Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi ci o wstydliwość hehehe

narka Kanar :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra ja sie zbieram spać bo jutro znów na rano :/

3mcie sie mebli żeby Was nie ... :decayed:

trzymaj się ramy.... :naughty:

narka

Opublikowano

asta lawista hehe

Opublikowano

w nocy -24 st C :gwizdanie:

Opublikowano

w nocy -24 st C :gwizdanie:

to zimno masz coś na chacie :polew:

Opublikowano

w nocy -24 st C :gwizdanie:

to zimno masz coś na chacie :polew:

pewnie Basia przykręciła kaloryfer, żeby się we mnie wtulić :wink4:

Opublikowano

w nocy -24 st C :gwizdanie:

to zimno masz coś na chacie :polew:

pewnie Basia przykręciła kaloryfer, żeby się we mnie wtulić :wink4:

tak to sobie tłumacz hehe

Opublikowano
:polew: Heh Dobre :decayed: No a co do tem. jak jechalem to juz bylo -20 Zimno jak nie wiem trzeba bedzie na wtorek miejsca w macu wynajac :decayed:
Opublikowano

ja bym proponował zrobić wkońcu jakiś spocik bez autek :drunk:

Opublikowano

ja bym proponował zrobić wkońcu jakiś spocik bez autek :drunk:

No fajnie by bylo :naughty: ale czym przyjedziemy Mercedesem Pkmu ? :polew:

Opublikowano

ja bym proponował zrobić wkońcu jakiś spocik bez autek :drunk:

hehe

przekonałeś mnie :decayed:

ja proponuje http://www.cityrock.pl/

jak bede mial czas to zaloze jakis watek albo ankiete i trzeba cos w koncu załyczyć :naughty:

Opublikowano

ja bym proponował zrobić wkońcu jakiś spocik bez autek :drunk:

no przecież miałeś dziś taki :naughty:

Opublikowano

spdam w kimono

trzymcie sie i do jutra

nie pisac za duzo, co bym nie musial jutro z ranca za duzo czytac :wink4:

Opublikowano

spdam w kimono

trzymcie sie i do jutra

nie pisac za duzo, co bym nie musial jutro z ranca za duzo czytac :wink4:

narka

Opublikowano

ja bym proponował zrobić wkońcu jakiś spocik bez autek :drunk:

no przecież miałeś dziś taki :naughty:

hehe nom ale inni byli autkami poza tym przydało by się coś więcej i mocniejszego napić hehe [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 00:03_________________________________________________trzym się Stanley :hi: ja kończę pić mleko i też idę w kimono :>

Opublikowano

true :kox:

Opublikowano

Dobra trzymajcie sie tez lece jutro ostatni egzamin w szkole wkoncu :> Ale trzeba bylo by cos sie pouczyc :wallbash:

Opublikowano

Spocik bez autek :mysli:

Było by miło :drunk::)

City rock może być :good:

Opublikowano

Dobra trzymajcie sie tez lece jutro ostatni egzamin w szkole wkoncu :> Ale trzeba bylo by cos sie pouczyc :wallbash:

nauka niezając nie ucieknie :> a uwierz wiem coś na ten temat bo nie jeden indeks posiadam :polew: :polew: narka :hi:

City niejest złe kiedyś tam byłem to mi masakra te barmankiii kelnereczki mmmmmm :>

Opublikowano

dzięki Panowie za kolejny udany spot :notworthy:

Krolu dzięki za piwko x2 - teraz jest idealny moment żeby je obracać przy kaloryferze :decayed:

p.s. kto dotykał alcantary zoobowiązany jest do napisania u mnie w wątku! :sarcastic:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.