Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie mio to shit kiedyś miałem i w ciągu 4 miesięcy trzy spędziła w swrwisie :facepalm: dla mnie tylko tomtom albo google :wink:


Senek rns-e ci się zd..ił

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pajda jak chcesz podeślę Ci tomtoma z licencją do 2055 chyba :decayed: Ściągasz normalnie raz mapy i potem działa w trybie offline

Opublikowano

Ale do tego potrzeba gpsa w telefonie :grin:

Opublikowano

to nie ma być telefon tylko normalna navi

a ty ucho już nie wymyślaj historyjek

Opublikowano

Sam program nie wchodzi w grę ;)

no nie dziwie ci się... ;)

Psssyt :beer:

Psyt ; )
Opublikowano

co polecacie z navi ?

Google maps, mamy 21 wiek i net jest wszędzie :)

:facepalm:

co mam na macu stanąć żeby trase w navi zobaczyć :facepalm:

to że ty masz net w tel. to nie znaczy że wszyscy go mają

http://otomoto.pl/oferta/subaru-outback-2-5i-bi-fuel-trend-1-wlasciciel-faktura-vat-23-ID6yllyh.html#b32b79b8d5

wg mnie to auto jest szpetne i z zewnątrz i wewnątrz

Opublikowano

Dla mnie mio to shit kiedyś miałem i w ciągu 4 miesięcy trzy spędziła w swrwisie :facepalm: dla mnie tylko tomtom albo google :wink:

Senek rns-e ci się zd..ił

A ja kiedyś miałem Mio ( najprostsza wersje) i do Austrii poprowadziła nas lepiej niż tom tom i nigdy się nie zepsuła. Nie ma reguły ;)

co polecacie z navi ?

Google maps, mamy 21 wiek i net jest wszędzie :)

:facepalm:

co mam na macu stanąć żeby trase w navi zobaczyć :facepalm:

to że ty masz net w tel. to nie znaczy że wszyscy go mają

http://otomoto.pl/oferta/subaru-outback-2-5i-bi-fuel-trend-1-wlasciciel-faktura-vat-23-ID6yllyh.html#b32b79b8d5

wg mnie to auto jest szpetne i z zewnątrz i wewnątrz
True

Jak jakieś daewoo ;)

Opublikowano

Pajda ładuj coś do fona,a jak chcesz mieć dobrą i pewną to tylko tomtom najlepiej z trafikiem

Kilka nawigacji przerabiałem i na kilku aplikacjach jeździłem :wink:

Opublikowano

to psyt :wink:

PS. Felgi w poniedziałek idą do malowania :) teraz jeżdżę wygodnie na 17" :)

Gdzie będziesz malował? I które felgi?
19" chyba Ali express

Alu

Kumpel tam robił felgi i ciężko się było z chłopem dogadać, czas oczekiwania i jeszcze nie najlepsze wykonanie.

Ten Deloch może? Choć tam też ktoś coś narzekał...

Także tego... :decayed::decayed:

Nie pogadamy normalnie bo KAŻDY mój post jest umieszczony w kolejce moderacyjnej - ale swoją drogą jak to ładnie nazwano! Fiu fiu... :grin:

Co tam z wieczorka?

Jeszcze kabarety niech moderują....;-)

Naciapane z Z2

:decayed: Niech robio co chco... :zyzol:

Opublikowano

Kumpel robił w alu expres I zrobili mu w tydzień. Jak to będę robił przez mojego lakiernika, to powinno być szybko; )

Opublikowano

Siemka

Dla mnie mio to shit kiedyś miałem i w ciągu 4 miesięcy trzy spędziła w swrwisie :facepalm: dla mnie tylko tomtom albo google :wink:

Senek rns-e ci się zd..ił

A ja kiedyś miałem Mio ( najprostsza wersje) i do Austrii poprowadziła nas lepiej niż tom tom i nigdy się nie zepsuła. Nie ma reguły ;)

Tez kiedyś miałem i nie mogłem złego słowa powiedzieć..... .prowadziła jak trzeba ;)

Opublikowano

Pajda ładuj coś do fona,a jak chcesz mieć dobrą i pewną to tylko tomtom najlepiej z trafikiem

Kilka nawigacji przerabiałem i na kilku aplikacjach jeździłem :wink:

Nie każdy jest tak zarobiony by mieć neta w smartfonie i płacić 120 zł abonament
Opublikowano

:hi:


Nie każdy jest tak zarobiony by mieć neta w smartfonie i płacić 120 zł abonament

Nie przesadzaj tyle to płace za dwa abonamenty gdzie mam 5GB na neta

Opublikowano
  • Autor

siemka, co do nawi to kierownik w moim dziale śmiga na mapie ściennej polski takiej 1,5x2m :V ostatnio sprawdzał jak najszybciej przejechać z jaworzna na będzin jak dobrze pamiętam :D i nigdy się nie zepsuła

Opublikowano

:hi:

Pajda, NAVROAD DRIVE i automapa, moja teściowa se radzi i chwali...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć :hi:

Pajda ładuj coś do fona,a jak chcesz mieć dobrą i pewną to tylko tomtom najlepiej z trafikiem
Kilka nawigacji przerabiałem i na kilku aplikacjach jeździłem :wink:

Nie każdy jest tak zarobiony by mieć neta w smartfonie i płacić 120 zł abonament

Michaś zainstaluj sobie tomtoma/aigo na fonie masz smartfona w którym masz gpsa wbudowanego i nie potrzebujesz neta

Multis mówi o hołku ja bym go omijał (na zachodzie ujowo prowadzi)

Co do mio to ja go kupowałem 12 lat temu za 1200zł :facepalm: i wymieniłem go po 4miechach na tomtoma który do tej pory hula


Jakby cie zainteresowała nawi do telefonu to na A4 na shellu(przed zjazdem na wirek)jest gość co instaluje za 50zl

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.