Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

tylko i wyłączne ASO ale spisz nr tych wtyczek i zadzwoń do nich wcześniej bo mogą ich nie mieć na stanie[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 11:02_________________________________________________aha :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: no i co tam dziewczęta przy sobocie słychać ?

Ja ustawiłem kąt wtrysku :kox: :kox: :kox: :kox: zobaczymy jak jutro odpali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nudy jak cholera...i jeszcze na wsi (Tychy) siedzę......

ale mam żołądkową gorzką to jakos dam rade hehe, chyba pozostaje TV i 80 dni dookoła świata[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:25_________________________________________________Krolu :good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:26_________________________________________________Stanley zrób to co ja :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nudy jak cholera...i jeszcze na wsi (Tychy) siedzę......

ale mam żołądkową gorzką to jakos dam rade hehe, chyba pozostaje TV i 80 dni dookoła świata[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:25_________________________________________________Krolu :good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:26_________________________________________________Stanley zrób to co ja :drunk:

Właśnie, tylko napić się pozostaje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopaki ale tu padaka normalnie nic się nie dzieje nikt stron nie nabija :shocked:

ja właśnie ustalam miejsce na wyjazd do częstochowy z ziomkami ale jadni gadaja że w tej nowej galeri inni że tam się nie pomieścimy troche dezorganizacja ale do 22 daleko coś napewno sie ustali

oponki opyliłem :gwizdanie:

we wtorek niestety mnie nie będzie wyjeżdżam nie będziecie płakać ;(

wróce napewno na następnego spocisza planuje zawitać na spota do radomia po wszystkim dam znać jak tam wygląda u nich z tego co wiem to laska która organizowała te spoty tam zmieniła fure na BMW :thumbdown:

ale pojadę zobaczę jak to wygląda u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ziomki, ja kupowałem pare dni temu łożyska, ale nie pamiętam ile kosztowały . chyba jakoś 130zł/szt. Adrian z eSki ma zamówił , bo ma taniej ;) no i ogólnie wywaliłem ponad tałka na tajle :gwizdanie: dwa łożyska przód, klocki przód , 4xfiltry , olej motul , przegub przód ... :disgust:

ale mam nadzieje , że conajmniej do wiosny nie będe musiał grosza wsadzić w auto , bo chyba ocipieje :przebiegly:

a światła mi nie świecą z przodu (S6) ,bo mi zgnił mój wspaniały układ :confused4: gupia woda , nie dobra woda :thumbdown:

w przyszłym tygodniu se zrobie nowy i go lepiej zabezpiecze przed wilgocią :evil:

a teraz spadam, 3m Cie sie jakoś beze mnie do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ziomki, ja kupowałem pare dni temu łożyska, ale nie pamiętam ile kosztowały . chyba jakoś 130zł/szt. Adrian z eSki ma zamówił , bo ma taniej ;) no i ogólnie wywaliłem ponad tałka na tajle :gwizdanie: dwa łożyska przód, klocki przód , 4xfiltry , olej motul , przegub przód ... :disgust:

ale mam nadzieje , że conajmniej do wiosny nie będe musiał grosza wsadzić w auto , bo chyba ocipieje :przebiegly:

a światła mi nie świecą z przodu (S6) ,bo mi zgnił mój wspaniały układ :confused4: gupia woda , nie dobra woda :thumbdown:

w przyszłym tygodniu se zrobie nowy i go lepiej zabezpiecze przed wilgocią :evil:

a teraz spadam, 3m Cie sie jakoś beze mnie do jutra :hi:

to teraz Twoja fua jest juz warta z 15 000 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:11_________________________________________________

Witajcie, w końcu coś napiszę ...

Odnośnie naszej roboczej wizyty w Częstochowie to odradzam nowe centrum handlowe, ciasno będzie - potwierdzam.

no w końcu się ujawniłeś :hi:, a co do miejsca to miejmy nadzieję, że cos sie wymyśli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorem. :hi:

Kolega Tom77 ma do zaoferowania SKF za 120zl sztuke taniej nie znalazlem wiec zamowie.

Nuda taka ze nic tylko sie napic :drunk: Ja juz sie zaopatrzylem w czteropak lecha, miejsce wygodne przez TV i jakos poleci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.

po kilku pianach w ogóle to na mnie nie zadziałało :decayed:

Za to moja kobitka mało z papuci nie wyskoczyła :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.

po kilku pianach w ogóle to na mnie nie zadziałało :decayed:

Za to moja kobitka mało z papuci nie wyskoczyła :laghing2:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...