Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze 2dni Stasiu 2dni :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam?

co do jazdy lewym pasem potwierdzam same debile

dzisiejszy przykład: 3pasmowka oczywiscie lewy zajety, miglem swiatlami zeby zjechal nic z tego jedzie dalej no to wyprzedzilem i spowrotem na lewy smiglem troche noi tym razem przyblokowane juz wszystkie pasy ciul ktorego wyprzedzilem mnie dogonil i mi miga swiatlami :wallbash: normalnie ku***a stanac wysiasc i dopier**lic h*j na zlosc mi swiecil co za chamy [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:35_________________________________________________

:hi: Wróciłem właśnie z Kato. q***wa jeżdżą te osły lewym pasem 50km/h! No maskara jakaś! :wallbash: :wallbash: Serio powinni zabierać za to prawko! Lewym pasem wszyscy a prawy puściutki... Debile q***wa! Serio! :wallbash: :wallbash:

zabierac to moze nie ale pkt by mogli sypac i mandaty

No niby jest jakiś tam przepis, który o tym mówi i można za to karać ale policjanci wolą skasować gościa po dwóch piwkach na rowerze i zabrać mu prawko niż egzekwować te przepisy na drogach! :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

No niby jest jakiś tam przepis, który o tym mówi i można za to karać ale policjanci wolą skasować gościa po dwóch piwkach na rowerze i zabrać mu prawko niż egzekwować te przepisy na drogach! :wallbash: :wallbash:

ta albo karac jak ktos sobie leci na drodze z 2szybciej niz ograniczenie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:46_________________________________________________Akjam pociesze cię ranking FIFA

ranking_fifa-1da028d92f9493871a23179e5416641640fb963d.jpg

Opublikowano

jeszcze 2dni Stasiu 2dni :polew: :polew: :polew:

a poźniej znowu 2 dni weekendu i znowu 5 dni do roboty :disgust:

Opublikowano

jak tam?

co do jazdy lewym pasem potwierdzam same debile

dzisiejszy przykład: 3pasmowka oczywiscie lewy zajety, miglem swiatlami zeby zjechal nic z tego jedzie dalej no to wyprzedzilem i spowrotem na lewy smiglem troche noi tym razem przyblokowane juz wszystkie pasy ciul ktorego wyprzedzilem mnie dogonil i mi miga swiatlami :wallbash: normalnie ku***a stanac wysiasc i dopier**lic h*j na zlosc mi swiecil co za chamy [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:35_________________________________________________

:hi: Wróciłem właśnie z Kato. q***wa jeżdżą te osły lewym pasem 50km/h! No maskara jakaś! :wallbash: :wallbash: Serio powinni zabierać za to prawko! Lewym pasem wszyscy a prawy puściutki... Debile q***wa! Serio! :wallbash: :wallbash:

zabierac to moze nie ale pkt by mogli sypac i mandaty

hehe dokładnie dziś na 86jechał rano jakiś fagas w mondeo

a co 2, 3 km są zwężenia,oczywiście jechał jak król lewy pas 80

zobaczył tablice do zjazdu właśnie na lewy pas i po hamulcach do zera

:wallbash: stanął jak wryty :disgust:

[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:59_________________________________________________niech chociaż drogi i stadiony się wybudują do 2012

na dobrą grę i Mistrzostwo nie ma co liczyć

ale miejsce chociaż :good: 69

:polew:

Opublikowano

Oko spoko avaterek :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 19:03_________________________________________________

ale miejsce chociaż :good:69

:polew:

:naughty:

PIS jest pierdolniety hehehe właśnie oglądam wiadomości i zaraz mnie h*j strzeli że te kutasy się pasa za moje pieniądze :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

9.jpg

11.jpg

23.jpg

a chopy w tym czasie :decayed:

31.jpg

Opublikowano

:hi:

siema

niezłe fotki stanley :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

siema

niezłe fotki stanley :decayed: :decayed:

nom rzucił mięsem w monitor :decayed:

Opublikowano

:hi:

siema

niezłe fotki stanley :decayed: :decayed:

nom rzucił mięsem w monitor :decayed:

dobrze, że moje wklejenie zakończyło się powodzeniem :decayed:

Opublikowano

ale miejsce chociaż :good:69

:polew:

No pozycja jest spoko... :kox::naughty:

9.jpg

11.jpg

23.jpg

a chopy w tym czasie :decayed:

To musi być dobry interes... :gwizdanie: Muszę znaleźć kilka koleżanek aby pracowały dla mnie i otworzę takąmyjkę... :kox:

Kędzior! O PISie już nie chcę słyszeć! :wallbash::sick3:

:hi:

siema

niezłe fotki stanley :decayed: :decayed:

nom rzucił mięsem w monitor :decayed:

dobrze, że moje wklejenie zakończyło się powodzeniem :decayed:

:good:
Opublikowano
  • Autor

http://pogoda.onet.pl/0,962,38,katowice,miasto.html

ja narazie nie zmieniam opon :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:24_________________________________________________idzie ktoś do pomarańczy potańczyć :guma: ?

Opublikowano

Ja zmieniłem znowu na letnie :naughty:

dscn22531.jpg

Opublikowano

Ja zmieniłem znowu na letnie :naughty:

dscn22531.jpg

sprzedałeś BBSy i kupiłeś te, czy jakaś przymiarka ?

Opublikowano
  • Autor

Ja zmieniłem znowu na letnie :naughty:

dscn22531.jpg

tyś jest dobry :decayed: nie nie widać po hamulcach , że to VT :decayed:

a w ogóle to jak odkręciłeś śruby , bo zapomniałem spytać na spocie

Opublikowano

Ja zmieniłem znowu na letnie :naughty:

dscn22531.jpg

tyś jest dobry :decayed: nie nie widać po hamulcach , że to VT :decayed:

a w ogóle to jak odkręciłeś śruby , bo zapomniałem spytać na spocie

No co Stasiu się nie skap :decayed: Starszy mi dorobił w robocie podobno końcówkę z odlewu z plasteliny. Wbiłem młotkiem i jakoś poszło :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:06_________________________________________________BBSy sprzedane będą jeździć na S2 :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

BBSy sprzedane będą jeździć na S2 :tongue4:

tyś jest gupi :kwasny: takie za***iste fele opierdolić ... to co teraz założysz ?
Opublikowano

BBSy sprzedane będą jeździć na S2 :tongue4:

tyś jest gupi :kwasny: takie za***iste fele opierdolić ... to co teraz założysz ?

Czarna stal przynajmniej pasuje do dachu :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:18_________________________________________________No felga fajna ale nie pasuje do mojej wizji :gwizdanie:
Opublikowano

Ja zmieniłem znowu na letnie :naughty:

dscn22531.jpg

tyś jest dobry :decayed: nie nie widać po hamulcach , że to VT :decayed:

a w ogóle to jak odkręciłeś śruby , bo zapomniałem spytać na spocie

:bag:

:no4:

Opublikowano

Ja zmieniłem znowu na letnie :naughty:

dscn22531.jpg

tyś jest dobry :decayed: nie nie widać po hamulcach , że to VT :decayed:

a w ogóle to jak odkręciłeś śruby , bo zapomniałem spytać na spocie

:bag:

:no4:

:nabijasie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.