Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale pośmigałem na rowerze :kox:

jeszcze jutro orka i weekend :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ddd.jpg

ołłł jeeee , żeby nie było , że sie całe wakacje opierdalam :P

Opublikowano

ddd.jpg

ołłł jeeee , żeby nie było , że sie całe wakacje opierdalam :P

Co zrobiłeś :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ddd.jpg

ołłł jeeee , żeby nie było , że sie całe wakacje opierdalam :P

Co zrobiłeś :gwizdanie:

pytasz poważnie ? :blink:
Opublikowano

ddd.jpg

ołłł jeeee , żeby nie było , że sie całe wakacje opierdalam :P

Co zrobiłeś :gwizdanie:

halo ? [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 19:44_________________________________________________geny :polew:

Opublikowano

ddd.jpg

ołłł jeeee , żeby nie było , że sie całe wakacje opierdalam :P

Co zrobiłeś :gwizdanie:

pytasz poważnie ? :blink:

No pytałem poważnie :decayed: Nie widziałem halo :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

halogeny , no i kratki podocinałem i założyłem :P

Opublikowano

halogeny , no i kratki podocinałem i założyłem :P

Jakbyś jeszcze powalczył żeby ten zderzak i lampy spasować byłoby idealnie :tongue4:
Opublikowano

halogeny , no i kratki podocinałem i założyłem :P

Jakbyś jeszcze powalczył żeby ten zderzak i lampy spasować byłoby idealnie :tongue4:

ta na pewno :decayed:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano

jak można tak zwieśniaczyć auto

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:28_________________________________________________jak się Wam

http://otomoto.pl/bmw-330-d-e46-m-pakiet-204km-full-C15320589.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:49_________________________________________________podoba :decayed:

Opublikowano

jak można tak zwieśniaczyć auto

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:28_________________________________________________jak się Wam

http://otomoto.pl/bmw-330-d-e46-m-pakiet-204km-full-C15320589.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:49_________________________________________________podoba :decayed:

wporzowa jest ciekawe jak się nią jeździ a co do komisu to chyba bym sobie odpuścił tam kupno słyszałem, że kombinują tam konkretnie :kwasny:

Opublikowano

jak można tak zwieśniaczyć auto

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:28_________________________________________________jak się Wam

http://otomoto.pl/bmw-330-d-e46-m-pakiet-204km-full-C15320589.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:49_________________________________________________podoba :decayed:

wporzowa jest ciekawe jak się nią jeździ a co do komisu to chyba bym sobie odpuścił tam kupno słyszałem, że kombinują tam konkretnie :kwasny:

aaaaaaaaa to nie jadę i nie kupuję :decayed:

Opublikowano

jak można tak zwieśniaczyć auto

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:28_________________________________________________jak się Wam

http://otomoto.pl/bmw-330-d-e46-m-pakiet-204km-full-C15320589.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:49_________________________________________________podoba :decayed:

wporzowa jest ciekawe jak się nią jeździ a co do komisu to chyba bym sobie odpuścił tam kupno słyszałem, że kombinują tam konkretnie :kwasny:

aaaaaaaaa to nie jadę i nie kupuję :decayed:

I dobrze że nie bo :

- po pierwsze automat.....

- a po drugie środek jak w leonie.... niby spoko erogonomia ok wszhystko pod reka a jednak nie ta epoka...

Opublikowano

jak można tak zwieśniaczyć auto

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:28_________________________________________________jak się Wam

http://otomoto.pl/bmw-330-d-e46-m-pakiet-204km-full-C15320589.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:49_________________________________________________podoba :decayed:

wporzowa jest ciekawe jak się nią jeździ a co do komisu to chyba bym sobie odpuścił tam kupno słyszałem, że kombinują tam konkretnie :kwasny:

aaaaaaaaa to nie jadę i nie kupuję :decayed:

I dobrze że nie bo :

- po pierwsze automat.....

- a po drugie środek jak w leonie.... niby spoko erogonomia ok wszhystko pod reka a jednak nie ta epoka...

nom

Z zewnątrz spoko, ale w środku te bawarki są jak polonez caro/atu... no może ciut lepsze :gwizdanie:

A jak jeszcze ktoś gada ze w "trójce" jest więcej miejsca jak w B5, to mi tatuaże rozpier*dala :polew:

Opublikowano

jak można tak zwieśniaczyć auto

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:28_________________________________________________jak się Wam

http://otomoto.pl/bmw-330-d-e46-m-pakiet-204km-full-C15320589.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:49_________________________________________________podoba :decayed:

wporzowa jest ciekawe jak się nią jeździ a co do komisu to chyba bym sobie odpuścił tam kupno słyszałem, że kombinują tam konkretnie :kwasny:

aaaaaaaaa to nie jadę i nie kupuję :decayed:

I dobrze że nie bo :

- po pierwsze automat.....

- a po drugie środek jak w leonie.... niby spoko erogonomia ok wszhystko pod reka a jednak nie ta epoka...

ad1. + manual

as2. coś ty ćpał , fakt środek trochę jest nie tegos w BMW ale nie jak w leonie synek :sarcastic:

jak można tak zwieśniaczyć auto

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:28_________________________________________________jak się Wam

http://otomoto.pl/bmw-330-d-e46-m-pakiet-204km-full-C15320589.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:49_________________________________________________podoba :decayed:

wporzowa jest ciekawe jak się nią jeździ a co do komisu to chyba bym sobie odpuścił tam kupno słyszałem, że kombinują tam konkretnie :kwasny:

aaaaaaaaa to nie jadę i nie kupuję :decayed:

I dobrze że nie bo :

- po pierwsze automat.....

- a po drugie środek jak w leonie.... niby spoko erogonomia ok wszhystko pod reka a jednak nie ta epoka...

nom

Z zewnątrz spoko, ale w środku te bawarki są jak polonez caro/atu... no może ciut lepsze :gwizdanie:

A jak jeszcze ktoś gada ze w "trójce" jest więcej miejsca jak w B5, to mi tatuaże rozpier*dala :polew:

no to właśnie rozjebałem Ci tatuaże :decayed:

Opublikowano

ty ku*rwa ćpasz :tongue4:

Opublikowano

ty ku*rwa ćpasz :tongue4:

a ty chlejesz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.