Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

addassko z tego co wiem chyba ma :wink: Tolek chyba brał od niego jak jechali na narty.:mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

chyba k**wa poszedłem :grin:

Opublikowano
to jeszcze cię nie wypuścili do domu
Jestem już na chacie ale jak to po zabiegu. Antybiotyki. Etc.
akjam nie ma problemu :decayed:
:good:
no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

i jak?

Mnie się podobał. :wink:

a mnie tak sobie, ale trzeba przyznać ze jak polski film to można go obejrzeć ale nie wiem czy jest wart 22 zł, w skali no do 10 dał bym 6,5

:hi:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

:hi:
no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

chyba k**wa poszedłem :grin:

ale sie czepiasz, nie i c**j - poszłem !!!

Opublikowano
to jeszcze cię nie wypuścili do domu
Jestem już na chacie ale jak to po zabiegu. Antybiotyki. Etc.
akjam nie ma problemu :decayed:
:good:
no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

i jak?

Mnie się podobał. :wink:

a mnie tak sobie, ale trzeba przyznać ze jak polski film to można go obejrzeć ale nie wiem czy jest wart 22 zł, w skali no do 10 dał bym 6,5

:hi:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

:hi:
no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

chyba k**wa poszedłem :grin:

ale sie czepiasz, nie i c**j - poszłem !!!

no ja pewnie blisko miałeś :polew:

Opublikowano
to jeszcze cię nie wypuścili do domu
Jestem już na chacie ale jak to po zabiegu. Antybiotyki. Etc.
akjam nie ma problemu :decayed:
:good:
no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

i jak?

Mnie się podobał. :wink:

a mnie tak sobie, ale trzeba przyznać ze jak polski film to można go obejrzeć ale nie wiem czy jest wart 22 zł, w skali no do 10 dał bym 6,5

:hi:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

:hi:
no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

chyba k**wa poszedłem :grin:

ale sie czepiasz, nie i c**j - poszłem !!!

no ja pewnie blisko miałeś :polew:

no a jak, ty jesteś jeszcze najebany :facepalm:

Opublikowano

zero kaca - monter :hi:

Opublikowano

Pajda krytyk filmowy :naughty::naughty: Oglądaliście "Uwikłanie"?

Opublikowano
Pajda krytyk filmowy :naughty::naughty: Oglądaliście "Uwikłanie"?

:no: ,a to chyba na C+ leciało?

Opublikowano

No ja tego nie oglądałem na C+ ale ogólnie też dobry Polski film. :cool: Polecam. :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

:hi:
[[/b

]QUOTE=Kędzior;3371568]tez bym sie napil wodeczki

:facepalm: ja pier**le....telefon masz by tylko budzik ustawiać ???????????????????:facepalm:

było zadzwonić....ja zimnej :drunk: nigdy nie odmawiam :decayed:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

pyrsk by 6 :wink:

nieposiadam wlasnego mieszkania zeby organizowac popijawy :kwasny:

PKS'em na spoty nie jeździsz....... to byłoby tyrknąć zara bede i bym poczekal z kolejka :decayed::wink:

Jeszcze trzezwego z domu nie puscilem .....by mnie obsmarowal :D

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

Nawet Hammer jak trza bylo wypic to pil bez cyganienia ....bide mial z wsiadaniem do auta ale nie przeszkadzalo mu to zupelnie ......:decayed:...

Fakt watroby nie zalowal jak mi sie Maluszek urodzil :wink:

PS Nie znacie kogos ,kto kufra na dach by na kilka dni pozyczyl ? Mocowania do avanta b5 moga byc ....nie bede grymasil ;):D

Na BT sie chce zapakowac , ;).

Żeby była zdrowa i rosła :drunk::drunk::decayed:

Opublikowano
:yeah::notworthy:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no i po basenie :decayed: jajca wymoczone

Opublikowano
addassko z tego co wiem chyba ma :wink: Tolek chyba brał od niego jak jechali na narty.:mysli:

thx :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
addassko z tego co wiem chyba ma :wink: Tolek chyba brał od niego jak jechali na narty.:mysli:

thx :wink:

Nie za ma co :wink4:
Opublikowano

Tyle razy mordka obita......ehhh ....kiedyś to musiało dać snać o sobie .....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.