok czy polecicie coś lepszego ?

ZAĹLEPKA OTWORU WYCIERACZKI TYLNEJ MASKOWNICA TYĹ (5606951522) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

20150307_143453.jpg:wink:

mam tą samą

Opublikowano

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

przyklej 2,5 i możesz otwartego zostawić :buahaha:

:grin:

Stanley dzięki za urodzinowy prezent [emoji6] [emoji106]

Się tak nie ciesz :decayed:

Z uwagi na twoje urodziny, wczoraj nie fakturowałem, zrobię to dzisiaj :sarcastic:

Dziś wyłączam tel jak będziesz do mnie z faktura dzwonił bo to może być horror
Opublikowano

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

On jeździ nim tylko na spoty i tylko jak świeci słonko ;).

I to nie z powodu braku tylnej wycieraczki......tylko zawartości przedniej komory :grin:

:hi: Siemanko wogóle

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

On jeździ nim tylko na spoty i tylko jak świeci słonko ;).

I to nie z powodu braku tylnej wycieraczki......tylko zawartości przedniej komory :grin:

:hi: Siemanko wogóle

:grin:

Wy, właściciele 2,5 powinniście mieć na forum swój wątek, coś jak B5 Battalion czy B6 Division :decayed:

:hi:

czołem alko

Opublikowano

:bry:

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

On jeździ nim tylko na spoty i tylko jak świeci słonko ;).
I to nie z powodu braku tylnej wycieraczki......tylko zawartości przedniej komory :grin:
:hi: Siemanko wogóle

Czyli dwa razy w roku. :decayed:


przyklej 2,5 i możesz otwartego zostawić :buahaha:




:grin:

Stanley dzięki za urodzinowy prezent [emoji6] [emoji106]

Się tak nie ciesz :decayed:
Z uwagi na twoje urodziny, wczoraj nie fakturowałem, zrobię to dzisiaj :sarcastic:
Dziś wyłączam tel jak będziesz do mnie z faktura dzwonił bo to może być horror

:decayed: Pajda włącz tele bo mam sprawe...

:naughty:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

no było wczoraj ale o dziwo nie do odcinki - da się ? da się ! :grin:

dziś sam z małą bo Ula w pracy :wink:

Opublikowano

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

bo zawodowcy tego nie potrzebują :grin:

Opublikowano

:hi: pochwalony

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

Chodzi o koszty. To się lubi zepsuć, co za tym idzie trza wydać na naprawę. Nie wspomnę o wadze. Aerodynamice... Wiesz. O hajs chodzi....

:grin:

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

bo zawodowcy tego nie potrzebują :grin:
Jak się nie wie jak używać...
Opublikowano

Pany, muszę dorobić drugi kluczyk do samochodu ( w jednym pękł mi grot) gdzie polecicie ??

( oprócz ASO :decayed: )

Opublikowano

Pany, muszę dorobić drugi kluczyk do samochodu ( w jednym pękł mi grot) gdzie polecicie ??

( oprócz ASO :decayed: )

Kaufland
Opublikowano

Pany, muszę dorobić drugi kluczyk do samochodu ( w jednym pękł mi grot) gdzie polecicie ??

( oprócz ASO :decayed: )

Kaufland

każdy ?

Opublikowano

Myślę że tak. Grot ci dorbia chyba w kazdym markecie . Koszt ok 40-50 zl

Opublikowano

No to jedziem kto będzie i kiedy

371a0528b8f4cc0193d38e81cfc8efe5.jpgd019f1f1cf5f5299e76740306dba4075.jpg

naciepane z GT-I9195

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.