Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz już wiem z czego opłaca non stop lawete na 2,5 TDi ... z łapówek lekarskich ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Miszka dobrze żeś jest cały :wink: bo mi jak na nocce ostatnio przywieźli klienta po mopliku to na drugi dzień już u św.Piotra do bramy się dobijał :whistling::kwasny:
a co ty w kostnicy robisz? :decayed: czy grabarz?

robi za bramkarza, stoi przy bramie i otwiera......

na cmentarzu? hehe albo wiem maluje umarlakow zeby ladnie wygladali :decayed:

Bingo :naughty:

Opublikowano
Teraz już wiem z czego opłaca non stop lawete na 2,5 TDi ... z łapówek lekarskich ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Arturoo nie bierze lapowek!!!!!!!!!!!!!!

ma na to inny sposob sprzedaje narzady wewnetrzne bez wiedzy pacjentow :decayed: podobno idzie z tego utrzymac nawet 2,5 tdi :decayed:

Opublikowano

prześmiewcy :whistling::wink:

Opublikowano
A może Artur jest lekarzem ???

:polew: nie,..... za głupi jestem :decayed:

Znam paru lekarzy którzy sa ciulami to by nawet pasowało ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:decayed::wink:

Ty masz wdupane :decayed: jutro :kox:

Opublikowano

i nie chodzi mi o 2.5tdi:decayed:

Opublikowano
Miszka dobrze żeś jest cały :wink: bo mi jak na nocce ostatnio przywieźli klienta po mopliku to na drugi dzień już u św.Piotra do bramy się dobijał :whistling::kwasny:
a co ty w kostnicy robisz? :decayed: czy grabarz?

robi za bramkarza, stoi przy bramie i otwiera......

tak to tylko moja Kasia jak ze spota za późno wrócę :polew:

Opublikowano

ciulam do wyrka

Opublikowano
Teraz już wiem z czego opłaca non stop lawete na 2,5 TDi ... z łapówek lekarskich ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Arturoo nie bierze lapowek!!!!!!!!!!!!!!

ma na to inny sposob sprzedaje narzady wewnetrzne bez wiedzy pacjentow :decayed: podobno idzie z tego utrzymac nawet 2,5 tdi :decayed:

nie jedno :naughty::decayed::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Teraz już wiem z czego opłaca non stop lawete na 2,5 TDi ... z łapówek lekarskich ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Arturoo nie bierze lapowek!!!!!!!!!!!!!!

ma na to inny sposob sprzedaje narzady wewnetrzne bez wiedzy pacjentow :decayed: podobno idzie z tego utrzymac nawet 2,5 tdi :decayed:

nie jedno :naughty::decayed::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:decayed:

Opublikowano
i nie chodzi mi o 2.5tdi:decayed:

:wink:

Opublikowano
Miszka dobrze żeś jest cały :wink: bo mi jak na nocce ostatnio przywieźli klienta po mopliku to na drugi dzień już u św.Piotra do bramy się dobijał :whistling::kwasny:
a co ty w kostnicy robisz? :decayed: czy grabarz?

robi za bramkarza, stoi przy bramie i otwiera......

na cmentarzu? hehe albo wiem maluje umarlakow zeby ladnie wygladali :decayed:

Bingo :naughty:

No nie pier... jak serio to szacun ...

Opublikowano
Miszka dobrze żeś jest cały :wink: bo mi jak na nocce ostatnio przywieźli klienta po mopliku to na drugi dzień już u św.Piotra do bramy się dobijał :whistling::kwasny:
a co ty w kostnicy robisz? :decayed: czy grabarz?

robi za bramkarza, stoi przy bramie i otwiera......

na cmentarzu? hehe albo wiem maluje umarlakow zeby ladnie wygladali :decayed:

Bingo :naughty:

No nie pier... jak serio to szacun ...

:polew::polew::polew::polew::polew:

gościu ......jakbym umiał ładnie malować to bym hebla do lakiernika nie oddawał po szlifie z autobusem :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Nigdy nie wiadomo ... różne sa zawody i prace a w tym temacie mało wiemy o sobie ... :wink:

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

To sa dobrze płatne prace ... :wink: bo mało ludzi to robi ...

Opublikowano

no tak :wink:

ale jutro i tak przyjadę :decayed:

Opublikowano

Mnie nie będzie ... mam 2 zmiane ... wy się bedziecie spocić i wpier.. kebaba a ja będę wtryskiwał ... :wink:

Opublikowano

ktoś na te nasze ,przyszłe emeryturki robić musi :wink:

Opublikowano

Weźźź ... jakie kur.. emeryturki... nie wiem czym sie zajmujesz ale ja w moim fachu nie mam opcji żeby dozyć 67 lat a co dopiero pracowac ...

Opublikowano

nawet jak dożyję to pewnie nie będę w stanie pracować :facepalm:

:wink:

Opublikowano

No tak ... i to nie jest śmieszne... dlatego bedziemy konczyć jako " ochraniarze " na parkinagch lub przy szlabanach na firmach żeby tylko dobić lat za 5 zł na godzine ... dramat... ale tak to niestety wygląda...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.