Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry :) Stasiu zabierz na jutro kase bo musze asygnate zapłacić

spoko

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zawiozłeś wczoraj tą pompke ?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hi

Opublikowano

Pany doradzi ktoś jak z 3 stawów pojechać rowerem na paprocany? Jest jakaś ścieżka oznaczona? Przed wtorkowym grill spotem chce zaliczyć paprocany

Naciapane z Z2

Opublikowano

Zawiozłeś wczoraj tą pompke ?

Mam zrobioną
Opublikowano

:bry: po piłeczce :kox:

Pany doradzi ktoś jak z 3 stawów pojechać rowerem na paprocany? Jest jakaś ścieżka oznaczona? Przed wtorkowym grill spotem chce zaliczyć paprocany

Naciapane z Z2

Ty se lepiej zrób tą trasę po grillspocie bo jeszcze nie dojedziesz w tą stronę i nie zjesz nic. :decayed:

Opublikowano

Dobry z Motoshow w ExpoSilesia

dc14191ea644bb2e9bee5220b19c7904.jpg

b24bb3c75c9b09d19ccda8371cf4239f.jpg

babfd81e4d9697cabc32753738185de4.jpg

Opublikowano

:bry: po piłeczce :kox:

Pany doradzi ktoś jak z 3 stawów pojechać rowerem na paprocany? Jest jakaś ścieżka oznaczona? Przed wtorkowym grill spotem chce zaliczyć paprocany

Naciapane z Z2

Ty se lepiej zrób tą trasę po grillspocie bo jeszcze nie dojedziesz w tą stronę i nie zjesz nic. :decayed:
Chyba Ty ;-) ja jestem młody i wysportowany dziadku ;-)

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Bry :) psssyt "męskie" piwko warka radler jablkowa :D:grin::hahaha:

Edytowane przez venom171

Opublikowano

:bry: po piłeczce :kox:

Pany doradzi ktoś jak z 3 stawów pojechać rowerem na paprocany? Jest jakaś ścieżka oznaczona? Przed wtorkowym grill spotem chce zaliczyć paprocany

Naciapane z Z2

Ty se lepiej zrób tą trasę po grillspocie bo jeszcze nie dojedziesz w tą stronę i nie zjesz nic. :decayed:
Chyba Ty ;-) ja jestem młody i wysportowany dziadku ;-)

Naciapane z Z2

:grin::decayed:

Opublikowano

:bry: po piłeczce :kox:

Pany doradzi ktoś jak z 3 stawów pojechać rowerem na paprocany? Jest jakaś ścieżka oznaczona? Przed wtorkowym grill spotem chce zaliczyć paprocany

Naciapane z Z2

Ty se lepiej zrób tą trasę po grillspocie bo jeszcze nie dojedziesz w tą stronę i nie zjesz nic. :decayed:
Chyba Ty ;-) ja jestem młody i wysportowany dziadku ;-)

Naciapane z Z2

:polew:

... jeszcze brakowało abyś dodał...przystojny :decayed:;)

...tzw. Top model :kox:

...i oczywiście psssyt :beer:

Opublikowano

:bry: po piłeczce :kox:

Pany doradzi ktoś jak z 3 stawów pojechać rowerem na paprocany? Jest jakaś ścieżka oznaczona? Przed wtorkowym grill spotem chce zaliczyć paprocany

Naciapane z Z2

Ty se lepiej zrób tą trasę po grillspocie bo jeszcze nie dojedziesz w tą stronę i nie zjesz nic. :decayed:
Chyba Ty ;-) ja jestem młody i wysportowany dziadku ;-)

Naciapane z Z2

:polew:

... jeszcze brakowało abyś dodał...przystojny :decayed:;)

...tzw. Top model :kox:

:polew:

Opublikowano

:-) w

Naciapane z Z2

Opublikowano

Zdrowie....

Soplica wiśniowa....

Opublikowano

Zdrowie....
Ten zaś wali :facepalm:

Ruby tyś w kahunie opierdzielił dużego burgera?

Opublikowano

Zdrowie....

Ten zaś wali :facepalm:

Ruby tyś w kahunie opierdzielił dużego burgera?

Tego największego... z frytkami :)

Opublikowano

Quwa toś jest żarłok :facepalm: ja po zwykłym miałem dość

Opublikowano

Quwa toś jest żarłok :facepalm: ja po zwykłym miałem dość

Jeść i pić to trza umić....

Quwa toś jest żarłok :facepalm: ja po zwykłym miałem dość

To z czego taki napasiony jesteś???

Z niejedzenia??

Opublikowano

:bry: po piłeczce :kox:

Pany doradzi ktoś jak z 3 stawów pojechać rowerem na paprocany? Jest jakaś ścieżka oznaczona? Przed wtorkowym grill spotem chce zaliczyć paprocany

Naciapane z Z2

Ty se lepiej zrób tą trasę po grillspocie bo jeszcze nie dojedziesz w tą stronę i nie zjesz nic. :decayed:
Chyba Ty ;-) ja jestem młody i wysportowany dziadku ;-)

Naciapane z Z2

:polew:

... jeszcze brakowało abyś dodał...przystojny :decayed:;)

...tzw. Top model :kox:

...i oczywiście psssyt :beer:

:grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.