Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a tak się bawią hondy na spotach:

a tak sie bawia maniacy BMW na zlotach :decayed:

to już klasyk :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a tak się bawią hondy na spotach:

a tak sie bawia maniacy BMW na zlotach :decayed:

to już klasyk :polew: :polew:

P I Ę K N E :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 18:28_________________________________________________coś jest w tych autach...

Opublikowano

:siema:

Krolu nie poradzisz sobie sam ? :decayed:

Przez ciebie tez sobie sprawdze z ciekawosci jaki ja mam kat :>

nie ciężko będzie mi pchać i ustawiać to koło z rozrządu na miejscu... :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 10:28_________________________________________________a tak się bawią hondy na spotach:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

normalnie masakra !!!!!

Opublikowano

Witam z rana :hi:

Ja dopiero teraz dotarlem do domu po nocy w pracy i ide w kime. Dzialo sie cos ciekawego jak pojechlem... :gwizdanie:

No działo się, działo... Ja przyjechałem i jeszcze kliku... :kox: :gwizdanie:

a tak się bawią hondy na spotach:

a tak sie bawia maniacy BMW na zlotach :decayed:

to już klasyk :polew: :polew:

P I Ę K N E :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 18:28_________________________________________________coś jest w tych autach...

:good: :good: :good:

Keżor Ty też tak jeździsz po tym parkingu... :tongue4::polew:

Opublikowano

a tam w tej becie to nie siedział Keżor ? :gwizdanie:

tak sobie myślę o tych wlascicielach BEEMEK i jednak bardzo czesto to wieśniaki, wiadomo są wyjątki ale bardzo rzadko, dobrze, że właściciele Audiczek są GIT ziomkami :good: :good: :good:

o czym świadczą np nasze spocisze :buziak:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

panowie szukam bagażnika tzn trumny + bazy na relingi do mojej fury, oczywiście w rozsądnej cenie.

ma ktoś używkę na sprzedać, albo możecie polecić konkretny sklep ?

Opublikowano

W Katowicach na Andrzeja jest jakis sklepik z takimi rzeczami. :good:

tak sobie myślę o tych wlascicielach BEEMEK i jednak bardzo czesto to wieśniaki, wiadomo są wyjątki ale bardzo rzadko, dobrze, że właściciele Audiczek są GIT ziomkami :good: :good: :good:

o czym świadczą np nasze spocisze :buziak:

:polew: :polew: :polew:

Z całym szacunkiem dla właścicieli BeeMeK ale sie z tym zgadzam... :gwizdanie:

Opublikowano

W Katowicach na Andrzeja jest jakis sklepik z takimi rzeczami. :good:

:good:

Opublikowano

W Katowicach na Andrzeja jest jakis sklepik z takimi rzeczami. :good:

tak sobie myślę o tych wlascicielach BEEMEK i jednak bardzo czesto to wieśniaki, wiadomo są wyjątki ale bardzo rzadko, dobrze, że właściciele Audiczek są GIT ziomkami :good: :good: :good:

o czym świadczą np nasze spocisze :buziak:

:polew: :polew: :polew:

Z całym szacunkiem dla właścicieli BeeMeK ale sie z tym zgadzam... :gwizdanie:

eee tam Akjam tu nas nie znajdą.....MEGA WIEŚNIAKI Z NICH SĄ :polew: :polew: :polew:

Stanley ja mam baze ale do sedana to chyba nie podejdzie ?

Opublikowano

No są, są... :kox::polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 23:46_________________________________________________A co Wy spać nie możecie? Tak na marginesie. :naughty:

Opublikowano

No są, są... :kox::polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 23:46_________________________________________________A co Wy spać nie możecie? Tak na marginesie. :naughty:

ja szukam pracy na necie, wysylam CV-ki....no i siłą rzeczy na forum siedze

Opublikowano

No są, są... :kox::polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 23:46_________________________________________________A co Wy spać nie możecie? Tak na marginesie. :naughty:

ja szukam pracy na necie, wysylam CV-ki....no i siłą rzeczy na forum siedze

Nie pasuje Ci ta yariska? :naughty:

Opublikowano

No są, są... :kox::polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 23:46_________________________________________________A co Wy spać nie możecie? Tak na marginesie. :naughty:

ja szukam pracy na necie, wysylam CV-ki....no i siłą rzeczy na forum siedze

Nie pasuje Ci ta yariska? :naughty:

Yaris ok...ale 9000 netto w podstawie troche mnie wku***a, nie po to człowiek sie uczył 8 klas żeby za grosze tyrać :polew: :polew: :polew:

szukam czegoś lepszego :good:

Opublikowano

No są, są... :kox::polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 23:46_________________________________________________A co Wy spać nie możecie? Tak na marginesie. :naughty:

ja szukam pracy na necie, wysylam CV-ki....no i siłą rzeczy na forum siedze

Nie pasuje Ci ta yariska? :naughty:

Yaris ok...ale 9000 netto w podstawie troche mnie wku***a, nie po to człowiek sie uczył 8 klas żeby za grosze tyrać :polew: :polew: :polew:

szukam czegoś lepszego :good:

No wcale Ci się nie dziwię... :gwizdanie: :good: :good: :good:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

No niestety baza z sedana nie podejdzie.

A co do szukania roboty, to podobno tele pizza szuka chetnych osób do roznoszenia ulotek i dostarczycieli pizzy z własnym skuterem lub samochodem.

Nie masz co czekac, tylko dajesz kogut z tele pizzy na dach swojej bryki i rozwozisz pizze :polew:

I jeszcze ile kasy z napiwków :naughty:

Opublikowano

No są, są... :kox::polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 23:46_________________________________________________A co Wy spać nie możecie? Tak na marginesie. :naughty:

ja szukam pracy na necie, wysylam CV-ki....no i siłą rzeczy na forum siedze

Nie pasuje Ci ta yariska? :naughty:

Yaris ok...ale 9000 netto w podstawie troche mnie wku***a, nie po to człowiek sie uczył 8 klas żeby za grosze tyrać :polew: :polew: :polew:

szukam czegoś lepszego :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dzień dobry...

Stanley mam trumnę na sell poszło info na PW...

[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 09:55_________________________________________________ps. mam też bazę ale nie wiem czy to jest jakaś różnica bo ona była do Vectry ale tam można tą szerokośc ustawi bo ja się tak przykręca do relingów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley i jeszcze jedno...zniżki na pizze do 65% :kox:

Opublikowano
  • Autor

co tu za puchy ? ja też mam bagażnik do opla :decayed:

Dobra panowie , stawiam na 2 setke (chyba że padnie na 22go :wink4: )

może to was rozrusza ;)

ide se olej wymienić jak ktoś ma czas i jakąś flache to może mi pomóc :polew:

Opublikowano

A wybiera się jutro ktoś do Gliwic??? ma być kulturalna impreza z jakimś dobrym jadłem za grosze :cool1: :cool1: :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.