Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fakt... Troche łeb zmłócony!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
addassko z tego co wiem chyba ma :wink: Tolek chyba brał od niego jak jechali na narty.:mysli:

thx :wink:

Nie za ma co :wink4:

siemankooo po dluzszej przeerwie :decayed:

jak tam akjam zdrofko ?? mam nadzieje ze juz O.K :wink: na BT jedziesz??

gadalem z Arturo tel ale ja juz nie mam box`a :wink: sprzedany bo juz byl niepotrzebny mlody juz bez wozka to box niepotrzebny :naughty::wink:

Opublikowano

jutro pogadam z tolkiem ........macie do niego fona ????????

Opublikowano

chlopaki na tym sie teraz smiga :wink: pierwszy sezon na tej nartce i nie ma mowy o innej...

548614_541920512507067_665544435_n.jpg

Opublikowano

a na niej nie powinny być dwa wiązania :wink:

Opublikowano

nieeee :kox::kox:

Opublikowano

a bych sam zapomnioł...pssyt :beer:

:decayed:

Opublikowano
jutro pogadam z tolkiem ........macie do niego fona ????????
Poszło PW :wink4:
chlopaki na tym sie teraz smiga :wink: pierwszy sezon na tej nartce i nie ma mowy o innej...

http://s21.postimage.org/z456tq1pf/548614_541920512507067_665544435_n.jpg

Schudłeś od tej nartki! :decayed:
addassko z tego co wiem chyba ma :wink: Tolek chyba brał od niego jak jechali na narty.:mysli:

thx :wink:

Nie za ma co :wink4:

siemankooo po dluzszej przeerwie :decayed:

jak tam akjam zdrofko ?? mam nadzieje ze juz O.K :wink: na BT jedziesz??

gadalem z Arturo tel ale ja juz nie mam box`a :wink: sprzedany bo juz byl niepotrzebny mlody juz bez wozka to box niepotrzebny :naughty::wink:

Jakoś dochodzę do siebie. :hi::wink4: Na BT planuję jak tylko będę zdrów. :good:
Opublikowano
a bych sam zapomnioł...pssyt :beer:

:decayed:

chyba coś mi je...piwo mi nie smakuje:disgust:

Opublikowano
jutro pogadam z tolkiem ........macie do niego fona ????????
Poszło PW :wink4:
chlopaki na tym sie teraz smiga :wink: pierwszy sezon na tej nartce i nie ma mowy o innej...

http://s21.postimage.org/z456tq1pf/548614_541920512507067_665544435_n.jpg

Schudłeś od tej nartki! :decayed:
addassko z tego co wiem chyba ma :wink: Tolek chyba brał od niego jak jechali na narty.:mysli:

thx :wink:

Nie za ma co :wink4:

siemankooo po dluzszej przeerwie :decayed:

jak tam akjam zdrofko ?? mam nadzieje ze juz O.K :wink: na BT jedziesz??

gadalem z Arturo tel ale ja juz nie mam box`a :wink: sprzedany bo juz byl niepotrzebny mlody juz bez wozka to box niepotrzebny :naughty::wink:

Jakoś dochodzę do siebie. :hi::wink4: Na BT planuję jak tylko będę zdrów. :good:

ciesze sie :naughty: taaak waga poszla w dol :whistling::polew:

Opublikowano

:whistling:

chlopaki na tym sie teraz smiga :wink: pierwszy sezon na tej nartce i nie ma mowy o innej...

http://s21.postimage.org/z456tq1pf/548614_541920512507067_665544435_n.jpg

Teraz się bardziej wpatrzyłem w tą nartę... Jaki ten malowniczy Pan na tej nartce podobny do Ciebie. :wink4::naughty::decayed:
Opublikowano

hahaha nie pierwszy to zauwazyles :) taka grafa byla wybierana na ta narte przeze mnie :kox::kox:

Opublikowano

Zaebista! :good::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

akjam dzieki za fona :wink:

Opublikowano

:hi::hi:

Stan napisz mi eska o ktorej moge wpadac :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.