Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak mi się to koło przez długi czas w ogóle nie podobało (pamiętam jeszcze jak Miron to miał w B7) tak czym częściej je teraz widzę i się do niego przekonuje, choć na Twoim mi się i tak nie widzi - jakoś nie ma harmonii tak jakby tam w ogóle nie pasowało - oczywiście to tylko moja ocena :wink:

dziś byłem u lakiernika - za dwa nadkola, górę zderzaka przód, cały zderzak tył chce 1200zł to drogo ? bo tak mi się wydaje ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Turzol jeżeli koło południa będziesz rezał to daj cynka też wpadnę :naughty:

Musze się odstresować i w końcu przypomnieć sobie jak się przy aucie grzebie :D

Opublikowano

tak jak mi się to koło przez długi czas w ogóle nie podobało (pamiętam jeszcze jak Miron to miał w B7) tak czym częściej je teraz widzę i się do niego przekonuje, choć na Twoim mi się i tak nie widzi - jakoś nie ma harmonii tak jakby tam w ogóle nie pasowało - oczywiście to tylko moja ocena :wink:

dziś byłem u lakiernika - za dwa nadkola, górę zderzaka przód, cały zderzak tył chce 1200zł to drogo ? bo tak mi się wydaje ;)

drogo jak cholera

Opublikowano

no mi kole południa też by pasiło idelanie tak 12:30,a jak później to po 16 tej

Opublikowano

tak jak mi się to koło przez długi czas w ogóle nie podobało (pamiętam jeszcze jak Miron to miał w B7) tak czym częściej je teraz widzę i się do niego przekonuje, choć na Twoim mi się i tak nie widzi - jakoś nie ma harmonii tak jakby tam w ogóle nie pasowało - oczywiście to tylko moja ocena :wink:

dziś byłem u lakiernika - za dwa nadkola, górę zderzaka przód, cały zderzak tył chce 1200zł to drogo ? bo tak mi się wydaje ;)

Miszka, normalna cena jak u garażowca bez FV

PS. nie nadkola tylko błotniki :decayed:

Opublikowano

tak jak mi się to koło przez długi czas w ogóle nie podobało (pamiętam jeszcze jak Miron to miał w B7) tak czym częściej je teraz widzę i się do niego przekonuje, choć na Twoim mi się i tak nie widzi - jakoś nie ma harmonii tak jakby tam w ogóle nie pasowało - oczywiście to tylko moja ocena :wink:

dziś byłem u lakiernika - za dwa nadkola, górę zderzaka przód, cały zderzak tył chce 1200zł to drogo ? bo tak mi się wydaje ;)

drogo jak cholera

no wychodzi 300zł od elementu, a jak mam lekkie bąble z tylnych błotnikach na samych rantach to powiedział, że całe trzeba malować

tak jak mi się to koło przez długi czas w ogóle nie podobało (pamiętam jeszcze jak Miron to miał w B7) tak czym częściej je teraz widzę i się do niego przekonuje, choć na Twoim mi się i tak nie widzi - jakoś nie ma harmonii tak jakby tam w ogóle nie pasowało - oczywiście to tylko moja ocena :wink:

dziś byłem u lakiernika - za dwa nadkola, górę zderzaka przód, cały zderzak tył chce 1200zł to drogo ? bo tak mi się wydaje ;)

Miszka, normalna cena jak u garażowca bez FV

PS. nie nadkola tylko błotniki :decayed:

ja maluję środek :grin:

Opublikowano

:beer:

Opublikowano

Tychy w kontakcie na fonie , dajcie cynk jak będziecie na garage ,a jak nie to ja będę siedział u siebie :hi:

Opublikowano

Psyyyyt...

Wysłane z taboreta G3

1be87855bc3245684c8919b02c8c3d59.jpg

Zaczynamy weekend...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:hi:

pamiętasz jak była gadka o 19" mam tu 2 fotki :D

2jpg_wnnaenh.jpg

IMAG0557j_wnnaena.jpg

nie pamiętam :whistling:

:grin:

:beer:

zgapiłem też :D

Opublikowano

:hi:

pamiętasz jak była gadka o 19" mam tu 2 fotki :D

2jpg_wnnaenh.jpg

IMAG0557j_wnnaena.jpg

nie pamiętam :whistling:

:grin:

:beer:

zgapiłem też :D

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

rs w dizlu i kura na kierze ...

dej Pan pokuj :whistling:

to tu teraz pół forum tak ma :D

...żeby to choć 4 koła umiały auto ciągnąć......

wygodne tak...bagażnik jak w kamazie....ale z wypasu to masz tyle co tera.... to co zmieniać jak nic się nie zmieni ??????????????????

kabel do lapka mi trza by do smerfa się zapiąć...ktoś coś ??

....i nie chodzi mi o zasilanie ;)

pajda te be sześ na stasiowych alu to Twoje ?

Opublikowano

rs w dizlu

:facepalm: to jak uj do d*py,dobre od czasu do czasu,ale na codzień to ni uja :grin:

Ale z drugiej strony to jak wszystkie "audi rs4" w dizlu

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

a jak napisałem....?????????? ;)


stanley...a może do Radomia się przejedziemy ??

tam wszystkie v8 stoją na handel :decayed:

Opublikowano

Kura w rs ok ale w bp :wink:

Pajdawe woziło :wink:

Opublikowano

te a co Ty tak bp reklamujesz ?? :grin:

Opublikowano

Brać wszystko byle nie podrabiane esy w dieslu itd ... Haha. Ori to ori... Ja bym chciał mocne PB a nie tdi

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

stanley ...takiego golasa do upalania do pracy kup :decayed:

Opublikowano

Kolor mega

Powered by LG G3s

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.