Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co kanar, zakładasz takie springi ? :naughty:

ja dziś byłem na meczu :polew: ale nie pytajcie kto z kim grał :polew: :polew:

R

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

i co kanar, zakładasz takie springi ? :naughty:

ja dziś byłem na meczu :polew: ale nie pytajcie kto z kim grał :polew: :polew:

R

poszedłem zobaczyć jak w pięknym stylu dostają w dupsko :polew:
Opublikowano

i co kanar, zakładasz takie springi ? :naughty:

ja dziś byłem na meczu :polew: ale nie pytajcie kto z kim grał :polew: :polew:

R

poszedłem zobaczyć jak w pięknym stylu dostają w dupsko :polew:

pokazałem to Ani... masz przej..... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

i co kanar, zakładasz takie springi ? :naughty:

ja dziś byłem na meczu :polew: ale nie pytajcie kto z kim grał :polew: :polew:

R

poszedłem zobaczyć jak w pięknym stylu dostają w dupsko :polew:

pokazałem to Ani... masz przej..... :gwizdanie:

przecież wszyscy wiedzą , że RUCH CHORZÓW to moja ulubiona drużyna piłkarska :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

hehe kibole lepiej byś w garażu coś przy aucie porezał a nie na mecze :tongue4:

Opublikowano

hehe kibole lepiej byś w garażu coś przy aucie porezał a nie na mecze :tongue4:

czekamy na przelew od Miszki potem będziemy rezac :gwizdanie:

Opublikowano

hehe ja jak bede stał dobrze z kasą i autko się będzie dobrze sprawowało to mysłe ze pod koniec przyszłego roku zaloże taki kompresor bo się napaliłem hehe

Opublikowano

hehe ja jak bede stał dobrze z kasą i autko się będzie dobrze sprawowało to mysłe ze pod koniec przyszłego roku zaloże taki kompresor bo się napaliłem hehe

:kox: :kox:

Opublikowano

wszystko przez ciebie podsyłasz :evil: pomysły hehe serio mnie ten kompresor zainteresował ;/

Opublikowano

wszystko przez ciebie podsyłasz :evil: pomysły hehe serio mnie ten kompresor zainteresował ;/

ja tez celuje w 300 koni wiec bede miał się z kim sciagc :gwizdanie: - po prostu tworzę sobie rywali :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wszystko przez ciebie podsyłasz :evil: pomysły hehe serio mnie ten kompresor zainteresował ;/

nie dziwie Ci sie , też nie chciałbym mieć najwolniejszego auta w klubie :tongue4::polew:
Opublikowano

no niestety wjechaliście mi na ambicję i muszę coś zrobić żeby się wkońcu auta niewstydzić i jego marnych osiołków :decayed:

Opublikowano

no niestety wjechaliście mi na ambicję i muszę coś zrobić żeby się wkońcu auta niewstydzić i jego marnych osiołków :decayed:

to nastąpi w niedalekiej przyszłości i nie ma się co śmiać :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

panowie rozwiazcie ten krotki tescik i napiszcze co wam wyszlo tylko bez spogladania na dol zrobcie to tak jak nalezy:)

http://ciekawostki.eu/ciekawe-47.html

Opublikowano

ja nie pomyślałem o młotku tylko o kluczu do kąta wtrysku keżora a kolor faktycznie czerwony

Opublikowano

:> ja o czerwonym śrubokręcie ahahahah

Opublikowano
  • Autor

nie wchodze na strony z końcówką eu :polew:

Opublikowano

mam pytanko czy ktoś z Was zmieniał ślizgi w podnośniku szyby elektrycznej LP ?

Opublikowano

nie wchodze na strony z końcówką eu :polew:

niemartw się ta jest akurat bezpieczna :tongue4: i jutro do pracyyyyy :( :( :( muszę trafić 6 w totka przeszedł bym wtedy na emeryturę :> :> i poleciał na ibizę hahaahahahah :dance: :dance: :sex::radocha::beach:

Opublikowano
  • Autor

za szóstke w totka to by ibiza do Ciebie przyleciała :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.