Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

piękna pogoda w dzień spota :naughty:

Opublikowano

piękna pogoda w dzień spota :naughty:

:good:

Ja jeszcze nie wiem czy dojadę ale jakoś postaram się coś wykombinować - na 20tą mam do pracy... :gwizdanie:

Kto dziś będzie?

Pucek - brak kasy bo mu za dużo pali nawet gazu... :gwizdanie:

Miszka też absencja bo zarobiony... :cool1:

:mysli:

Opublikowano

piękna pogoda w dzień spota :naughty:

:good:

Ja jeszcze nie wiem czy dojadę ale jakoś postaram się coś wykombinować - na 20tą mam do pracy... :gwizdanie:

Kto dziś będzie?

Pucek - brak kasy bo mu za dużo pali nawet gazu... :gwizdanie:

Miszka też absencja bo zarobiony... :cool1:

:mysli:

Miszka ma kare - za dużo ostatnio chlał :wink4:

Opublikowano

piękna pogoda w dzień spota :naughty:

:good:

Ja jeszcze nie wiem czy dojadę ale jakoś postaram się coś wykombinować - na 20tą mam do pracy... :gwizdanie:

Kto dziś będzie?

Pucek - brak kasy bo mu za dużo pali nawet gazu... :gwizdanie:

Miszka też absencja bo zarobiony... :cool1:

:mysli:

Miszka ma kare - za dużo ostatnio chlał :wink4:

:wink4::polew:
Opublikowano

piękna pogoda w dzień spota :naughty:

:good:

Ja jeszcze nie wiem czy dojadę ale jakoś postaram się coś wykombinować - na 20tą mam do pracy... :gwizdanie:

Kto dziś będzie?

Pucek - brak kasy bo mu za dużo pali nawet gazu... :gwizdanie:

Miszka też absencja bo zarobiony... :cool1:

:mysli:

Miszka ma kare - za dużo ostatnio chlał :wink4:

:wink4::polew:

miszka, akjam będzie zioło :naughty:

Opublikowano

piękna pogoda w dzień spota :naughty:

:good:

Ja jeszcze nie wiem czy dojadę ale jakoś postaram się coś wykombinować - na 20tą mam do pracy... :gwizdanie:

Kto dziś będzie?

Pucek - brak kasy bo mu za dużo pali nawet gazu... :gwizdanie:

Miszka też absencja bo zarobiony... :cool1:

:mysli:

Miszka ma kare - za dużo ostatnio chlał :wink4:

:wink4::polew:

miszka, akjam będzie zioło :naughty:

Nic więcej? :naughty::wink4:
Opublikowano

piękna pogoda w dzień spota :naughty:

:good:

Ja jeszcze nie wiem czy dojadę ale jakoś postaram się coś wykombinować - na 20tą mam do pracy... :gwizdanie:

Kto dziś będzie?

Pucek - brak kasy bo mu za dużo pali nawet gazu... :gwizdanie:

Miszka też absencja bo zarobiony... :cool1:

:mysli:

Miszka ma kare - za dużo ostatnio chlał :wink4:

:wink4::polew:

miszka, akjam będzie zioło :naughty:

mam nadzieję, że masz nr do tej fajnej koleżanki co robi te audyty :gwizdanie:

Opublikowano

piękna pogoda w dzień spota :naughty:

:good:

Ja jeszcze nie wiem czy dojadę ale jakoś postaram się coś wykombinować - na 20tą mam do pracy... :gwizdanie:

Kto dziś będzie?

Pucek - brak kasy bo mu za dużo pali nawet gazu... :gwizdanie:

Miszka też absencja bo zarobiony... :cool1:

:mysli:

Miszka ma kare - za dużo ostatnio chlał :wink4:

:wink4::polew:

miszka, akjam będzie zioło :naughty:

mam nadzieję, że masz nr do tej fajnej koleżanki co robi te audyty :gwizdanie:

powinienem gdzieś mieć... :cool1:

Opublikowano

piękna pogoda w dzień spota :naughty:

:good:

Ja jeszcze nie wiem czy dojadę ale jakoś postaram się coś wykombinować - na 20tą mam do pracy... :gwizdanie:

Kto dziś będzie?

Pucek - brak kasy bo mu za dużo pali nawet gazu... :gwizdanie:

Miszka też absencja bo zarobiony... :cool1:

:mysli:

Miszka ma kare - za dużo ostatnio chlał :wink4:

:wink4::polew:

miszka, akjam będzie zioło :naughty:

mam nadzieję, że masz nr do tej fajnej koleżanki co robi te audyty :gwizdanie:

powinienem gdzieś mieć... :cool1:

:good:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:06_________________________________________________ZAPOWIADA SIĘ, ŻE NA TEN WEEKEND PĘKNIE 3000STR :drunk:

:decayed:

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:06_________________________________________________ZAPOWIADA SIĘ, ŻE NA TEN WEEKEND PĘKNIE 3000STR :drunk:

:decayed:

no to jak :cool1:

ten kto rozpoczyna 3000str stawia po redsie czy ten co kończy :polew:

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:06_________________________________________________ZAPOWIADA SIĘ, ŻE NA TEN WEEKEND PĘKNIE 3000STR :drunk:

:decayed:

no to jak :cool1:

ten kto rozpoczyna 3000str stawia po redsie czy ten co kończy :polew:

:gwizdanie:
Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:06_________________________________________________ZAPOWIADA SIĘ, ŻE NA TEN WEEKEND PĘKNIE 3000STR :drunk:

:decayed:

no to jak :cool1:

ten kto rozpoczyna 3000str stawia po redsie czy ten co kończy :polew:

:gwizdanie:

:gwizdanie:

Opublikowano

Może ten kto zacznie i skończy... :kox: Będzie więcej! :naughty:

Opublikowano

Może ten kto zacznie i skończy... :kox: Będzie więcej! :naughty:

:good:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:27_________________________________________________ :wallbash:

jutro na dwa dni Mikorzyna :sick3:

firmowe picie za free w tygodniu :drunk:

Opublikowano

:wallbash:

jutro na dwa dni Mikorzyna :sick3:

firmowe picie za free w tygodniu :drunk:

No nie dość, że za darmo, że wolne w tygodniu to jeszcze narzeka... :decayed:

Opublikowano

:wallbash:

jutro na dwa dni Mikorzyna :sick3:

firmowe picie za free w tygodniu :drunk:

No nie dość, że za darmo, że wolne w tygodniu to jeszcze narzeka... :decayed:

ale ten kac w czwartek i marna dwudniowa delegacja...

:polew:

Opublikowano

:wallbash:

jutro na dwa dni Mikorzyna :sick3:

firmowe picie za free w tygodniu :drunk:

No nie dość, że za darmo, że wolne w tygodniu to jeszcze narzeka... :decayed:

ale ten kac w czwartek i marna dwudniowa delegacja...

:polew:

Aaaa... No teraz wszystko jasne! :naughty::polew:
Opublikowano

wyspany :>

Opublikowano

wyspany :>

Mogłeś spać do następnej wypłaty jak konto puste... :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.