Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co tam z wieczora? :cool:
psssssssyt mineralka :lol1:
yhyy...do kolejnego przyjazdu jakiegoś kolegi:whistling::grin:

lepiej najebać się raz w tygodniu do odcinki niż dziennie spijać po 4 browary :wink:

:good:

Jak tam zdrowie?:wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uja macie racji :doh:

Opublikowano
Co tam z wieczora? :cool:
psssssssyt mineralka :lol1:
yhyy...do kolejnego przyjazdu jakiegoś kolegi:whistling::grin:

lepiej najebać się raz w tygodniu do odcinki niż dziennie spijać po 4 browary :wink:

:good:

Jak tam zdrowie?:wink:

Lepiej. :hi:
uja macie racji :doh:

:naughty:

Opublikowano
Co tam z wieczora? :cool:
psssssssyt mineralka :lol1:
yhyy...do kolejnego przyjazdu jakiegoś kolegi:whistling::grin:

lepiej najebać się raz w tygodniu do odcinki niż dziennie spijać po 4 browary :wink:

:good:

Jak tam zdrowie?:wink:

Lepiej. :hi:
uja macie racji :doh:

:naughty:

Dalej w Mikolowie?

Opublikowano

Miszka, Adaś coś o was :grin:

JEBZDZIDY - Na ostro

Opublikowano
Miszka, Adaś coś o was :grin:

JEBZDZIDY - Na ostro

Kuna uwierz mi tak było :grin:

dobry

Opublikowano

Siema!

Już w domu! :banan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie wiem jeszcze :wink4: W tamtym tygodniu byłem w DE w tym tygodniu w szpitalu więc sobie stało i bez pośpiechu :cool:

Opublikowano
Nie wiem jeszcze :wink4: W tamtym tygodniu byłem w DE w tym tygodniu w szpitalu więc sobie stało i bez pośpiechu :cool:

Aaa, bo to auto stoi tam pod chumrką i już go ruda bierze :decayed: djim coś mówił że dziś skończy :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No i pasi. :wink4: Jaka tam ruda... :guma: Mówisz o nadkolach? Przypadłość A4ek ale wszystkop kontrolą. A Tobie co się nudziło i prześwietliłeś moją A4kę? :cool:

Opublikowano
No i pasi. :wink4: Jaka tam ruda... :guma: Mówisz o nadkolach? Przypadłość A4ek ale wszystkop kontrolą. A Tobie co się nudziło i prześwietliłeś moją A4kę? :cool:

No coś tam było ale jak pod kontolą to looz :wink:

Opublikowano

:guma:

Nie wiem czy to robić czy kupić używkę błotnik... :mysli: Koszty chyba podobne ale jak by się znalazło pod kolor i bez roboty to szybsza sprawa.

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

ZNalazłeś coś jeszcze co było nie tak? :cool: Może o czymś nie wiem. :naughty: Jeszcze grill pęknięty ale to pamiątką po czołówce z psem. :decayed: Jeszcze coś? Pewnie ją prześwietliłeś fest. :grin:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

No przyznaj się zanim ktoś mi to wcześniej od Ciebie powie i Żeby się nie okazało, że już naopowiadałeś komuś o rudej... itp. :cool::rant:

Opublikowano

:hi:

co tu sie kroi ??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:guma:

Nie wiem czy to robić czy kupić używkę błotnik... :mysli: Koszty chyba podobne ale jak by się znalazło pod kolor i bez roboty to szybsza sprawa.

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

ZNalazłeś coś jeszcze co było nie tak? :cool: Może o czymś nie wiem. :naughty: Jeszcze grill pęknięty ale to pamiątką po czołówce z psem. :decayed: Jeszcze coś? Pewnie ją prześwietliłeś fest. :grin:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

No przyznaj się zanim ktoś mi to wcześniej od Ciebie powie i Żeby się nie okazało, że już naopowiadałeś komuś o rudej... itp. :cool::rant:

Stało to padło to oblookałem :grin: jak w każdym aucie są jakieś niedociągnięcia, to u Ciebie takowe też się znalazły. Dziś na spocie w Żorach będziemy Cię obgadywać, a raczej Twoje auto :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.