Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ich śmiech oznacza strach :naughty: :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:28_________________________________________________idę się trochę położyć :confused4:

co ty gadasz..... :polew:

hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema pisze na prv mam jedno miesce na ogolny jutro chce zaliczke placic

Opublikowano

Siema pisze na prv mam jedno miesce na ogolny jutro chce zaliczke placic

KĘDZIOR wpisuj się

Opublikowano

ale tu nuda :gwizdanie:

Opublikowano

Siema pisze na prv mam jedno miesce na ogolny jutro chce zaliczke placic

KĘDZIOR wpisuj się

napisałem do Egona ale nic mi nieodpisał

Opublikowano

Siema pisze na prv mam jedno miesce na ogolny jutro chce zaliczke placic

KĘDZIOR wpisuj się

napisałem do Egona ale nic mi nieodpisał

c**j że miał to miejsce dla mnie trzymać :gwizdanie:

ale dobra leje na to :)

Opublikowano

Siema pisze na prv mam jedno miesce na ogolny jutro chce zaliczke placic

KĘDZIOR wpisuj się

napisałem do Egona ale nic mi nieodpisał

ch***j że miał to miejsce dla mnie trzymać :gwizdanie:

ale dobra leje na to :)

nom to pisz do niego bo też pamiętam że tak mówiłeś, dopiero ja za ciebie miałem wskakiwać gdybyś ty niejechał

Opublikowano

Siema pisze na prv mam jedno miesce na ogolny jutro chce zaliczke placic

KĘDZIOR wpisuj się

napisałem do Egona ale nic mi nieodpisał

ch***j że miał to miejsce dla mnie trzymać :gwizdanie:

ale dobra leje na to :)

nom to pisz do niego bo też pamiętam że tak mówiłeś, dopiero ja za ciebie miałem wskakiwać gdybyś ty niejechał

:good:

Opublikowano
:decayed: jak Stanley od stresowujesz się
Opublikowano

dobra Kędzior wpisz się wyjebane mam na to :wink4:

kto coś pije? :decayed:

Opublikowano

:decayed: jak Stanley od stresowujesz się

żywiec :decayed:

Opublikowano

:decayed: jak Stanley od stresowujesz się

żywiec :decayed:

lech :decayed:

Opublikowano

:decayed: jak Stanley od stresowujesz się

żywiec :decayed:

lech :decayed:

mleko :polew:

nie no Somes gadka byla taka ze ty wchodzisz i dopiero jak cos ja więc tego się trzymamy, niebede ci miejsca podpiepszal jak miales zaklepane :>

Opublikowano

no właśnie o to chodziło że miał wziąść dwa a jedno przetrzymać dla mnie bo ja nie jestem pewny czy będę jechał...

Opublikowano

:decayed: jak Stanley od stresowujesz się

żywiec :decayed:

lech :decayed:

cheers :decayed:

Opublikowano

Co tam u Was słychować? :naughty:

Opublikowano

no właśnie o to chodziło że miał wziąść dwa a jedno przetrzymać dla mnie bo ja nie jestem pewny czy będę jechał...

wiem tak bylo gadane noi tego sie trzymamy :good:

Co tam u Was słychować? :naughty:

nom a co może byc alkohol się leje u mnie akurat mleko hehe ale tez luz bo 3,2% hehehe

Opublikowano

mnie to wcale nie wkur...wia że forum czasem nie chodzi :decayed:

Opublikowano

mnie to wcale nie wkur...wia że forum czasem nie chodzi :decayed:

nom mnie też wcale niejestem od niego uzależniony :gwizdanie:

Opublikowano

No coś Miron narozrabiał... :gwizdanie: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.