Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No chyba, że grill? :decayed:

Ja pod tel w robo.......a kiełbachę bym opierdzielił :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany, jutro scc !!!

zielony parking z królikiem

chyba cię straszy, ma być 20 st więć może zrobimy grilla :decayed:

okej, róbcie :decayed:

po za tym dlaczego decydujesz o tym gdzie sie spotykamy , bez jakiegokolwiek uzgodnienia :bicz:

bo jestem VIPem :nose:

Możecie się odwołać do... kogo chcecie :decayed:

Opublikowano

pany, jutro scc !!!

zielony parking z królikiem

chyba cię straszy, ma być 20 st więć może zrobimy grilla :decayed:

okej, róbcie :decayed:

po za tym dlaczego decydujesz o tym gdzie sie spotykamy , bez jakiegokolwiek uzgodnienia :bicz:

bo jestem VIPem :nose:

:facepalm::sick3:

Opublikowano

pany, jutro scc !!!

zielony parking z królikiem

chyba cię straszy, ma być 20 st więć może zrobimy grilla :decayed:

okej, róbcie :decayed:

po za tym dlaczego decydujesz o tym gdzie sie spotykamy , bez jakiegokolwiek uzgodnienia :bicz:

bo jestem VIPem :nose:

sorry, masz rację :wink:

no właśnie :decayed:

Opublikowano

pany, jutro scc !!!

zielony parking z królikiem

chyba cię straszy, ma być 20 st więć może zrobimy grilla :decayed:

okej, róbcie :decayed:

po za tym dlaczego decydujesz o tym gdzie sie spotykamy , bez jakiegokolwiek uzgodnienia :bicz:

bo jestem VIPem :nose:

sorry, masz rację :wink:

...:polew:

Opublikowano

także tego :decayed:

Opublikowano

ja tez jestem za grillem

:naughty:

moze bedziemy glosowac

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

kebabami bedziemy sie obrzerac jak bedzie walilo sniegiem

Opublikowano

:hi:

to może być ostatni grill tego sezonu:wink:

Opublikowano

to nie moze to bedzie :decayed:

Opublikowano

a chciecie wszyscy kuurwa bana ? :decayed:

Opublikowano

wal smialo a bede cie meczył pustymi sms-ami a jak nie to ja sie tam do ciebie na dzielnice przejde

Opublikowano
wal smialo a bede cie meczył pustymi sms-ami a jak nie to ja sie tam do ciebie na dzielnice przejde

nie masz do mnie nr :grin::grin:

Opublikowano

bys sie wdziwił - ja znikam

narta kebabozercy

Opublikowano
bys sie wdziwił - ja znikam

narta kebabozercy

jak co, to na domofonie trzeci guzik od dołu :decayed:

Opublikowano
wal smialo a bede cie meczył pustymi sms-ami a jak nie to ja sie tam do ciebie na dzielnice przejde

a po co na dzielnicę sam jutro przyjedzie na grilla:decayed:

Opublikowano
Siema z wieczora! Stanley dzięki! :hi::drunk:

I co z żarnikami?

Poszło. :wink4:

Zamówione :wink:

:banan: Przy okazji rezanka żarniki pójdą do wymiany! :kox:

pany, jutro scc !!!

zielony parking z królikiem

chyba cię straszy, ma być 20 st więć może zrobimy grilla :decayed:

No ja też tak mówię. :cool:
Opublikowano

to jak już rozpalicie, to wklejcie zdjęcie na forum :naughty:

Opublikowano

Będziesz Stan jutro? :wink:

Opublikowano

Soprano.

Czemu nie, jak mi szlaufa nie rozwali to dojade, daj mi tylko znać czy tam gdzie zawsze czy kaj indziej.

Ide w kimke

Pochwalony

Opublikowano
Będziesz Stan jutro? :wink:

pod SCC :decayed:

jak Basia nie będzie rodzić do będę :wink:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Jak będzie pogoda i bedzie gryll to napiszcie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.