Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a leci jakoś

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siema ziomki :cool1:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 09:29_________________________________________________

1.57 da best of da best :laghing2: :laghing2: :yeah: i od 2.47-2.50 :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema ziomki :cool1:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 09:29_________________________________________________

1.57 da best of da best :laghing2: :laghing2: :yeah: i od 2.47-2.50 :polew: :polew: :polew: :polew:

no ten koleś to mistrz mimiki

Opublikowano

siema ziomki :cool1:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 09:29_________________________________________________

1.57 da best of da best :laghing2: :laghing2: :yeah: i od 2.47-2.50 :polew: :polew: :polew: :polew:

no ten koleś to mistrz mimiki

:polew::kox::decayed::shocked::blink::slina::(:rolleyes::no::embarrassed: ;( :confused4::cool1::kox:

Opublikowano

a ty ino emoty tu będziesz wklejał

Opublikowano

a ty ino emoty tu będziesz wklejał

zależy co będę chciał wkliei to to wkleje, a co problem jakiś :cool1:

Opublikowano

czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili

Opublikowano

Oooo Miszka :naughty: dawno się nie wku*wialiśmy nawzajem :punish:

:decayed:

Opublikowano

uwaga "gąsienica" nadchodzi :decayed: :decayed:

Opublikowano

uwaga "gąsienica" nadchodzi :decayed: :decayed:

:decayed:

Opublikowano

ejjjjjjjj

Miszka a ty co

zemdlałeś czy siedzisz na redtube i ręce masz zajęte :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili

nie, za duzo tam spamu :polew: ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ...

Oooo Miszka :naughty: dawno się nie wku*wialiśmy nawzajem :punish:

:decayed:

nie zaczynaj bo dostaniesz :)

Opublikowano

czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili

nie, za duzo tam spamu :polew: ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ...

:polew: :polew:

nie zaczynaj bo dostaniesz :)

No to choć no choć (ba ja zaraz idę) :wink4:

Opublikowano

czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili

nie, za duzo tam spamu :polew: ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ...

Oooo Miszka :naughty: dawno się nie wku*wialiśmy nawzajem :punish:

:decayed:

nie zaczynaj bo dostaniesz :)

"gąsienica"

Opublikowano

czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili

nie, za duzo tam spamu :polew: ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ...

:polew: :polew:

nie zaczynaj bo dostaniesz :)

No to choć no choć (ba ja zaraz idę) :wink4:

zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami :hi:

Opublikowano

czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili

nie, za duzo tam spamu :polew: ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ...

:polew: :polew:

nie zaczynaj bo dostaniesz :)

No to choć no choć (ba ja zaraz idę) :wink4:

zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami :hi:

Zapraszam na piwko :hi:

Opublikowano

czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili

nie, za duzo tam spamu :polew: ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ...

:polew: :polew:

nie zaczynaj bo dostaniesz :)

No to choć no choć (ba ja zaraz idę) :wink4:

zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami :hi:

Zapraszam na piwko :hi:

Różowemu styki zwarły :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka nie daj się przekupić piwem tylko ustrzel "jelenia"

Opublikowano

czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili

nie, za duzo tam spamu :polew: ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ...

:polew: :polew:

nie zaczynaj bo dostaniesz :)

No to choć no choć (ba ja zaraz idę) :wink4:

zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami :hi:

Zapraszam na piwko :hi:

Różowemu styki zwarły :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka nie daj się przekupić piwem tylko ustrzel "jelenia"

Ty Piterra ty już nie musisz czasem dziecku z kompa zejść :przebiegly:

Opublikowano

czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili

nie, za duzo tam spamu :polew: ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ...

:polew: :polew:

nie zaczynaj bo dostaniesz :)

No to choć no choć (ba ja zaraz idę) :wink4:

zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami :hi:

Zapraszam na piwko :hi:

Ty i piwko :polew: chyba mleko :polew:

Opublikowano

dzieci mają swój komp :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.