Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

:evil:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

Opublikowano

:decayed:

:evil:

:tongue4:

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:
Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

:evil:
Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

:evil:

to jak z ta flaszka bedzie :gwizdanie:
Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

no ja wczoraj bylem wozidlem i nie moglem sie napic wiec lipa a szkoda bo wczoraj krolu byl moim sponsorem oczywiscie bez podtekstow mi tu :evil: i mozna by go jeszce na jaka flache naciagnac :decayed:

Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

:evil:

to jak z ta flaszka bedzie :gwizdanie:

No jakoś to będzie. :wink4:
Opublikowano

To kiedy flaszka i kto stawia :naughty:

Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

no ja wczoraj bylem wozidlem i nie moglem sie napic wiec lipa a szkoda bo wczoraj krolu byl moim sponsorem oczywiscie bez podtekstow mi tu :evil: i mozna by go jeszce na jaka flache naciagnac :decayed:

nom ja staram sobie zorganizowac weekend ale widze akjam nieugiety :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

no ja wczoraj bylem wozidlem i nie moglem sie napic wiec lipa a szkoda bo wczoraj krolu byl moim sponsorem oczywiscie bez podtekstow mi tu :evil: i mozna by go jeszce na jaka flache naciagnac :decayed:

nom ja staram sobie zorganizowac weekend ale widze akjam nieugiety :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

W Weekend to mam imprezkę z pracy... :gwizdanie:
Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

no ja wczoraj bylem wozidlem i nie moglem sie napic wiec lipa a szkoda bo wczoraj krolu byl moim sponsorem oczywiscie bez podtekstow mi tu :evil: i mozna by go jeszce na jaka flache naciagnac :decayed:

nom ja staram sobie zorganizowac weekend ale widze akjam nieugiety :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

W Weekend to mam imprezkę z pracy... :gwizdanie:

wystarczy zebys postawil :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

no ja wczoraj bylem wozidlem i nie moglem sie napic wiec lipa a szkoda bo wczoraj krolu byl moim sponsorem oczywiscie bez podtekstow mi tu :evil: i mozna by go jeszce na jaka flache naciagnac :decayed:

nom ja staram sobie zorganizowac weekend ale widze akjam nieugiety :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

W Weekend to mam imprezkę z pracy... :gwizdanie:

tam sie bedzie dzialo :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:26_________________________________________________

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

no ja wczoraj bylem wozidlem i nie moglem sie napic wiec lipa a szkoda bo wczoraj krolu byl moim sponsorem oczywiscie bez podtekstow mi tu :evil: i mozna by go jeszce na jaka flache naciagnac :decayed:

nom ja staram sobie zorganizowac weekend ale widze akjam nieugiety :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

W Weekend to mam imprezkę z pracy... :gwizdanie:

wystarczy zebys postawil :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

sęp :tongue4:

Opublikowano

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

no ja wczoraj bylem wozidlem i nie moglem sie napic wiec lipa a szkoda bo wczoraj krolu byl moim sponsorem oczywiscie bez podtekstow mi tu :evil: i mozna by go jeszce na jaka flache naciagnac :decayed:

nom ja staram sobie zorganizowac weekend ale widze akjam nieugiety :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

W Weekend to mam imprezkę z pracy... :gwizdanie:

wystarczy zebys postawil :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:tongue4: :tongue4:

no ale akjam z flaszka to sie jeszcze musimy kiedys zgadac bo wczoraj to mnie lekko kusilo zeby cos dziabnąc :kox: :kox:

mnie tez kusi :kox:

no ja wczoraj bylem wozidlem i nie moglem sie napic wiec lipa a szkoda bo wczoraj krolu byl moim sponsorem oczywiscie bez podtekstow mi tu :evil: i mozna by go jeszce na jaka flache naciagnac :decayed:

nom ja staram sobie zorganizowac weekend ale widze akjam nieugiety :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

W Weekend to mam imprezkę z pracy... :gwizdanie:

tam sie bedzie dzialo :kox: :kox: :kox:

:wink4::kox:
Opublikowano

stasiu co ty tak te puste posty rozsiełasz :gwizdanie:

Opublikowano

:tongue4: :tongue4:

nie no zartuje sobie :wink4:

ale z toba jeszcze niepilem :naughty: trzeba zorganizowac wkoncu jakas popijawke :gwizdanie:

Opublikowano

:tongue4: :tongue4:

nie no zartuje sobie :wink4:

ale z toba jeszcze niepilem :naughty: trzeba zorganizowac wkoncu jakas popijawke :gwizdanie:

:good::wink4:
Opublikowano

czas sie zbierac do wyrka powoli

Opublikowano

czas sie zbierac do wyrka powoli

Ja meczyk do końca obejrzę i też lecę. Ale wkur... jestem bo dostają w d*pę! :angry:
Opublikowano

ja też spadam :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.