Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

W tej cenie myślę że a6 c6 a nie b7

1. nie chciał bym takiej krowy

2. cena za B7 dla mnie inna jak w ogłoszeniu :wink:

czyli co k**wa 20k ? :grin:

40k to trochę dużo jak za b7 - to już stara konstrukcja z 2000r jakby nie było, z drugiej strony za 40k nie kupisz Pan nic z wypasem w B8 golaska i owszem ale pozostanie niedosyt, zaś rezanie...zaś kasa

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do B8 to Trzeba dołożyć drugie tyle żeby to miasto sens. :cool:

Kto będzie? :decayed: Na jestem z małą u lekarza astmę mam nadzieję, że się wyrobię. :wink4:

Opublikowano

Będę na chwilkę. Muszę dwa zdania że Stanleyem zamienić...

Opublikowano

Za B8 które b mnie interesowało to min 60k. Więc ta opcja odpada

Opublikowano

Jak myślicie ? jeżeli cena była by trochę niższa ....

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-quattro-2-x-sline-xenon-navi-skora-schwarz-pakiet-unikat-ID6yk5VB.html

Morsik, mam te opony, mogę zabrać 4szt

Będziesz dzisiaj ?

W tej cenie myślę że a6 c6 a nie b7

1. nie chciał bym takiej krowy

2. cena za B7 dla mnie inna jak w ogłoszeniu :wink:

Jaka cenę masz za b7 ? Jak masz w granicy 35 to myślę że warto ale to już górna granica.
Opublikowano

Znaleźć dopasione B7 w Niemcowni od prywatnej osoby poniżej 10 koła ojro to mission impossible więc skąd te 35 koła to nie kumam?

Opublikowano

Znaleźć dopasione B7 w Niemcowni od prywatnej osoby poniżej 10 koła ojro to mission impossible więc skąd te 35 koła to nie kumam?

Kupił byś b7 za 40 k auto prawie 10 letnie?

A jak zakup skody?

BTW

Dzięki za spota

Psyt paulaner z de

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Opublikowano

Prawda jest taka że za dobre auto w niemcowni trza odpowiednio zapłacić... Tylko polskie cfaniako handlarze nasz przyzwyczaili do niskich cen... Ale stan tych aut odpowiada doskonale cenie... I tyle... Promocje tylko w biedronce... A c z y wybrać dopasione B7albo golasa B8 to już kwestia gustu i upodobań

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano
Dzięki za spota

Psyt paulaner z de

Dzięki. :hi:

Psyt Krombacher z Lidla. ; )

Opublikowano

psyt, tyskie ze sklepu :wink:

Opublikowano

Psyt z Poznania

Opublikowano

Dzięki za spota [emoji3]

Stanley Tobie dziękuję szczególnie.

Musimy się w końcu spotkać [emoji12]

Opublikowano

Dzieki za spota i kebab.... Pieknie mi bęben wywaliło teraz przed tv

Opublikowano

Dzięki za spota [emoji3]

Stanley Tobie dziękuję szczególnie.

Musimy się w końcu spotkać [emoji12]

luzik, spotkanie konieczne :wink:

Pieknie mi bęben wywaliło teraz przed tv

skąd ja to znam :facepalm:

Opublikowano

Panowie szybkie pyt. Może być odp na priva. Wolałbym osobiście je zadać na spocie, ale pracuję od 14-22.00:/ Kupiłem auto już z hidami i przyszła pora aby zabrać się za xenony z samopoziomowaniem i spryskami. Kto tu na śląsku podjąłby sie rezania, potrzebuję namiary głównie no i jakby ktoś zapodał koszt całkowity +-. Dzięki ! Pytam tu bo wątek o spotach ślędzę codziennie i co jak co doświadczenia można Wam pozazdrościć ( browarków też:D )

Pozdrawiam

Opublikowano

Jeżeli chodzi o modyfikacje lamp to qwerty

Opublikowano

Znaleźć dopasione B7 w Niemcowni od prywatnej osoby poniżej 10 koła ojro to mission impossible więc skąd te 35 koła to nie kumam?

Kupił byś b7 za 40 k auto prawie 10 letnie?

A jak zakup skody?

Ja nie patrze na roczniki, dla mnie to żaden wyznacznik dobrego auta. Skody nadal szukamy .

Opublikowano

Znaleźć dopasione B7 w Niemcowni od prywatnej osoby poniżej 10 koła ojro to mission impossible więc skąd te 35 koła to nie kumam?

+1

Prawda jest taka że za dobre auto w niemcowni trza odpowiednio zapłacić... Tylko polskie cfaniako handlarze nasz przyzwyczaili do niskich cen... Ale stan tych aut odpowiada doskonale cenie... I tyle... Promocje tylko w biedronce... A c z y wybrać dopasione B7albo golasa B8 to już kwestia gustu i upodobań

Naciapane z Z2

j.w.

Dzieki za spota i kebab.... Pieknie mi bęben wywaliło teraz przed tv

To teraz piffffko :naughty:

Panowie szybkie pyt. Może być odp na priva. Wolałbym osobiście je zadać na spocie, ale pracuję od 14-22.00:/ Kupiłem auto już z hidami i przyszła pora aby zabrać się za xenony z samopoziomowaniem i spryskami. Kto tu na śląsku podjąłby sie rezania, potrzebuję namiary głównie no i jakby ktoś zapodał koszt całkowity +-. Dzięki ! Pytam tu bo wątek o spotach ślędzę codziennie i co jak co doświadczenia można Wam pozazdrościć ( browarków też :D )

Pozdrawiam

Pisz do Kuby - djim :wink4: Może Ci ogarnie temat :good:

Opublikowano

Prawda jest taka że za dobre auto w niemcowni trza odpowiednio zapłacić... Tylko polskie cfaniako handlarze nasz przyzwyczaili do niskich cen... Ale stan tych aut odpowiada doskonale cenie... I tyle... Promocje tylko w biedronce... A c z y wybrać dopasione B7albo golasa B8 to już kwestia gustu i upodobań

Naciapane z Z2

Oczywiście, że B8 i rezanieeeee :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.