Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No coraz więcej ludzisków będzie... :good:

:good:

a gdzie reszta ? do SG pocisnęly czy jaky hu* :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro jadę z kumplem po furę

1qfgzS.jpg

mam nadzieję, że dołączy do nas w wyjeździe do Czewy i nie tylko :)

a teraz pora na :drinks:

Opublikowano
  • Autor

żan miszka żar , czemuś nie pocisł na gliwice? fajnie było , troche sie spóźniłem , bo jeszcze zakładałem sobie gwint na tył.

Opublikowano

Witam

Nareszczcie ktos z moich okolic :)

Keżor jak tam sie smiga na gwincie bo tez planuje kupic. W ogole jaka to firma??

Opublikowano

keżor a powiedz mi coś więcej o tym twoim starym zawiechu ??? pomyśle coś na szybko :D bo się podjarałem jak mi opony przebili to auto stało tak nisko i za***iście wyglądało :cool1:

Opublikowano

ja mam gwintowane zawieszenie, ale duzo powiedziec niemoge poniewaz jezdze od dzisiaj dopiero hehe pierwsze wrazenie troche mniej komfortowo niz w mojej poprzedniej a4 ale za to przyczepnosc niesamowita, i trzeba uwazac na wzniesienia mozna przytrzec, myslalem ze bedzie gorzej sie tym jezdzilo ale niejest zle trzeba sie przyzwyczaic do podskokow... hehe

Opublikowano

ja mam gwintowane zawieszenie, ale duzo powiedziec niemoge poniewaz jezdze od dzisiaj dopiero hehe pierwsze wrazenie troche mniej komfortowo niz w mojej poprzedniej a4 ale za to przyczepnosc niesamowita, i trzeba uwazac na wzniesienia mozna przytrzec, myslalem ze bedzie gorzej sie tym jezdzilo ale niejest zle trzeba sie przyzwyczaic do podskokow... hehe

a jaki rozmiar kół??

ja myślę o 16...

Opublikowano

ja mam 17

Opublikowano

:hi: Wszystkim

Krolu co rezać będziesz ? AHAHA :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Wszystkim

Krolu co rezać będziesz ? AHAHA :polew: :polew:

nie patrz mi się tu na gg bo ja mam duże dylematy teraz...

Opublikowano
  • Autor

ja mam gwint KW, jest za***iście , bo mam fajną glebe i nigdzie nie przycieram :decayed:

Opublikowano

ja mam jeszcze troche pracy w mojej niuni noi poza tym musze ja lepiej poznac:P hehe

Opublikowano

a co Cie tak Krolu wzięlo na rezanie...i nad czym myslisz ?

Opublikowano

a co Cie tak Krolu wzięlo na rezanie...i nad czym myslisz ?

hamulce muszę zrobić a to 1 krok i teraz zostać przy serii... czy jak bym chciał coś zrobić w silniku to wypadało by większe włożyć ja nawet wentylowanych nie mam...

Opublikowano

a co Cie tak Krolu wzięlo na rezanie...i nad czym myslisz ?

hamulce muszę zrobić a to 1 krok i teraz zostać przy serii... czy jak bym chciał coś zrobić w silniku to wypadało by większe włożyć ja nawet wentylowanych nie mam...

to wiela Ty chcesz wycisnąć z tego auta ?

Opublikowano

a co Cie tak Krolu wzięlo na rezanie...i nad czym myslisz ?

hamulce muszę zrobić a to 1 krok i teraz zostać przy serii... czy jak bym chciał coś zrobić w silniku to wypadało by większe włożyć ja nawet wentylowanych nie mam...

to wiela Ty chcesz wycisnąć z tego auta ?

nie wiem ale nawet jak by było 110KM a są hamulce do 75KM no to coś nie halo... - chcę hamulce nie spowalniacze...

Opublikowano

a co Cie tak Krolu wzięlo na rezanie...i nad czym myslisz ?

hamulce muszę zrobić a to 1 krok i teraz zostać przy serii... czy jak bym chciał coś zrobić w silniku to wypadało by większe włożyć ja nawet wentylowanych nie mam...

to wiela Ty chcesz wycisnąć z tego auta ?

nie wiem ale nawet jak by było 110KM a są hamulce do 75KM no to coś nie halo... - chcę hamulce nie spowalniacze...

no to jak będziesz miał te 110KM to zwykle z TDI-ka np AFN-ena będą za słabe ?

Opublikowano

a co Cie tak Krolu wzięlo na rezanie...i nad czym myslisz ?

hamulce muszę zrobić a to 1 krok i teraz zostać przy serii... czy jak bym chciał coś zrobić w silniku to wypadało by większe włożyć ja nawet wentylowanych nie mam...

to wiela Ty chcesz wycisnąć z tego auta ?

nie wiem ale nawet jak by było 110KM a są hamulce do 75KM no to coś nie halo... - chcę hamulce nie spowalniacze...

no to jak będziesz miał te 110KM to zwykle z TDI-ka np AFN-ena będą za słabe ?

nie będą ok, ale czy warto mi takie wkładać... cyz juz nie lepiej coś dołożyć i coś lepszego wrzucić...

Opublikowano

Widze ze Krolu szykuje niezly bolid.

ja mam gwint KW, jest za***iście , bo mam fajną glebe i nigdzie nie przycieram decayed

Wlaśnie coś takiego chciałbym włożyć u siebie.. Ale cieżko dorwac :confused4:

Opublikowano

Krolu kupuj zaciski pod wentylowane 288 i bedzie :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.