Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gdzieś mi ktoś mówił, że teraz jak wdupisz w jakąś dziurę na drodze to nie musisz wzywać policji tylko zrobić zdjęcie - jak masz czym, napisać "raport" i wysłać do zarządu dróg. Nie chce mi się w to wierzyć ale może jestem niedowiarkiem. :wink: Wiecie coś na ten temat?
gdzies pokazywali kolesia jak wezwal policje do takiego przypadku i policja mu dala mandat ale juz niepamietam za co dokaldnie hehe

:hi:po kilkudniowej przerwie...

...za to, że nie zastosował się do znaku...o nie równej i uszkodzonej nawierzchni czyt. "dziury".

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Akjam no zyje zyje ale co to za zycie hehe

Zaręczyłeś się już? :decayed:

do tego trzeba mieć jaja :grin:

:hi:

chyba zwiazane przez babe :decayed:

Opublikowano

oj gorzołka się dziś poleje :kox:

Opublikowano
:hi:
Akjam no zyje zyje ale co to za zycie hehe

Zaręczyłeś się już? :decayed:

do tego trzeba mieć jaja :grin:

:hi:

chyba zwiazane przez babe :decayed:

:grin:

Opublikowano

tez bym sie napil wodeczki

Opublikowano

Sie napij :guma::decayed:

Opublikowano

:hi:

pyrskkk

Opublikowano
tez bym sie napil wodeczki

:facepalm: ja pier**le....telefon masz by tylko budzik ustawiać ???????????????????:facepalm:

było zadzwonić....ja zimnej :drunk: nigdy nie odmawiam :decayed:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

pyrsk by 6 :wink:

Opublikowano

ja też się dziś delektuję, ale :beer: i oczywiście na alko-wątku...psssyt:decayed:

Opublikowano

pssyyt:beer: :wink:

Opublikowano

Wypijcie moje zdrowie. :wink4: Obiecuję, że jak już będę zdrów to wypije za Was. :naughty:

Opublikowano

to jeszcze cię nie wypuścili do domu

Opublikowano

akjam nie ma problemu :decayed:

Opublikowano
tez bym sie napil wodeczki

:facepalm: ja pier**le....telefon masz by tylko budzik ustawiać ???????????????????:facepalm:

było zadzwonić....ja zimnej :drunk: nigdy nie odmawiam :decayed:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

pyrsk by 6 :wink:

nieposiadam wlasnego mieszkania zeby organizowac popijawy :kwasny:

Opublikowano

no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

Opublikowano
no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

i jak?

Opublikowano
to jeszcze cię nie wypuścili do domu
Jestem już na chacie ale jak to po zabiegu. Antybiotyki. Etc.
akjam nie ma problemu :decayed:
:good:
no siemka z wieczora

dziś złamałem moja zasade i poszłem na:

Drogówka (2013) - Filmweb

i jak?

Mnie się podobał. :wink:

Opublikowano

:hi:

[[/b

]QUOTE=Kędzior;3371568]tez bym sie napil wodeczki

:facepalm: ja pier**le....telefon masz by tylko budzik ustawiać ???????????????????:facepalm:

było zadzwonić....ja zimnej :drunk: nigdy nie odmawiam :decayed:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

pyrsk by 6 :wink:

nieposiadam wlasnego mieszkania zeby organizowac popijawy :kwasny:

PKS'em na spoty nie jeździsz....... to byłoby tyrknąć zara bede i bym poczekal z kolejka :decayed::wink:

Jeszcze trzezwego z domu nie puscilem .....by mnie obsmarowal :D

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

Nawet Hammer jak trza bylo wypic to pil bez cyganienia ....bide mial z wsiadaniem do auta ale nie przeszkadzalo mu to zupelnie ......:decayed:...

Fakt watroby nie zalowal jak mi sie Maluszek urodzil :wink:

PS Nie znacie kogos ,kto kufra na dach by na kilka dni pozyczyl ? Mocowania do avanta b5 moga byc ....nie bede grymasil ;):D

Na BT sie chce zapakowac , ;).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.