Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Watts Zap 2012 - Part 13 (05.03.2012) Best of Cycling - YouTube

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Jak nigdy tego nie robię w domu i wogóle dawno nie piłem piffka to dzisiaj Napije sie dla smaku. Pssytt... :wink4:

żona Ci nie pozwala pić?:grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o kolarzówach to możesz z Sevesem pogadać :wink:

Opublikowano

:facepalm: No comments...

Nie lubie żłopać piwska po prostu... :guma: Wolę wódy się napić! :naughty:

Opublikowano
:facepalm: No comments...

Nie lubie żłopać piwska po prostu... :guma:Wolę wódy się napić! :naughty:

:oklasky:dokładnie piwo jest dla frajerów :grin:

Opublikowano
:pali:
Opublikowano

pyrsk........:decayed::decayed::decayed::decayed:

Witka chłopaki i dziewczyny....

Pragnę się pochwalić, że oto w dniu dzisiejszym zdobyłem tytuł inżyniera BHP :decayed::decayed:

................

gratki :drunk::drunk::drunk:

:facepalm: No comments...

Nie lubie żłopać piwska po prostu... :guma: Wolę wódy się napić! :naughty:

:naughty::kox:

zdecydowanie bliżej Jastrzębia musisz się przeprowadzić :decayed:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano
:pali:

tja :whistling:

Opublikowano
:naughty::whistling:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:facepalm: No comments...

Nie lubie żłopać piwska po prostu... :guma:Wolę wódy się napić! :naughty:

:oklasky:dokładnie piwo jest dla frajerów :grin:

typowy chlor ! :polew: WÓDA !!!!

Opublikowano

Typowy chlor wali piwo dziennie... :polew:

Opublikowano
Typowy chlor wali piwo dziennie... :polew:

najlepiej pod żabką :grin:

Opublikowano

odezwali się niepijący chłopcy :grin: Wam w BT porobie zdjęcia, który bedzie taki grzeczny abstynent :naughty:

Opublikowano

Nie no Stan... Żebyś mnie źle nie zrozumiał. Nie stronię od alko... :decayed: Lubię i wolę wódeczki się napić raz na jakiś czas. Nie przepadam za piwem i tyle. :naughty::pali:

Opublikowano
odezwali się niepijący chłopcy :grin: Wam w BT porobie zdjęcia, który bedzie taki grzeczny abstynent :naughty:

właśnie - true !:decayed:

Opublikowano

a ja mam na odwrót, wódę piję tylko w towarzystwie, a piwka mogę napić się wieczorem w domu :decayed:

Opublikowano
odezwali się niepijący chłopcy :grin: Wam w BT porobie zdjęcia, który bedzie taki grzeczny abstynent :naughty:

właśnie - true !:decayed:

Patrz wyżej... :cool:

Opublikowano

panowie w BT to myślę że ja będę robił zdjęcia tym pijącym abstynentom jak dojadę

:polew:

a potem do was dołączę :wink:

Opublikowano
panowie w BT to myślę że ja będę robił zdjęcia tym pijącym abstynentom jak dojadę

:polew:

a potem do was dołączę :wink:

Zaznaczam, że nie jestem abstynentem. :decayed:

Poza tym ja pier**le! przecież każdy pije to na co ma ochotę... Ja tylko powiedziałem, że nie lubię żłopać piwska i że wolę wódeczki się napić od czasu do czasu a ten mi tu z chlorem wyjeżdża... :facepalm:

:decayed: I się zaczęło. :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.