Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdrowie !!!!!

Opublikowano

psyt jeszcze raz :)

Opublikowano

Drugie zmiany... Zdrówko, krupniczek :)!

Opublikowano

Drugie zmiany... Zdrówko, krupniczek :)!

farciarz :)

Opublikowano

Drugie zmiany... Zdrówko, krupniczek :)!

farciarz :)

W przyszłym tygodniu na rano ... :facepalm:

Opublikowano

Drugie zmiany... Zdrówko, krupniczek :)!

farciarz :)

W przyszłym tygodniu na rano ... :facepalm:

przynajmniej się wyśpisz :decayed:

Opublikowano

Drugie zmiany... Zdrówko, krupniczek :)!

farciarz :)

W przyszłym tygodniu na rano ... :facepalm:

przynajmniej się wyśpisz :decayed:

No w przyszłym tygodniu napewno.... A teraz jeszcze z dzieciakami po konowałach... dziś z małym na zabiegu chirurgicznym.. ja sie chyba najbardziej zestresowałem...

Ech... Zdrowie :) (małego)

Jutro wydział komunikacji, nowa niunia do przepisania, (ucho już pewnie promile liczy :grin:) heh

Opublikowano

Zwłaszcza, że jutro zjeżdża i będzie na głodzie :decayed:


i zdrowie małego ( znam te temat :kwasny: )

Opublikowano

Zwłaszcza, że jutro zjeżdża i będzie na głodzie :decayed:

i zdrowie małego ( znam te temat :kwasny: )

Po raz kolejny zdrowie...

Daj spokój , nie wiedziałem że zrobią to od razu... Ważne że juz ogarnięte...

Zdrowie i do kimy...

Opublikowano

:grin:

Co z tego że na głodzie jak trzeba w końcu pakiet lato założyć na dwa auta,Morsikowi pomóc i uj wie co się jeszcze wywali

Ja się pytam jak tu pić :facepalm:

Opublikowano

Buongiorno :hi:

Opublikowano

Drugie zmiany... Zdrówko, krupniczek :)!

farciarz :)

W przyszłym tygodniu na rano ... :facepalm:

przynajmniej się wyśpisz :decayed:

No w przyszłym tygodniu napewno.... A teraz jeszcze z dzieciakami po konowałach... dziś z małym na zabiegu chirurgicznym.. ja sie chyba najbardziej zestresowałem...

Ech... Zdrowie :) (małego)

Jutro wydział komunikacji, nowa niunia do przepisania, (ucho już pewnie promile liczy :grin:) heh

Jest nowy nabytek? Jaki chwal się?
Opublikowano

:hi:

i psyyyt :beer:

Opublikowano

:hi:

Drugie zmiany... Zdrówko, krupniczek :)!

farciarz :)

W przyszłym tygodniu na rano ... :facepalm:

przynajmniej się wyśpisz :decayed:

No w przyszłym tygodniu napewno.... A teraz jeszcze z dzieciakami po konowałach... dziś z małym na zabiegu chirurgicznym.. ja sie chyba najbardziej zestresowałem...

Ech... Zdrowie :) (małego)

Jutro wydział komunikacji, nowa niunia do przepisania, (ucho już pewnie promile liczy :grin:) heh

Jest nowy nabytek? Jaki chwal się?
A tam od razu nowy...

A3 z 2000r to gdzie nowy :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Drugie zmiany... Zdrówko, krupniczek :)!

farciarz :)

W przyszłym tygodniu na rano ... :facepalm:

przynajmniej się wyśpisz :decayed:

No w przyszłym tygodniu napewno.... A teraz jeszcze z dzieciakami po konowałach... dziś z małym na zabiegu chirurgicznym.. ja sie chyba najbardziej zestresowałem...

Ech... Zdrowie :) (małego)

Jutro wydział komunikacji, nowa niunia do przepisania, (ucho już pewnie promile liczy :grin:) heh

Jest nowy nabytek? Jaki chwal się?
A tam od razu nowy...

A3 z 2000r to gdzie nowy :grin:

[emoji106]

Poka jakie foto , chyba ze masz linka do ogloszenia

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hi

Opublikowano

Panowie czy możecie ni cytować cytowanych postów

Jestem starszym gościem i nie umie korzystać z nowinek technicznych :grin:


Wogle to cześć w ten piękny deszczowy dzień

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.