Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby to powiedzieć.... miałem ją :decayed:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

PS. Od piątku w Silesii będą stały samochody od nas:

- A6 Allroad

- RS4

- S5

- R8

:kox::kox:

zalatwisz przejazdzke r8 lub rs4 lub ktorakolwiek :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakby to powiedzieć.... miałem ją :decayed:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

PS. Od piątku w Silesii będą stały samochody od nas:

- A6 Allroad

- RS4

- S5

- R8

:kox::kox:

zalatwisz przejazdzke r8 lub rs4 lub ktorakolwiek :decayed:

zarejstrowana jest chyba tylko A6 - reszta do macania i ślinienia :wink::jerk::jerk:

Opublikowano

To ja się chętnie poślinię na RS4... :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
To ja się chętnie poślinię na RS4... :kox:

:ssij:

Opublikowano

Zazdrosny jesteś czy ki choooj? :mysli::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Czy może po wczorajszej porażce twojej drużyny nie możesz dojść do siebie? :decayed:

Opublikowano
To ja się chętnie poślinię na RS4... :kox:

jutro ja się na nią :jerk::jerk: :grin:

Opublikowano

jestem ogólnie wkurwiony

Opublikowano
To ja się chętnie poślinię na RS4... :kox:

jutro ja się na nią :jerk::jerk: :grin:

:grin::grin:
jestem ogólnie wkurwiony
Aaaaa to wszystko tłumaczy! :wallbash::grin: Policz do 10ciu... WYłącz kompa, idź spać. :decayed: Albo nie używaj emotek, które mogą wqrwić innych. :naughty:
Opublikowano
jestem ogólnie wkurwiony

masz okres? hormony buzuja? :decayed:

Opublikowano

Przerwa w meczu a na TVN TopModel - nowy sezon! :whistling:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

jestem ogólnie wkurwiony

masz okres? hormony buzuja? :decayed:

Andropauza :naughty:
Opublikowano
To ja się chętnie poślinię na RS4... :kox:

jutro ja się na nią :jerk::jerk: :grin:

:grin::grin:
jestem ogólnie wkurwiony
Aaaaa to wszystko tłumaczy! :wallbash::grin: Policz do 10ciu... WYłącz kompa, idź spać. :decayed: Albo nie używaj emotek, które mogą wqrwić innych. :naughty:

a co wkurwiłeś się?

Opublikowano

Pełen luzik. :pali:

Opublikowano

byle do soboty, bedzie reset :decayed:

Opublikowano
Przerwa w meczu a na TVN TopModel - nowy sezon! :whistling:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

jestem ogólnie wkurwiony

masz okres? hormony buzuja? :decayed:

Andropauza :naughty:
chyba masturbancja :grin: jak to nazwali w kabarecie neo nowka :decayed:
Opublikowano
Przerwa w meczu a na TVN TopModel - nowy sezon! :whistling:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

jestem ogólnie wkurwiony

masz okres? hormony buzuja? :decayed:

Andropauza :naughty:
chyba masturbancja :grin: jak to nazwali w kabarecie neo nowka :decayed:

ty sciulu :doh:

Opublikowano
Przerwa w meczu a na TVN TopModel - nowy sezon! :whistling:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

jestem ogólnie wkurwiony

masz okres? hormony buzuja? :decayed:

Andropauza :naughty:
chyba masturbancja :grin: jak to nazwali w kabarecie neo nowka :decayed:
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

no to pssytt...:beer::decayed:

Opublikowano
no to pssytt...:beer::decayed:

no to psyt :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.