Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

też jestem zdania, że to powinno być 20" :decayed:

To już nawet nie chodzi o rozmiar ... oklepany wzór ... i nie do b6 ... :rolleyes:

oklepany wzór? pokaż mi 2 auta na forum z tą felgą :naughty:

PS. nie popadajmy w skrajności :wink:

PS 2 Dla mnie np Avus zawse będzie git, do budy B5, B6 czy B7 - po prostu jest fajnym kołem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

też jestem zdania, że to powinno być 20" :decayed:

To już nawet nie chodzi o rozmiar ... oklepany wzór ... i nie do b6 ... :rolleyes:

oklepany wzór? pokaż mi 2 auta na forum z tą felgą :naughty:

PS. nie popadajmy w skrajności :wink:

PS 2 Dla mnie np Avus zawse będzie git, do budy B5, B6 czy B7 - po prostu jest fajnym kołem

Staś, avus ale III:decayed:

Opublikowano
Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

też jestem zdania, że to powinno być 20" :decayed:

To już nawet nie chodzi o rozmiar ... oklepany wzór ... i nie do b6 ... :rolleyes:

Idealne koło do B6 :whistling:

Myślę że w B5 będzie fajnie ale bez szału :decayed:

AD 1 Spoko, ale w B5 wygląda lepiej :decayed:

AD 2 Nawet mnie nie wqrwiaj :decayed:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

też jestem zdania, że to powinno być 20" :decayed:

To już nawet nie chodzi o rozmiar ... oklepany wzór ... i nie do b6 ... :rolleyes:

oklepany wzór? pokaż mi 2 auta na forum z tą felgą :naughty:

PS. nie popadajmy w skrajności :wink:

PS 2 Dla mnie np Avus zawse będzie git, do budy B5, B6 czy B7 - po prostu jest fajnym kołem

Staś, avus ale III:decayed:

jak najbardziej :wink:

Opublikowano
Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

też jestem zdania, że to powinno być 20" :decayed:

To już nawet nie chodzi o rozmiar ... oklepany wzór ... i nie do b6 ... :rolleyes:

Idealne koło do B6 :whistling:

Myślę że w B5 będzie fajnie ale bez szału :decayed:

AD 1 Spoko, ale w B5 wygląda lepiej :decayed:

AD 2 Nawet mnie nie wqrwiaj :decayed:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

też jestem zdania, że to powinno być 20" :decayed:

To już nawet nie chodzi o rozmiar ... oklepany wzór ... i nie do b6 ... :rolleyes:

oklepany wzór? pokaż mi 2 auta na forum z tą felgą :naughty:

PS. nie popadajmy w skrajności :wink:

PS 2 Dla mnie np Avus zawse będzie git, do budy B5, B6 czy B7 - po prostu jest fajnym kołem

Staś, avus ale III:decayed:

jak najbardziej :wink:

Jak już założysz to call me, wpadnę lekko opić to kółko :wink:

Opublikowano

To koło docelowo ma być u Ciebie Stanly czy jak? :mysli:

Opublikowano
To koło docelowo ma być u Ciebie Stanly czy jak? :mysli:

jak mi Pajda odda :decayed:

Opublikowano
To koło docelowo ma być u Ciebie Stanly czy jak? :mysli:

jak mi Pajda odda :decayed:

Akjam, a Ty co zakładasz, chyba nie vosseny? :whistling:

Opublikowano

Nie chce nikomu podpadać mając seata :D ale avusy w b5 to faktycznie coś a ten wzór q7 na b6 czy b7 mi się nie widzi ... ale to jest kwestia gustu i tyle można dyskutować ale to bez sensu ...

Opublikowano

Wy tu jesteście wszyscy poyebani....każdy po kolei ...i każdy z osobna..... :facepalm::facepalm:

co mam na wiosnę przez Was kółek szukać

???? :doh::doh::doh:

ja pier**lę to cza leczyć......odznaczam powiadomienia z tego wątku.....

i jak tu rzyć ?? :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
To koło docelowo ma być u Ciebie Stanly czy jak? :mysli:

jak mi Pajda odda :decayed:

:naughty:
To koło docelowo ma być u Ciebie Stanly czy jak? :mysli:

jak mi Pajda odda :decayed:

Akjam, a Ty co zakładasz, chyba nie vosseny? :whistling:

Skąd wiesz? :decayed:

Opublikowano

I po spocie:decayed:Thx Pajda

frekwencja jak na Kato:decayed:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Stanley fele robią robotę:slina:

Opublikowano
Wy tu jesteście wszyscy poyebani....każdy po kolei ...i każdy z osobna..... :facepalm::facepalm:

co mam na wiosnę przez Was kółek szukać

???? :doh::doh::doh:

ja pier**lę to cza leczyć......odznaczam powiadomienia z tego wątku.....

i jak tu rzyć ?? :polew::polew::polew::polew::polew:

Pajda podobno swoje letnie jutro wystawia na sprzedaż, miałbyś drugi kpl :grin:

Opublikowano
To koło docelowo ma być u Ciebie Stanly czy jak? :mysli:

jak mi Pajda odda :decayed:

:naughty:
To koło docelowo ma być u Ciebie Stanly czy jak? :mysli:

jak mi Pajda odda :decayed:

Akjam, a Ty co zakładasz, chyba nie vosseny? :whistling:

Skąd wiesz? :decayed:

Słyszałem ostatnio że ktoś zajeyabł ruskim maszynke do robienia banknotów :decayed:

Opublikowano

Heh... Przydałaby się! :kox:

Opublikowano
Heh... Przydałaby się! :kox:

Jak co to kupię 8tysi za 3 kafle :grin:

Opublikowano
Wy tu jesteście wszyscy poyebani....każdy po kolei ...i każdy z osobna..... :facepalm::facepalm:

co mam na wiosnę przez Was kółek szukać

???? :doh::doh::doh:

ja pier**lę to cza leczyć......odznaczam powiadomienia z tego wątku.....

i jak tu rzyć ?? :polew::polew::polew::polew::polew:

Pajda podobno swoje letnie jutro wystawia na sprzedaż, miałbyś drugi kpl :grin:

znowu ten wzór na lato ?? :doh:

:polew:

Opublikowano

Akurat na Vosseny! :naughty:

Opublikowano

Akjam czemu cie na BT nie ma

Opublikowano

Spokojnie. Czekam na termin rozprawy ale jestem dogadany z Jarko i miejsca będą a zobczymy jak się sytuacja poukłada. :wink4:

Opublikowano
:thumbup1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.