Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jaki silniki z tych autach?

silniki padaka, w mesiu 1,6 a w skodzie 1,4

tu i tu automat i utwierdziłem się w przekonaniu o zaletach manuala :wink:

:hi:

Psssyyt :D

psyt :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moje wisi jeszcze w ASO na podnośniku, ale nie ma co żałować, pojeździłem zastępczym, czymś takim :)

c69684d190ab38ea5e0ff2eba28fb61600995418

2015_mercedes-benz_c-class_13_1024x768.j

PS. Jakbym miał wybierać Passata, czy Merca, to zdecydowanie to drugie :wink:

ostatnie dwa dni takim ( najszybsze auto na osiedlu :decayed: )

t_skoda_yet_limited_edition_4_169.jpg

No Stanley Tobie to się powodzi [emoji12]

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Stasiu a w poniedziałek masz czym do roboty jechać ? Bo jak coś mam na 7.30 to moge Cię zgarnąć z pod bloku.

Opublikowano

A jaki silniki z tych autach?

silniki padaka, w mesiu 1,6 a w skodzie 1,4

tu i tu automat i utwierdziłem się w przekonaniu o zaletach manuala :wink:

:hi:

Psssyyt :D

psyt :wink:

A ja już mam dość manuala
Opublikowano

Pochwalony

cd42b02d8b77041042340bb9e5691fd0.jpg

Wysłane z taboreta G3

fajne zoki :grin:

no i widzę, że extra klasa drin zapijany piwem :kox:

Opublikowano

Stasiu a w poniedziałek masz czym do roboty jechać ? Bo jak coś mam na 7.30 to moge Cię zgarnąć z pod bloku.

spoko, już jestem umówiony :wink:

Opublikowano

A jaki silniki z tych autach?

silniki padaka, w mesiu 1,6 a w skodzie 1,4

tu i tu automat i utwierdziłem się w przekonaniu o zaletach manuala :wink:

bo jak chcesz "szybko przyspieszyć" to musisz kicka jebnąć, a nie... :decayed:

ps gdzie mój szalik ? a jest... Pije zdrowie córy :hi:

Ostróda 2015 :kox:

Opublikowano

A jaki silniki z tych autach?

silniki padaka, w mesiu 1,6 a w skodzie 1,4

tu i tu automat i utwierdziłem się w przekonaniu o zaletach manuala :wink:

bo jak chcesz "szybko przyspieszyć" to musisz kicka jebnąć, a nie... :decayed:

ps gdzie mój szalik ? a jest... Pije zdrowie córy :hi:

Ostróda 2015 :kox:

kick był co chwilę i właśnie to było do d.....

zdrowie :)

Opublikowano

A jaki silniki z tych autach?

silniki padaka, w mesiu 1,6 a w skodzie 1,4

tu i tu automat i utwierdziłem się w przekonaniu o zaletach manuala :wink:

bo jak chcesz "szybko przyspieszyć" to musisz kicka jebnąć, a nie... :decayed:

ps gdzie mój szalik ? a jest... Pije zdrowie córy :hi:

Ostróda 2015 :kox:

kick był co chwilę i właśnie to było do d.....

zdrowie :)

jak dla mnie AVJ w automacie idzie tylko przez chwilę na kicku a tak to muli :decayed:

ale mój ziom z tej A6 3.0 TDIQ w manualu narzeka, że musi wachlować i gada, że to nie idzie - ostatnio jechałem jego autem trasę i gadam mu, jak nie idzie jak za***rdala przy 140km/h gaz w podłogę i przyspiesza a u mnie nawet kicki przy tej prędkości nie pomaga auto stoi w miejscu :grin:

Opublikowano

Pochwalony

cd42b02d8b77041042340bb9e5691fd0.jpg

Wysłane z taboreta G3

Sciula :D

Pochwalony

cd42b02d8b77041042340bb9e5691fd0.jpg

Wysłane z taboreta G3

fajne zoki :grin:

no i widzę, że extra klasa drin zapijany piwem :kox:

:polew:

Opublikowano

Ci co widzieli cz.1

jest cz.2 druga bez lipy

19:50 :kox:

Opublikowano

:beer:

Opublikowano

Ci co widzieli cz.1

jest cz.2 druga bez lipy

19:50 :kox:

:polew:

Opublikowano

Multis gdzie jesteś?

Sylwia cie ponoć do domu zawiozła :eusathink:

Opublikowano

Multis gdzie jesteś?

Sylwia cie ponoć do domu zawiozła :eusathink:

słowo klucz...ponoć :grin:

Opublikowano

Na kebab cichaczem pitnoł :grin:

Opublikowano

Siema z wieczora :wink4:

Opublikowano

Na kebab cichaczem pitnoł :grin:

bankowo :)

Opublikowano

Multis gdzie jesteś?

Sylwia cie ponoć do domu zawiozła :eusathink:

Wale żywce...

Wysłane z taboreta G3

Na kebab cichaczem pitnoł :grin:

bankowo :)

Dzis nie... Po tyg. Ff mam dość...

Wysłane z taboreta G3

Jutri gryll na ranczo. Kto wie gdzie. Ten trafi...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.