Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zorganizować Ci jakąś niespodziankę? :decayed:

Dopłata za bagaż + osobista i coś tam się jeszcze wymyśli
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zorganizować Ci jakąś niespodziankę? :decayed:

Dopłata za bagaż + osobista i coś tam się jeszcze wymyśli
Marzy Ci się jakiś lewy typ w rękawiczkach ,że tak Koledze życzysz ? :grin:
Opublikowano

I psssyt :beer:

Opublikowano

ja dzisiaj pyrsk

belentajns na lodzie :wink:


to już do siebie szukasz ? :blink:

Opublikowano

no raczej

ja dzisiaj pyrsk

belentajns na lodzie :wink:

ty i rude trunki ?

czego nie dzwonisz bym się przyłączył .....

Opublikowano

przeca to jeszcze min rok masz czasu na takie coś, w tym roku to przecież nawet Ją na hustawce za bardzo nie pobujasz :wink:

Na drugie lato bym strzelił jakąś małą hustawkę, a za 2 lata jakiś domek itp :)

Opublikowano

:hi:

Ruda z colą...

Opublikowano

http://allegro.pl/plac-zabaw-domek-balkon-slizg-montaz-caly-kraj-i6169372864.html

mała forteca :D


przeca to jeszcze min rok masz czasu na takie coś, w tym roku to przecież nawet Ją na hustawce za bardzo nie pobujasz :wink:

Na drugie lato bym strzelił jakąś małą hustawkę, a za 2 lata jakiś domek itp :)

nie chce mi się czekac tyle

Opublikowano

http://allegro.pl/plac-zabaw-domek-balkon-slizg-montaz-caly-kraj-i6169372864.html

mała forteca :D

przeca to jeszcze min rok masz czasu na takie coś, w tym roku to przecież nawet Ją na hustawce za bardzo nie pobujasz :wink:

Na drugie lato bym strzelił jakąś małą hustawkę, a za 2 lata jakiś domek itp :)

nie chce mi się czekac tyle

:grin:

Opublikowano

jeszcze musze plac zrobic na ognisko, żeby pieczone szło robić

np:

stylowi_pl_wnetrza_7080134.jpg


pieczonki1.jpg

Opublikowano

pieczone :kox:

Opublikowano

pieczone :kox:

No pycha.

Trzeba znów zrobić chłopaki [emoji12]

spoko tylko jakis biedny mi się wydaje ten domek
On Ci zrobi różne nawet według swojego projektu
Opublikowano

barek-do-ogrodu.jpg

zaciekawił mnie taki oto bareczek :D

Opublikowano

spoko tylko jakis biedny mi się wydaje ten domek

Widać że nie bez powodu mówią CI "KARINGTON"

Pomyśl logicznie, po co Ci jakiś wyjebany w kosmos domek z nie wiadomo czym skoro dziecku i tak się to zaraz znudzi, ma być kawałek dachu, ma być zjeżdżalnia i jedna huśtawka, ewentualnie dwie huśtawki jak by zachciało Ci się od razu dwójkę dzieci, mało tego, dokładasz piaskownicę i pewnie kiedyś trampolinę, bo tak teraz każdy ma na placu :grin:

W przyszłości mam zamiar kupić coś takiego i nie mam zamiaru wydawać na to nie wiadomo ile bo za 5 lat dziecko Ci powie że to nudne i tego nie chce, widzę po kumplach którzy nastawiali bajerów na placu a dzieci jak tylko wsiadły na rower to olały wszystko inne.

http://www.ceneo.pl/36076689#mh=g8f8sIwW10008drewpacksuq6mvhPYx6j51IBfHlNSyEkyhOQpTqyAeA2uF87DbC_QdjGSPaQ2HvZLqxDvGWuGyFB2xmZRNJVuRpU97-uIZwSkx5ilQAMWFBL2wDYaeIjM316W6O6kq6O7Hlsfo9WsaLLjg95TVD_v8y_6DhPvbUrAjx-81KeWJNZCK_0d_ZitNUsDGyc0PCfktat1nyO0

Opublikowano

barek-do-ogrodu.jpg

zaciekawił mnie taki oto bareczek :D

to chyba na kompot... bo nie ma lodówki :decayed:

Opublikowano

spoko tylko jakis biedny mi się wydaje ten domek

Widać że nie bez powodu mówią CI "KARINGTON"

Pomyśl logicznie, po co Ci jakiś wyjebany w kosmos domek z nie wiadomo czym skoro dziecku i tak się to zaraz znudzi, ma być kawałek dachu, ma być zjeżdżalnia i jedna huśtawka, ewentualnie dwie huśtawki jak by zachciało Ci się od razu dwójkę dzieci, mało tego, dokładasz piaskownicę i pewnie kiedyś trampolinę, bo tak teraz każdy ma na placu :grin:

W przyszłości mam zamiar kupić coś takiego i nie mam zamiaru wydawać na to nie wiadomo ile bo za 5 lat dziecko Ci powie że to nudne i tego nie chce, widzę po kumplach którzy nastawiali bajerów na placu a dzieci jak tylko wsiadły na rower to olały wszystko inne.

http://www.ceneo.pl/36076689#mh=g8f8sIwW10008drewpacksuq6mvhPYx6j51IBfHlNSyEkyhOQpTqyAeA2uF87DbC_QdjGSPaQ2HvZLqxDvGWuGyFB2xmZRNJVuRpU97-uIZwSkx5ilQAMWFBL2wDYaeIjM316W6O6kq6O7Hlsfo9WsaLLjg95TVD_v8y_6DhPvbUrAjx-81KeWJNZCK_0d_ZitNUsDGyc0PCfktat1nyO0

to ci nie wytrzymie 5 latu , jak to jest z zapałek robione

ja chce coś fajnego i porządnego

Opublikowano

spoko tylko jakis biedny mi się wydaje ten domek

Widać że nie bez powodu mówią CI "KARINGTON"

Pomyśl logicznie, po co Ci jakiś wyjebany w kosmos domek z nie wiadomo czym skoro dziecku i tak się to zaraz znudzi, ma być kawałek dachu, ma być zjeżdżalnia i jedna huśtawka, ewentualnie dwie huśtawki jak by zachciało Ci się od razu dwójkę dzieci, mało tego, dokładasz piaskownicę i pewnie kiedyś trampolinę, bo tak teraz każdy ma na placu :grin:

W przyszłości mam zamiar kupić coś takiego i nie mam zamiaru wydawać na to nie wiadomo ile bo za 5 lat dziecko Ci powie że to nudne i tego nie chce, widzę po kumplach którzy nastawiali bajerów na placu a dzieci jak tylko wsiadły na rower to olały wszystko inne.

http://www.ceneo.pl/36076689#mh=g8f8sIwW10008drewpacksuq6mvhPYx6j51IBfHlNSyEkyhOQpTqyAeA2uF87DbC_QdjGSPaQ2HvZLqxDvGWuGyFB2xmZRNJVuRpU97-uIZwSkx5ilQAMWFBL2wDYaeIjM316W6O6kq6O7Hlsfo9WsaLLjg95TVD_v8y_6DhPvbUrAjx-81KeWJNZCK_0d_ZitNUsDGyc0PCfktat1nyO0

to ci nie wytrzymie 5 latu , jak to jest z zapałek robione

ja chce coś fajnego i porządnego

Nie mówię że to ma być nie wiadomo jak tandetne, ale na takie coś 1200 zł to max, więcej nie potrzeba, jak zaimpregnujesz to wszystko długo wytrzyma.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.