Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj mieliśmy nówke C klase na delegacje i motor 1.6 turbo automat mega opcja... I wszystko super tylko skóra taka dziwna i szycia krzywo poprowadzone a auto pewnie warte troche... W tych czasach nie ma reguły... Bardzo jestem ciekaw środka.nowego mondeo bo zewnątrz rwie suty

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...nie wiem Stachu jak w tej optimie, ale w tej cee'd na poważnie w topowej wersji...przerażało mnie to, że w dzisiejszych czasach auta mogą być jeszcze tak nie dokładnie wykonane... :blink:


oł jep...już ta godzina...idę w kimono

...dobranoc Panowie :hi:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

...nie wiem Stachu jak w tej optimie, ale w tej cee'd na poważnie w topowej wersji...przerażało mnie to, że w dzisiejszych czasach auta mogą być jeszcze tak nie dokładnie wykonane... :blink:

oł jep...już ta godzina...idę w kimono

...dobranoc Panowie :hi:

optima całkiem spoko, ale praca tego automatu : 3 x wolniej jak dsg :wink:

PS. To jeszcze raz psyt :wink:

Opublikowano

...nie wiem Stachu jak w tej optimie, ale w tej cee'd na poważnie w topowej wersji...przerażało mnie to, że w dzisiejszych czasach auta mogą być jeszcze tak nie dokładnie wykonane... :blink:

oł jep...już ta godzina...idę w kimono

...dobranoc Panowie :hi:

optima całkiem spoko, ale praca tego automatu : 3 x wolniej jak dsg :wink:

PS. To jeszcze raz psyt :wink:

A mi się wydawało że DSG zamula... To co musi być w tej kijance...

Naciapane z Z2

Opublikowano

...nie wiem Stachu jak w tej optimie, ale w tej cee'd na poważnie w topowej wersji...przerażało mnie to, że w dzisiejszych czasach auta mogą być jeszcze tak nie dokładnie wykonane... :blink:

oł jep...już ta godzina...idę w kimono

...dobranoc Panowie :hi:

optima całkiem spoko, ale praca tego automatu : 3 x wolniej jak dsg :wink:

PS. To jeszcze raz psyt :wink:

A mi się wydawało że DSG zamula... To co musi być w tej kijance...

Naciapane z Z2

ale zamula co ? Nie ma szybszej skrzynii niż dsg ( s-tronic)

Opublikowano

Panowie a może by tak wylądować na ziemie z marzeniami.... Dobra fura pod LPG. Wystarczy gleba i dobra fela... Troche kosmetyki i łogień... Nowe... Niezawodne... Proste w swej prostocie....

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-sedan-1-6-invite-ID6yhvxR.html

Naciapane z Z2

Hmm to tak jak by mieć za żonę Jenna Jameson z zatkanymi dziurkami. Niby wiesz co potrafi w pełnej opcji ale Ty nie możesz się o tym przekonać. Jest h*ja warta :) hehe
Opublikowano

Stanley a Daci byś se nie kupił ? :grin:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

W serwisie to oni zawału dostaną jak na gwarancji padnie podnośnik szyby lub zamek i będą ten wóz rozbierać hahaha

Opublikowano

...nie wiem Stachu jak w tej optimie, ale w tej cee'd na poważnie w topowej wersji...przerażało mnie to, że w dzisiejszych czasach auta mogą być jeszcze tak nie dokładnie wykonane... :blink:

oł jep...już ta godzina...idę w kimono

...dobranoc Panowie :hi:

optima całkiem spoko, ale praca tego automatu : 3 x wolniej jak dsg :wink:

PS. To jeszcze raz psyt :wink:

A mi się wydawało że DSG zamula... To co musi być w tej kijance...

Naciapane z Z2

Nie grzesz...

Nie jeździłem z szybszą skrzynią... bajka ;)

Opublikowano

...nie wiem Stachu jak w tej optimie, ale w tej cee'd na poważnie w topowej wersji...przerażało mnie to, że w dzisiejszych czasach auta mogą być jeszcze tak nie dokładnie wykonane... :blink:

oł jep...już ta godzina...idę w kimono

...dobranoc Panowie :hi:

optima całkiem spoko, ale praca tego automatu : 3 x wolniej jak dsg :wink:

PS. To jeszcze raz psyt :wink:

A mi się wydawało że DSG zamula... To co musi być w tej kijance...

Naciapane z Z2

Nie grzesz...

Nie jeździłem z szybszą skrzynią... bajka ;)

true

W serwisie to oni zawału dostaną jak na gwarancji padnie podnośnik szyby lub zamek i będą ten wóz rozbierać hahaha

nawet nie gadaj :lol: w piątek na koniec dnia kurier mu coś przywiózł do Dacii :naughty:

psyt i spać :)

Opublikowano

...nie wiem Stachu jak w tej optimie, ale w tej cee'd na poważnie w topowej wersji...przerażało mnie to, że w dzisiejszych czasach auta mogą być jeszcze tak nie dokładnie wykonane... :blink:

oł jep...już ta godzina...idę w kimono

...dobranoc Panowie :hi:

optima całkiem spoko, ale praca tego automatu : 3 x wolniej jak dsg :wink:

PS. To jeszcze raz psyt :wink:

A mi się wydawało że DSG zamula... To co musi być w tej kijance...

Naciapane z Z2

Nie grzesz...

Nie jeździłem z szybszą skrzynią... bajka ;)

A ja nigdy nie jeździłem AT... Dopiero teraz mam styczność z DSG i mi się wydaje że zamula... Musze się prejechać Mirona allem... Tam też jest AT ale jakaś starsza troszke technologia... Tak z ciekawości dla porównania...

Naciapane z Z2

Opublikowano

pierwsze słyszę by ktoś mówił, że dsg zamula...pewnie sam szybciej nie potrafisz zmieniać ;):naughty:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Takie tam z wczoraj z przygotowań do lata :cool:

20160312_184450.jpg

Quwa ale mi łeb pęka :heat:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Quwa ale mi łeb pęka

hehe ja w kieliszku wódka a w kubku whisky do popity :decayed:

Opublikowano

Tomi gdzieś ty pytał o felgi czy wejdą :facepalm:

Opublikowano

Tomi gdzieś ty pytał o felgi czy wejdą :facepalm:

Wiem maiłem na Divisionie wrzucić ;) pytanie

Opublikowano

Tomi gdzieś ty pytał o felgi czy wejdą :facepalm:

Wiem maiłem na Divisionie wrzucić ;) pytanie

Ebnołem się z et, powinno być 29 :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.