Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie w s-c jest salon audi i tam kupowalem ul Jabloniowa 2 chyba

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie w s-c jest salon audi i tam kupowalem ul Jabloniowa 2 chyba

Zgadza się. Magro Sosnowiec: http://www.magro.pl/

Opublikowano

tylko i wyłączne ASO ale spisz nr tych wtyczek i zadzwoń do nich wcześniej bo mogą ich nie mieć na stanie[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 11:02_________________________________________________aha :hi:

Opublikowano

Dokladnie jak Miszka pisze ja czekalem na swoje jeden dzien

Opublikowano
:hi: no i co tam dziewczęta przy sobocie słychać ?
Opublikowano

:hi: no i co tam dziewczęta przy sobocie słychać ?

w sumie to nudno :confused4:

Opublikowano

:hi: no i co tam dziewczęta przy sobocie słychać ?

Ja ustawiłem kąt wtrysku :kox: :kox: :kox: :kox: zobaczymy jak jutro odpali :)

Opublikowano

no nudy jak cholera...i jeszcze na wsi (Tychy) siedzę......

ale mam żołądkową gorzką to jakos dam rade hehe, chyba pozostaje TV i 80 dni dookoła świata[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:25_________________________________________________Krolu :good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:26_________________________________________________Stanley zrób to co ja :drunk:

Opublikowano

no nudy jak cholera...i jeszcze na wsi (Tychy) siedzę......

ale mam żołądkową gorzką to jakos dam rade hehe, chyba pozostaje TV i 80 dni dookoła świata[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:25_________________________________________________Krolu :good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:26_________________________________________________Stanley zrób to co ja :drunk:

Właśnie, tylko napić się pozostaje :naughty:

Opublikowano

chopaki ale tu padaka normalnie nic się nie dzieje nikt stron nie nabija :shocked:

ja właśnie ustalam miejsce na wyjazd do częstochowy z ziomkami ale jadni gadaja że w tej nowej galeri inni że tam się nie pomieścimy troche dezorganizacja ale do 22 daleko coś napewno sie ustali

oponki opyliłem :gwizdanie:

we wtorek niestety mnie nie będzie wyjeżdżam nie będziecie płakać ;(

wróce napewno na następnego spocisza planuje zawitać na spota do radomia po wszystkim dam znać jak tam wygląda u nich z tego co wiem to laska która organizowała te spoty tam zmieniła fure na BMW :thumbdown:

ale pojadę zobaczę jak to wygląda u nich

Opublikowano

Jana 51 też cos zwątpił chyba po ostatnim spocie :polew:

Opublikowano

Miejmy nadzieję, że nie :gwizdanie:

Opublikowano

Wodzunio widzę Cię :hi:

Opublikowano

Witajcie, w końcu coś napiszę ...

Odnośnie naszej roboczej wizyty w Częstochowie to odradzam nowe centrum handlowe, ciasno będzie - potwierdzam.

Opublikowano
  • Autor

siemka ziomki, ja kupowałem pare dni temu łożyska, ale nie pamiętam ile kosztowały . chyba jakoś 130zł/szt. Adrian z eSki ma zamówił , bo ma taniej ;) no i ogólnie wywaliłem ponad tałka na tajle :gwizdanie: dwa łożyska przód, klocki przód , 4xfiltry , olej motul , przegub przód ... :disgust:

ale mam nadzieje , że conajmniej do wiosny nie będe musiał grosza wsadzić w auto , bo chyba ocipieje :przebiegly:

a światła mi nie świecą z przodu (S6) ,bo mi zgnił mój wspaniały układ :confused4: gupia woda , nie dobra woda :thumbdown:

w przyszłym tygodniu se zrobie nowy i go lepiej zabezpiecze przed wilgocią :evil:

a teraz spadam, 3m Cie sie jakoś beze mnie do jutra :hi:

Opublikowano

siemka ziomki, ja kupowałem pare dni temu łożyska, ale nie pamiętam ile kosztowały . chyba jakoś 130zł/szt. Adrian z eSki ma zamówił , bo ma taniej ;) no i ogólnie wywaliłem ponad tałka na tajle :gwizdanie: dwa łożyska przód, klocki przód , 4xfiltry , olej motul , przegub przód ... :disgust:

ale mam nadzieje , że conajmniej do wiosny nie będe musiał grosza wsadzić w auto , bo chyba ocipieje :przebiegly:

a światła mi nie świecą z przodu (S6) ,bo mi zgnił mój wspaniały układ :confused4: gupia woda , nie dobra woda :thumbdown:

w przyszłym tygodniu se zrobie nowy i go lepiej zabezpiecze przed wilgocią :evil:

a teraz spadam, 3m Cie sie jakoś beze mnie do jutra :hi:

to teraz Twoja fua jest juz warta z 15 000 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:11_________________________________________________

Witajcie, w końcu coś napiszę ...

Odnośnie naszej roboczej wizyty w Częstochowie to odradzam nowe centrum handlowe, ciasno będzie - potwierdzam.

no w końcu się ujawniłeś :hi:, a co do miejsca to miejmy nadzieję, że cos sie wymyśli :good:

Opublikowano

Witam wieczorem. :hi:

Kolega Tom77 ma do zaoferowania SKF za 120zl sztuke taniej nie znalazlem wiec zamowie.

Nuda taka ze nic tylko sie napic :drunk: Ja juz sie zaopatrzylem w czteropak lecha, miejsce wygodne przez TV i jakos poleci :gwizdanie:

Opublikowano
Opublikowano

hehe.

po kilku pianach w ogóle to na mnie nie zadziałało :decayed:

Za to moja kobitka mało z papuci nie wyskoczyła :laghing2:

Opublikowano

hehe.

po kilku pianach w ogóle to na mnie nie zadziałało :decayed:

Za to moja kobitka mało z papuci nie wyskoczyła :laghing2:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.