Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakos te nowe RS do mnie nie przemawiają... mnie kręci b5 rs4... :slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakos te nowe RS do mnie nie przemawiają... mnie kręci b5 rs4... :slina:

Krolu a ja myślałem że te Twoje ssssssssssssssS z tymi kuniami ci wystarcza

no ale w miarę jedzenia apetyt rośnie

więc zmień znaczek na RS i będzie wporzo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jakos te nowe RS do mnie nie przemawiają... mnie kręci b5 rs4... :slina:

krolu mówisz i masz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9286753 for you :kwiatek:

Opublikowano

Jakos te nowe RS do mnie nie przemawiają... mnie kręci b5 rs4... :slina:

Krolu a ja myślałem że te Twoje ssssssssssssssS z tymi kuniami ci wystarcza

no ale w miarę jedzenia apetyt rośnie

więc zmień znaczek na RS i będzie wporzo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak by nie te chore spalanie to prawdziwa S na pewno stała by pod moim domem....

RS niestety za droga :( [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 20:26_________________________________________________

Jakos te nowe RS do mnie nie przemawiają... mnie kręci b5 rs4... :slina:

krolu mówisz i masz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9286753 for you :kwiatek:

Stoi na trasie na bielsko... lipna... [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 20:26_________________________________________________http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=116115010&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

masz tu cos dla mnie... [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 20:27_________________________________________________p.s w styczniu mam urodziny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 20:28_________________________________________________Max ja wszytskie RS-y na allegro i otomoto znam na pamięć...

Opublikowano

no widze ta z rajchu zajefajna ale jak dla mnie za bardzo zpicowana ja lubię klasyki ale wszystko kwestia gustu z zewnątrz ma nic nie widać ale pod maską potwór (115km) :polew: :polew: :polew:

mówie o sobie

Opublikowano

Krolu jak sobie załatwisz znaczek RSssssssssssss

to dam Ci zderzak pseudo-RS

Opublikowano

to możesz mu załatwiać bo znaczek już ma

Opublikowano

zderzak leży u mnie w piwnicy :decayed: :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Piter, ale chyba z laminat edyszyn :>

bo jak ori to pamiętaj że dałem Ci głośniki :polew:

Opublikowano

Pucek

no oczywiście że White Laminat Glass-fiber Edition

a jeśli chodzi o pelexa to powinieneś mu jądra urwać

Ty albo Ja

więc mamy konkurs

Kto pierwszy wykastruje Pelexa za profanację Ori głośników

nagroda: 4-ro pack browara :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:naughty:

no kuszący konkurs, Katowiczanie, może chcecie też brać udział? :polew:

to co on to zrobił z tymi głosnikami?

Opublikowano

przedziurawił jeden

to ZBRODNIA [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 21:30_________________________________________________przedziurawił stołem do tapet ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

o jaaa

ale d*pa wołowa :)

Opublikowano

ja mu nie będę w gaciach grzebał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

możesz to zrobić obcęgami i w gumowych rękawicach :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wole jednak nie ani w rękawiczkach rękawicach...

z pensetą... :polew: :polew:

Opublikowano

wole jednak nie ani w rękawiczkach rękawicach...

z pensetą... :polew: :polew:

Ciekawe skąd wiesz że ma takie małe

jakaś podejrzana sprawa

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

a myślałem że się nie znacie :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:04_________________________________________________stanley ralf wreszcie jakieś ziomy z mojego rewiru :cool1:
Opublikowano

łooooooooooooo

wsparcie przyszło :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:07_________________________________________________tylko szkoda że zanim poczytają to ja juz pójdę spać :decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.