Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
k**wa :facepalm: 1-2
Dadzą radę odrobić? :guma:
podziękowania za jak zwykle miłe przyjęcie :hi:

no to pyrsk tyskie mniam

P.S. pies kupiony :decayed:

:decayed: DOrze, że Ci powiedziałem do której IKEA. :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
k**wa :facepalm: 1-2
Dadzą radę odrobić? :guma:
podziękowania za jak zwykle miłe przyjęcie :hi:

no to pyrsk tyskie mniam

P.S. pies kupiony :decayed:

:decayed: DOrze, że Ci powiedziałem do której IKEA. :wink4:

no podziękował :hi:

Opublikowano
podziękowania za jak zwykle miłe przyjęcie :hi:

no to pyrsk tyskie mniam

P.S. pies kupiony :decayed:

zdrówko:decayed:
Opublikowano

:hi:

po spocie pssssyt woda mineralna :kox:

zaraz KW na TVN :naughty:

Opublikowano
k**wa :facepalm: 1-2
Dadzą radę odrobić? :guma:
podziękowania za jak zwykle miłe przyjęcie :hi:

no to pyrsk tyskie mniam

P.S. pies kupiony :decayed:

:decayed: DOrze, że Ci powiedziałem do której IKEA. :wink4:

no podziękował :hi:

:wink4::naughty:

MU chyba nie da rady... :whistling: Za to BVB pewny awans. :banan:

Opublikowano
podziękowania za jak zwykle miłe przyjęcie :hi:

no to pyrsk tyskie mniam

P.S. pies kupiony :decayed:

no to psyt :decayed:

Opublikowano
:hi:

po spocie pssssyt woda mineralna :kox:

zaraz KW na TVN :naughty:

Ale dzisiaj bez szału... Owsiak i kto tam drugi ma być? :mysli:
Opublikowano
:hi:

po spocie pssssyt woda mineralna :kox:

zaraz KW na TVN :naughty:

Ale dzisiaj bez szału... Owsiak i kto tam drugi ma być? :mysli:
wokalista

:decayed:

Opublikowano
:hi:

po spocie pssssyt woda mineralna :kox:

zaraz KW na TVN :naughty:

Ale dzisiaj bez szału... Owsiak i kto tam drugi ma być? :mysli:

łon.... szkoda, że bez tych dupencji :whistling:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano
:hi:

po spocie pssssyt woda mineralna :kox:

zaraz KW na TVN :naughty:

a po KW leci superwizjer o twoim kumplu :decayed:

Opublikowano

spadom :lazy: bo rano trza wstować:doh:

dobranoc:hi:

Opublikowano
:hi:

po spocie pssssyt woda mineralna :kox:

zaraz KW na TVN :naughty:

Ale dzisiaj bez szału... Owsiak i kto tam drugi ma być? :mysli:
wokalista

:decayed:

A no ja... Ten może być dobry. :naughty:
Opublikowano

Thx za spota , dzieki za towarzystwo i kebaba Polko :decayed:....

Opublikowano

może być dobry, ale ja wolę dobrze leżeć w łóżku :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Thx za spota , dzieki za towarzystwo i kebaba Polko :decayed:....

...niech będzie na zdrówko:decayed:

Opublikowano

I po MU... Nie oglądałem całego meczu. Muszę obejrzeć powtórki bo sędzia podobno słabiutko i zapier... Szkoda, że na takim etapie rozgrywek sędziowie mogą wypatrzeć wynik. :kwasny::thumbdown:

Opublikowano

no i c**j telewizor moge wy***rdolic przez balkon :rant: moja drużyna odpadła :cry:

j**any sedzia - turas!!!

Opublikowano
no i c**j telewizor moge wy***rdolic przez balkon :rant: moja drużyna odpadła :cry:

j**any sedzia - turas!!!

obadam jutro skróty, faul widziałem i na czerwo to nie było :doh:

Opublikowano
no i c**j telewizor moge wy***rdolic przez balkon :rant: moja drużyna odpadła :cry:

j**any sedzia - turas!!!

Wyeb ten TV i nie oglądaj LM. :naughty: I nie jedz już nigdy kebaba u turasa! :decayed:

Apilkuj. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.