Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

więc nie rozmawiajmy na forum o alko :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie w BT to myślę że ja będę robił zdjęcia tym pijącym abstynentom jak dojadę

:polew:

a potem do was dołączę :wink:

Zaznaczam, że nie jestem abstynentem. :decayed:

Poza tym ja pier**le! przecież każdy pije to na co ma ochotę... Ja tylko powiedziałem, że nie lubię żłopać piwska i że wolę wódeczki się napić od czasu do czasu a ten mi tu z chlorem wyjeżdża... :facepalm:

:decayed: I się zaczęło. :naughty:

muszę Cię najeb....w BT :decayed:

Opublikowano

przeca tu nikt nie pije :decayed:

Opublikowano
panowie w BT to myślę że ja będę robił zdjęcia tym pijącym abstynentom jak dojadę

:polew:

a potem do was dołączę :wink:

Zaznaczam, że nie jestem abstynentem. :decayed:

Poza tym ja pier**le! przecież każdy pije to na co ma ochotę... Ja tylko powiedziałem, że nie lubię żłopać piwska i że wolę wódeczki się napić od czasu do czasu a ten mi tu z chlorem wyjeżdża... :facepalm:

:decayed: I się zaczęło. :naughty:

muszę Cię najeb....w BT :decayed:

:polew:

sztuką jest się tam nie najebć :decayed:

Opublikowano
panowie w BT to myślę że ja będę robił zdjęcia tym pijącym abstynentom jak dojadę

:polew:

a potem do was dołączę :wink:

Zaznaczam, że nie jestem abstynentem. :decayed:

Poza tym ja pier**le! przecież każdy pije to na co ma ochotę... Ja tylko powiedziałem, że nie lubię żłopać piwska i że wolę wódeczki się napić od czasu do czasu a ten mi tu z chlorem wyjeżdża... :facepalm:

:decayed: I się zaczęło. :naughty:

muszę Cię najeb....w BT :decayed:

To będzie Twój cel wyjazdu? :decayed::naughty: I niby po co? :mysli:
przeca tu nikt nie pije :decayed:
:whistling:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

panowie w BT to myślę że ja będę robił zdjęcia tym pijącym abstynentom jak dojadę

:polew:

a potem do was dołączę :wink:

Zaznaczam, że nie jestem abstynentem. :decayed:

Poza tym ja pier**le! przecież każdy pije to na co ma ochotę... Ja tylko powiedziałem, że nie lubię żłopać piwska i że wolę wódeczki się napić od czasu do czasu a ten mi tu z chlorem wyjeżdża... :facepalm:

:decayed: I się zaczęło. :naughty:

muszę Cię najeb....w BT :decayed:

:polew:

sztuką jest się tam nie najebć :decayed:

Ano... :naughty:

Opublikowano
panowie w BT to myślę że ja będę robił zdjęcia tym pijącym abstynentom jak dojadę

:polew:

a potem do was dołączę :wink:

Zaznaczam, że nie jestem abstynentem. :decayed:

Poza tym ja pier**le! przecież każdy pije to na co ma ochotę... Ja tylko powiedziałem, że nie lubię żłopać piwska i że wolę wódeczki się napić od czasu do czasu a ten mi tu z chlorem wyjeżdża... :facepalm:

:decayed: I się zaczęło. :naughty:

muszę Cię najeb....w BT :decayed:

:polew:

sztuką jest się tam nie najebć :decayed:

to ja licze jeszcze na jakieś resztki śniegu na stoku:wink:

a nie tylko na walenie do ryja :wink:

Opublikowano
:polew: Jeszcze chyba się nikomu to nie udało nawet jak było sporo śniegu... :naughty:
Opublikowano

Panowie, wie ktoś gdzie dobrze płacą na złomie za alu ??

Opublikowano

Poczekaj do lata bo na bank płacą więcej... :wink4: Nazbierałeś trochę puszek? :whistling::naughty:

Opublikowano
Panowie, wie ktoś gdzie dobrze płacą na złomie za alu ??

to we wtorek wróciłeś po puszki

Opublikowano

Z innej PUSZKI :decayed: Lecicie do BT na letnich? Bo ja już zmieniłem... :whistling:

Opublikowano
Z innej PUSZKI :decayed: Lecicie do BT na letnich? Bo ja już zmieniłem... :whistling:

od jutra ma znowu śnieg sypać :whistling:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Panowie, wie ktoś gdzie dobrze płacą na złomie za alu ??

to we wtorek wróciłeś po puszki

nie :decayed: mam kilka felg :wink:

Opublikowano

ja na przyszły tydzień zmieniam, a śnieg tylko na stoku ma być

Opublikowano
Z innej PUSZKI :decayed: Lecicie do BT na letnich? Bo ja już zmieniłem... :whistling:

od jutra ma znowu śnieg sypać :whistling:

Tutaj to sobie jakoś poradzę... :wink4:
Panowie, wie ktoś gdzie dobrze płacą na złomie za alu ??

to we wtorek wróciłeś po puszki

nie :decayed: mam kilka felg :wink:

:wink4:
ja na przyszły tydzień zmieniam, a śnieg tylko na stoku ma być
Oby... Pamiętacie jak dwa lata temu doebało śniegiem przez noc tak, że aut z rana nie było widać... I jeden z Nas skończył na dachu... :kwasny:
Opublikowano

te długotermonowe raczej się nie sprawdzają :kwasny: ja myślę, że na pogodę trzeba będzie patrzeć na 2 dni przed wyjazdem :wink:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

z resztą to są góry, więc pogoda może się zmienić w ciągu kilku godzin :kox:

Opublikowano
W Bukowinie Tatrzańskiej może będzie inaczej. :decayed:

w sumie może masz racje :decayed:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

ale na dechę może by się udało skoczyć

Opublikowano

Ja naawet sprzętu nie biorę bo jedyny sport jaki tam uprawiałem to basen i sauna... :pali:

Opublikowano
Ja naawet sprzętu nie biorę bo jedyny sport jaki tam uprawiałem to basen i sauna... :pali:

:kox:

zimne piweczko w saunie parowej :kox::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.