Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taka sytuacja - byłem na urlopie i autko stało pod chmurką przez tydzień - przedy wyjazdem zero błędów itp - po powrocie świeci mi się, że maska od silnika otwarta...od razu jak wsiadłem to otworzyłem maskę i zamknąłem ale dalej to samo, komunikat znika gdy wcisnę dosłownie na sekundę przycisk reset w manetce FIS .

Zero błędów i cały czas się to powtarza , dodam, że nigdy nie miałem z tym żadnych problemów - ktoś coś ?

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

taka sytuacja - byłem na urlopie i autko stało pod chmurką przez tydzień - przedy wyjazdem zero błędów itp - po powrocie świeci mi się, że maska od silnika otwarta...od razu jak wsiadłem to otworzyłem maskę i zamknąłem ale dalej to samo, komunikat znika gdy wcisnę dosłownie na sekundę przycisk reset w manetce FIS .

Zero błędów i cały czas się to powtarza , dodam, że nigdy nie miałem z tym żadnych problemów - ktoś coś ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/87501-all-b6-jak-wylaczyc-na-fisie-komunikat-otwarta-maska/

Tu może coś znajdziesz

Opublikowano

taka sytuacja - byłem na urlopie i autko stało pod chmurką przez tydzień - przedy wyjazdem zero błędów itp - po powrocie świeci mi się, że maska od silnika otwarta...od razu jak wsiadłem to otworzyłem maskę i zamknąłem ale dalej to samo, komunikat znika gdy wcisnę dosłownie na sekundę przycisk reset w manetce FIS .

Zero błędów i cały czas się to powtarza , dodam, że nigdy nie miałem z tym żadnych problemów - ktoś coś ?

coś się zepsuło :naughty:

Opublikowano

taka sytuacja - byłem na urlopie i autko stało pod chmurką przez tydzień - przedy wyjazdem zero błędów itp - po powrocie świeci mi się, że maska od silnika otwarta...od razu jak wsiadłem to otworzyłem maskę i zamknąłem ale dalej to samo, komunikat znika gdy wcisnę dosłownie na sekundę przycisk reset w manetce FIS .

Zero błędów i cały czas się to powtarza , dodam, że nigdy nie miałem z tym żadnych problemów - ktoś coś ?

coś się zepsuło :naughty:

Staniu pogrążasz ekspertów z ASO :P

Opublikowano

taka sytuacja - byłem na urlopie i autko stało pod chmurką przez tydzień - przedy wyjazdem zero błędów itp - po powrocie świeci mi się, że maska od silnika otwarta...od razu jak wsiadłem to otworzyłem maskę i zamknąłem ale dalej to samo, komunikat znika gdy wcisnę dosłownie na sekundę przycisk reset w manetce FIS .

Zero błędów i cały czas się to powtarza , dodam, że nigdy nie miałem z tym żadnych problemów - ktoś coś ?

coś się zepsuło :naughty:

Staniu pogrążasz ekspertów z ASO :P

sie jeździ na szkolenia :decayed:

Opublikowano

Wieczór... :wink4:

Opublikowano

taka sytuacja - byłem na urlopie i autko stało pod chmurką przez tydzień - przedy wyjazdem zero błędów itp - po powrocie świeci mi się, że maska od silnika otwarta...od razu jak wsiadłem to otworzyłem maskę i zamknąłem ale dalej to samo, komunikat znika gdy wcisnę dosłownie na sekundę przycisk reset w manetce FIS .

Zero błędów i cały czas się to powtarza , dodam, że nigdy nie miałem z tym żadnych problemów - ktoś coś ?

To ze wcisniesz reset na fisie niczego nie zmienia

Wteczke masz przegnita i ci zwiera dlatego widzi ze masz otwarta maske

Opublikowano

No to psyyyyt pod te maski....

Opublikowano

Załatwiłem Ci to za 20złotówek

:hi:

Opublikowano

:hi:

dzięki Tomi

Stan - miałeś rację :decayed:

Opublikowano

Buongiorno :hi:

Opublikowano

Hi :hi:

eda3805ffaa94884173c1dbd45f26a3a.jpg

Opublikowano

aż się prosi o klapsa :kox:

Opublikowano

Do iT! :kox:

:hi:

Opublikowano

i matryca w lapku uwalona :grin:

Opublikowano

:grin::D

Opublikowano

:hi:

Kuźwa cały widok zasłania :grin::grin:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.