Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jest wynik... Naqrwiasz fest z tymi km! :tonguemad:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Napęd mam popsuty :grin:

widziały gały co brały :P:decayed:

8e2031db226ae89b99886de036b6e01b.jpg

:grin:

Opublikowano

Pajda czyli to co widać na zdjęciu to jest te 200m ?

Opublikowano

Pajda czyli to co widać na zdjęciu to jest te 200m ?

No to co widać to będzie tak 3/4.

A co małe?

Opublikowano

Pajda czyli to co widać na zdjęciu to jest te 200m ?

No to co widać to będzie tak 3/4.

A co małe?

właśnie nie - wg mnie wystarczająco

Edytowane przez Miszka82

Opublikowano

Tez tak mi się wydaje.

Zobaczymy jak to będzie bo jeszcze chce domek narzędziowy postawić i jakiś zestaw dla dzieci.

Opublikowano

Tez tak mi się wydaje.

Zobaczymy jak to będzie bo jeszcze chce domek narzędziowy postawić i jakiś zestaw dla dzieci.

Zobaczymy jak będzie z miejscem na przyszły sezon jak prażone zrobimy[emoji12] (o ile wyzdrowieje)
Opublikowano

Tez tak mi się wydaje.

Zobaczymy jak to będzie bo jeszcze chce domek narzędziowy postawić i jakiś zestaw dla dzieci.

Zobaczymy jak będzie z miejscem na przyszły sezon jak prażone zrobimy[emoji12] (o ile wyzdrowieje)

zrobimy ,zrobimy - właśnie trzeba bedzie jeszcze wygospodarować miejsce na ognisko ( pod prażonki)

Ps. i jak zdrowie ( zero alko ?)

Opublikowano

Zero alkoholu,gazowanego,fast foodów i innych dziwnych rzeczy. Już 6kg schudłem. A zdrowie bez zmian czyli dalej nie wiadomo co mi jest. Teraz muszę zrobić jeszcze markery nowotworowe,a jak tu nic nie wyjdzie czego się boję to będą mnie otwierać.

P.S. Co sądzicie o takich felgach?

6613e7cbaa2483d4e91fb76a665a5ccc.jpg

Ronal 18" ET35, 8J

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Oj to puki co nie ciekawie.

Hmm parametry idealne, co do wzoru to wrzuć inne zdjęcie

A ja po raz kolejny zostałem bohaterem w swoim domu [emoji3]

bfbde7d508a3d567cd43741cca41a2fd.jpg

Obraz w sypialni wkoncu doczekał się montażu.

Opublikowano

jakiś zestaw dla dzieci.

przecież Ty k**wa nie masz dzieci ?

Morsik współczuję Ci ze zdrowiem, a felga powinna wyglądać dobrze - w miarę prosty wzór bez udziwnień

Opublikowano

jakiś zestaw dla dzieci.

przecież Ty k**wa nie masz dzieci ?

Morsik współczuję Ci ze zdrowiem, a felga powinna wyglądać dobrze - w miarę prosty wzór bez udziwnień

:facepalm:

Opublikowano

Nie mam innego zdjęcia bo to dostałem od kolesia który chce się zamienić ze mną. Jest tylko jeden problem bo jak wezmę te 18 to wtedy nie będę nic miał na zimę bo mam opony 17 zimowe.

A zdrowie faktycznie nieciekawie. Wczoraj znów byłem na SOR w Tychach bo miałem atak i pod kroplówką sobie leżałem.

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Nie mam innego zdjęcia bo to dostałem od kolesia który chce się zamienić ze mną. Jest tylko jeden problem bo jak wezmę te 18 to wtedy nie będę nic miał na zimę bo mam opony 17 zimowe.

kupisz felgi 17 na zime

Opublikowano

Nie mam innego zdjęcia bo to dostałem od kolesia który chce się zamienić ze mną. Jest tylko jeden problem bo jak wezmę te 18 to wtedy nie będę nic miał na zimę bo mam opony 17 zimowe.

kupisz felgi 17 na zime
No przez leczenie to kasy brak na taki zakup i muszę się nad tym zastanowić głęboko
Opublikowano

jakiś zestaw dla dzieci.

przecież Ty k**wa nie masz dzieci ?

Morsik współczuję Ci ze zdrowiem, a felga powinna wyglądać dobrze - w miarę prosty wzór bez udziwnień

:facepalm:

masz ? pierwsze słyszę :blink:

Opublikowano

jakiś zestaw dla dzieci.

przecież Ty k**wa nie masz dzieci ?

Morsik współczuję Ci ze zdrowiem, a felga powinna wyglądać dobrze - w miarę prosty wzór bez udziwnień

:facepalm:

masz ? pierwsze słyszę :blink:
Miszka to Ty jeszcze mało wiesz [emoji12]
Opublikowano

Wojtek, psyt - twoje zdrówko

Wracaj do zdrowia :wink:

Opublikowano

Wojtek, psyt - twoje zdrówko

Wracaj do zdrowia :wink:

Dzięki Stanley [emoji6] mam nadzieję,że już niedługo
Opublikowano

jakiś zestaw dla dzieci.

przecież Ty k**wa nie masz dzieci ?

Morsik współczuję Ci ze zdrowiem, a felga powinna wyglądać dobrze - w miarę prosty wzór bez udziwnień

:facepalm:

masz ? pierwsze słyszę :blink:

Dorota jest w 7 miesiącu

Edytowane przez pajda

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.