Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jak fotki ? chwal sie :naughty:
Opublikowano

:hi:

jak fotki ? chwal sie :naughty:

nie pojechałem... a o co ci chodziło na gg bo nie skumałem?

Opublikowano
  • Autor
a o co ci chodziło na gg bo nie skumałem?

czy wpadasz do monster keżor's garaż jutro :kox:
Opublikowano
a o co ci chodziło na gg bo nie skumałem?

czy wpadasz do monster keżor's garaż jutro :kox:

jasne a co rezasz ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
a o co ci chodziło na gg bo nie skumałem?

czy wpadasz do monster keżor's garaż jutro :kox:

jasne a co rezasz ?? :naughty:

zgadnij :wallbash:
Opublikowano

a już wiem co rezasz :mysli: :mysli:, o której ???

[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:57_________________________________________________zapomniałem w 1 chwili :decayed: :decayed:

Opublikowano

pochwal sie co kombinujesz?:P hehe no chyba ze to tajemnica hehe

Opublikowano

tajemnica :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pochwal sie co kombinujesz?:P hehe no chyba ze to tajemnica hehe

a moc podkręcam na wyścigi wtorkowe :naughty:

Krolu , jeszcze nie wiem o której. Dam Ci znać .

ktoś sie chce jeszcze pouczyć grzebać przy dieslu :chytry: ?

Opublikowano

a rano czy popołudniu ?

Opublikowano

kurde a mi juz brakuje konikow;/ szkoda ze jakiejs turbiny nie da sie domontowac do mojej hehe ;/

Opublikowano
  • Autor

kurde a mi juz brakuje konikow;/ szkoda ze jakiejs turbiny nie da sie domontowac do mojej hehe ;/

nie da to sie wiesz czego gdzie otworzyć :tongue4: don't give up :naughty:
Opublikowano

myslalem ze mnie na dluzszy czas ta moc zadowoli, a tu apetyt rosnie w maire jedzenie i to bardzo szybko;/

Opublikowano

kurde a mi juz brakuje konikow;/ szkoda ze jakiejs turbiny nie da sie domontowac do mojej hehe ;/

bez obrazy ale moim zdaniem 1,8 t lepsze :gwizdanie:

Opublikowano

czy ja wiem czy lepsze, zalezy jak patrzec zeby 1.8t doprowadzic do 200PS to juz dosc sporo kasy nalezy w nie wlozyc czyli tutaj na plus dla v (moim zdaniem), natomiast jesli chodzi o mozliwosci modyfikacji to 1.8t napewno lepsze, ale jednak chyba 2.7 biT bylo by najodpowiedniejsze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czy ja wiem czy lepsze, zalezy jak patrzec zeby 1.8t doprowadzic do 200PS to juz dosc sporo kasy nalezy w nie wlozyc czyli tutaj na plus dla v (moim zdaniem), natomiast jesli chodzi o mozliwosci modyfikacji to 1.8t napewno lepsze, ale jednak chyba 2.7 biT bylo by najodpowiedniejsze :naughty: :naughty: :naughty:

taniej chyba wyrezać 1.8T na 200KM niż 2.8 :wink4:

no 2.7BT to najlepsze rozwiązanie , bo tam zapas mocy już jest w serii , ale to już masz spore koszt utrzymania ;)

Opublikowano

czy ja wiem czy lepsze, zalezy jak patrzec zeby 1.8t doprowadzic do 200PS to juz dosc sporo kasy nalezy w nie wlozyc czyli tutaj na plus dla v (moim zdaniem), natomiast jesli chodzi o mozliwosci modyfikacji to 1.8t napewno lepsze, ale jednak chyba 2.7 biT bylo by najodpowiedniejsze :naughty: :naughty: :naughty:

taniej chyba wyrezać 1.8T na 200KM niż 2.8 :wink4:

no 2.7BT to najlepsze rozwiązanie , bo tam zapas mocy już jest w serii , ale to już masz spore koszt utrzymania ;)

w 2.8 masz prawie 200HP wiec niemusisz jej rezac tak jak 1.8T wiec chyba jednak taniej wyjdzie v-ka, tylko takie T o zblizonej mocy chyba by objechalo V tak mi sie zdaje ale niewiem czy mam racje?

Opublikowano
  • Autor

wiem ,że jest prawie 200 kucy w 2.8 ;) i drożej by Cie wyszło wyrezać te 7 koni niż w 1.8T zrobić 200 ;) take życie

auto z turbiną ze zbliżoną mocą , zawsze ma większy moment od wolnossaka :przebiegly:

Opublikowano

tak wlasnie myslalem ze T lepiej by gnalo:) [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 00:55_________________________________________________ja sie bede zbieral do wyra, piwa postawic niechcesz to co tu po mnie :gwizdanie: :wink4: hehehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.