Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.7 bi i 2.8 też se moi klienci chwalą

że nie ma z junkersem problemy i spala w miarę normalnie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Dziś mecz! :kox:

Opublikowano

Wygraja czy nie bo można by coś obstawic na polakow 1:6

Opublikowano

Ja tam obstawiłem... :whistling:

Opublikowano

Na co?

Wygrana czy remis?

Opublikowano

Na co?

Wygrana czy remis?

No chyba niema wątpliwości ;) Nasza wygrana.
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A czytałeś sobie ile kosztuje wymiana rozrządu i jak się go wymienia?

Niby głupie 2.4 które kompletnie nie jedzie i zje sporo LPG a jednak to kosztowny w utrzymaniu silnik :kwasny:

Opublikowano

A czytałeś sobie ile kosztuje wymiana rozrządu i jak się go wymienia?

Niby głupie 2.4 które kompletnie nie jedzie i zje sporo LPG a jednak to kosztowny w utrzymaniu silnik :kwasny:

A on nie jest czasem na łańcuchu?
Opublikowano

A czy grupie Vag udał się jakiś łańcuch ?

Opublikowano

A czytałeś sobie ile kosztuje wymiana rozrządu i jak się go wymienia?

Niby głupie 2.4 które kompletnie nie jedzie i zje sporo LPG a jednak to kosztowny w utrzymaniu silnik :kwasny:

A on nie jest czasem na łańcuchu?

Rozrząd jest bardzo podobny do tego z 3.0 TDI a więc zarazem nie tani, poczytaj na A6 forum ile ludzie pakują w ten silniczek, niestety, nie ma już takich dobrych i bezproblemowych silników jak 1.8T.

Opublikowano

A czy grupie Vag udał się jakiś łańcuch ?

Tys jest mechanik to jak z tym 2.4? Dobry czy nie? Robiłeś coś przy tym silniku?
Opublikowano

Tak jak Pucek gada rozrządy sie sypią a tak ogólnie ok tylko mułowate to

Opublikowano

Siema :hi:

Jak tam Pajda sprzedaż... ;) ktoś konkretny się odezwał

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-s-line-klimatronic-nawigacja-esp-serwisowany-ID6ylvnF.html

Wszystko fajnie tylko nie mój budżet

Chyba ze tel do mirona

Tak jak Pucek gada rozrządy sie sypią a tak ogólnie ok tylko mułowate to

To gdzie się nie sypia?
Opublikowano

W C6 jedynie 2.0 tdi ew 2.4 i przygotować sie na zrobienie z mety łańcucha... nic innego nie ma konkretnego.

Opublikowano

Jak się dowiadywałem o sam rozrząd do 2.4 to śpiewali od 3.5-4.5k za same części i uszczelniacze do rozrządu, a gdzie filtry, oleje, płyny, geometria, robota mechanika który musi wyciągać silnik, pewnie jeszcze coś wyjdzie, więc koło 6k jak nie więcej trzeba liczyć :facepalm:

Swoją drogą, tyle to wychodzi rozrząd w 3.0 TDI a jedzie bez porównania, ktoś napisze że wtryski padają, okej, ale na gazior do 2.4 też trzeba wyłożyć więc jak dla mnie średnio dobra opcja, jak już to brać 2.0tdi i jeździć na emeryta :wink:

Opublikowano

Jak się dowiadywałem o sam rozrząd do 2.4 to śpiewali od 3.5-4.5k za same części i uszczelniacze do rozrządu, a gdzie filtry, oleje, płyny, geometria, robota mechanika który musi wyciągać silnik, pewnie jeszcze coś wyjdzie, więc koło 6k jak nie więcej trzeba liczyć :facepalm:

Swoją drogą, tyle to wychodzi rozrząd w 3.0 TDI a jedzie bez porównania, ktoś napisze że wtryski padają, okej, ale na gazior do 2.4 też trzeba wyłożyć więc jak dla mnie średnio dobra opcja, jak już to brać 2.0tdi i jeździć na emeryta :wink:

Tyś mnie na emeryta w Zatorze nie wyglondoł :grin:

Edytowane przez Miszka82

Opublikowano

Jak się dowiadywałem o sam rozrząd do 2.4 to śpiewali od 3.5-4.5k za same części i uszczelniacze do rozrządu, a gdzie filtry, oleje, płyny, geometria, robota mechanika który musi wyciągać silnik, pewnie jeszcze coś wyjdzie, więc koło 6k jak nie więcej trzeba liczyć :facepalm:

Swoją drogą, tyle to wychodzi rozrząd w 3.0 TDI a jedzie bez porównania, ktoś napisze że wtryski padają, okej, ale na gazior do 2.4 też trzeba wyłożyć więc jak dla mnie średnio dobra opcja, jak już to brać 2.0tdi i jeździć na emeryta :wink:

Tyś mnie na emeryta w Zatorze nie wyglondoł :grin:

Dlatego mam 3.0 TDI :decayed:

Ps. Skręciło by się coś... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.