Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale z Was dawcy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bez ryzyka mnie ma zabawy, a raz się żyje :gwizdanie:

Opublikowano

niechce mi sie wierzyc ze w niedziele tak na spokojnie sobie gęsiego pojedziecie na wycieczke hehe

spokojnnie jako kierownik wycieczki nad nimi będę panował każdemu cegłe pod pedał gazu i pojedziemy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
spokojnnie jako kierownik wycieczki nad nimi będę panował każdemu cegłe pod pedał gazu i pojedziemy

Co za problem ją wyjąć z tamtąd :>

Opublikowano
spokojnnie jako kierownik wycieczki nad nimi będę panował każdemu cegłe pod pedał gazu i pojedziemy

to uwazaj jak ceglowki zaczna leciec przez szyby hehe :decayed:

Opublikowano

a tak na marginesie spot zajefajny :good: :good: :good:

miło było zobaczyć nowe fury, członków i członkinie naszego elitarnego klubu dzięki za odwiedziny i oby częściej was do nas latało [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 23:03_________________________________________________

spokojnnie jako kierownik wycieczki nad nimi będę panował każdemu cegłe pod pedał gazu i pojedziemy

to uwazaj jak ceglowki zaczna leciec przez szyby hehe :decayed:

może nie będzie tak źle

Opublikowano

mnie sie podobalo jesli tylko czas pozwoli to napewno do was bede latal:)

Opublikowano

:lazy:

do jutra dziewczyny :wink4:

Opublikowano

Wyjazd reprezentacyjny więc trzeba dawać przykład :)

Ok spadam w kime bo o 5 pobudka :wallbash: Narka wszystkim i dzięki za spota :hi:

Opublikowano

mnie sie podobalo jesli tylko czas pozwoli to napewno do was bede latal:)

już się czuj zaproszony :good: :good: :good:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 23:06_________________________________________________narta ralf txxn za spcisza

Opublikowano

fury mi niezbesztaliscie to niejest zle:P hehe

Opublikowano

fury mi niezbesztaliscie to niejest zle:P hehe

bo fura fajna -> trochę prac i będzie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

mnie sie podobalo jesli tylko czas pozwoli to napewno do was bede latal:)

nie do was tylko do nas :gwizdanie:

ja juz też dotarłem i myślę, że nie ma co pajacować na drodze jak do Cze-wey bedziemy lecieć, bylem świadkiem dwóch takich zabaw i nie polecam :wallbash:

ja myślę, że na 3 stówkę to spota zrobimy bez fur bo tak to nikt nie pije( broń Boże, że to zła cecha )

ale bedzie luźniej i w końcu wyjdzie wszystko...kto jaki jest :polew:

fajnie, że nowe osoby zawitał na spocie :hi: mam nadzieję, że zaczniecie regularnie przyjeżdżać :good:

piszę raz a konkretnie bo czuję, że mi neta zaraz zamuli - zawsze kolo 17-tego zaczyna go ciąć :wallbash:

Opublikowano

fury mi niezbesztaliscie to niejest zle:P hehe

na chwilę obecną możesz sie szczycić że masz najmocniejszą fure na katowickim :hi: :gwizdanie:

Opublikowano

dasz rade dzisiaj zerknac co oznaczaja te bledziki co mi robiles czy niemasz czasu?

Opublikowano

fury mi niezbesztaliscie to niejest zle:P hehe

na chwilę obecną możesz sie szczycić że masz najmocniejszą fure na katowickim :hi: :gwizdanie:

ale wciąż jesteś Gorolem :polew:

Opublikowano

mnie sie podobalo jesli tylko czas pozwoli to napewno do was bede latal:)

nie do was tylko do nas :gwizdanie:

ja juz też dotarłem i myślę, że nie ma co pajacować na drodze jak do Cze-wey bedziemy lecieć, bylem świadkiem dwóch takich zabaw i nie polecam :wallbash:

ja myślę, że na 3 stówkę to spota zrobimy bez fur bo tak to nikt nie pije( broń Boże, że to zła cecha )

ale bedzie luźniej i w końcu wyjdzie wszystko...kto jaki jest :polew:

fajnie, że nowe osoby zawitał na spocie :hi: mam nadzieję, że zaczniecie regularnie przyjeżdżać :good:

piszę raz a konkretnie bo czuję, że mi neta zaraz zamuli - zawsze kolo 17-tego zaczyna go ciąć :wallbash:

miszka nie wal sciemy tylko powiedz że połowka pozwoliła ci tylko jednego posta dziennie na forum pisać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dasz rade dzisiaj zerknac co oznaczaja te bledziki co mi robiles czy niemasz czasu?

będę szczery... nie chce mi się... :gwizdanie:

jeszcze teraz załatwiam sobie coś z hamulcami... jutro się tym zajmę...

Opublikowano

mnie sie podobalo jesli tylko czas pozwoli to napewno do was bede latal:)

nie do was tylko do nas :gwizdanie:

ja juz też dotarłem i myślę, że nie ma co pajacować na drodze jak do Cze-wey bedziemy lecieć, bylem świadkiem dwóch takich zabaw i nie polecam :wallbash:

ja myślę, że na 3 stówkę to spota zrobimy bez fur bo tak to nikt nie pije( broń Boże, że to zła cecha )

ale bedzie luźniej i w końcu wyjdzie wszystko...kto jaki jest :polew:

fajnie, że nowe osoby zawitał na spocie :hi: mam nadzieję, że zaczniecie regularnie przyjeżdżać :good:

piszę raz a konkretnie bo czuję, że mi neta zaraz zamuli - zawsze kolo 17-tego zaczyna go ciąć :wallbash:

miszka nie wal sciemy tylko powiedz że połowka pozwoliła ci tylko jednego posta dziennie na forum pisać :polew: :polew: :polew:

hmm no dobra napisze jeszcze coś :kox:

Opublikowano

dasz rade dzisiaj zerknac co oznaczaja te bledziki co mi robiles czy niemasz czasu?

i to pytanie powinneś skierować do krola bo to on cie vagował

ja jestem od kaset "no hellowwwwwwwwwwwwwwwwwwwww"

:polew: :polew: :polew:

spoko wybaczam ci jesteś nowy masz pawo nie wiedzieć kto kim jest

ja do dziś nie wiem kto to moszna czy miszka :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.